2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Nasıl anladın olmadığını ?ya da neden böyle düşünüyorsun paylaşır mısın bizimle…
6. gunden beri yapıyorum ama hep silik cıkıyor. Çok kişide bu testlerden yapıp silik cizgi görüp negatif sonuc almıs. Bugun artık 9. gun biraz koyulasması gerekmez miydi?

6. gunden beri yapıyorum ama hep silik cıkıyor. Çok kişide bu testlerden yapıp silik cizgi görüp negatif sonuc almıs. Bugun artık 9. gun biraz koyulasması gerekmez miydi?
Bende yaptım dün hiçbirşey yoktu ama yine de ümidimi kaybetmedim çünkü 12.gününde evde test uygulayıp negatif gören ama kanda pozitif çıkan insanlar warmış okudum burada…dünden beri iyi nereye bakacağımı şaşırdım iyi bişii görmek için…bence kan testini görmeden olumsuzu düşünme…olurda negatif çıkarsa da Allah’ın takdiri deyip yeni planlarla tekrar devam edeceğiz…Olmuyorsa da ya bir sebebi ya da zamanı wardır…şimdilik içini ferah tut sen sonucu görene kadar Allah büyük…

Kacıncı gununuzdu sizin? Belki sonradan cıkacaktır testte Sorun eşimde olduğu icin 3 yıl onun tedavisinin bitmesini bekledik. Tüp bebek bile hayaldi bizim icin. Cok sukur denemeye baslayabildik. Tutmadıysa yine deneriz donmus embriyolarımız var. Pes etmek yok

Listede adım var , 10 haziran transfer günüm

Nasıp canım rabbim neyı nasıp ettıyse onu yasıcaz hakkımızda ne hayırlıysa o olsun insallah canım üzülme
Yok üzülmüyorum bugün daha iyiyim şükür dün çok üzüldüm yaşadıklarım gözlerimin önünden geçti sonra sığındım Allah’a hepsi uçtu gitti elhamdülillahHala ümidimi kaybetmiş değilim nasibimizde warsa olacaktır öncelikle sağlıkla ve hayırlısı ile…

Benim bugün 8.günüm yapmayacağım artık kendimi her durumda hazırladım…inşallah hayırlısı ile sağlıkla ikimiznde kan testinde çıkarEwet en azından şansımız war donmuş embriyolarımız war önemli olan sağlıklı olsunlar we sağlıklı bir gebelik geçirelimSizde tedavi edilecek bir durum war en azından tedavi olmuşsunuz bizim 5-6 doktor gezdik hiçbirisi şu problem war demedi böylesi de çok zor İnan ama çok şükür hala şansımız war değil mi?ya hiç şansımız olmasaydı?

Aynen öyle. Özellikle bizim gibiler için deneyebilmek cok büyük şans. Hayırlısı neyse o olsun hakkımızda

Tesekkur ederim canım ama kesin bi sonuc yok bence daha 7. gun yaptım bugunde yaptım yine silik ama cok silik ya
Canım bence aklında kalmasın kan ver istersen ben öyle yapmıştım ben de 7. Günde bu şekilde öğrenmiştim insallah devamı gelsin sağlıkla kucağına al yavrunu insallah

Ya kızlar şu covid aşıları kafamı karıştırdı benim. Yok menopoza sokuyor yok kısır yapıyo çok başvuru varmış buna dair

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…