2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ya kızlar şu covid aşıları kafamı karıştırdı benim. Yok menopoza sokuyor yok kısır yapıyo çok başvuru varmış buna dair
Sanmıyorum canım yaa ama tüm aşılar tüm ilaçlar gibi covid aşısı yada covid geçirdiğin ay yumurta sayısında azalma olabiliyormuş.. ben de şubat ayında yaşadım.. ama ateşli hastalık geçirirsen de bu böyle. Vucut hastaysek hamile kalmamanı istiyor çünkü.. sonra yumurta sayım düzeldi.

Ya kızlar şu covid aşıları kafamı karıştırdı benim. Yok menopoza sokuyor yok kısır yapıyo çok başvuru varmış buna dair
Hadıya benın hatırlatma dozunu bile oldum ilk vurulanlardanım zannetmiyorum ama bilmiyorum valla etkisini nezaman gösterıyormus ki

Evet canım burda simdi saat 9 az önce uyanınca yaptım ins bana ve tüm isteyenlere nasip olsun basa kadar, bakalım kanda ne olacak
Pozitif canım insallah kan degırınde güzel cıkar gelsın bebişler valla pozitıf görmek cok güzel oldu kuzum kendime çıkmıs kadar sevındım 25 mayısın ilk pozitıfı

Katiliyorum. Bende aralik aayinda yumurtam cikmadi asidan sinraki aydi. 3 ay sonra 8 yumurtam cikti.

Katiliyorum. Bende aralik aayinda yumurtam cikmadi asidan sinraki aydi. 3 ay sonra 8 yumurtam cikti.
Benim de öyle, 3 ay sonra 10 tane oluşunca tüp bebek yaptık ve negatif oldu, ama öğrendim ki yumurtalardan kaynaklı embriyolar sağlıklı olmadığı için tutmamış.. belki de hala etkisi devam ediyordur diye kendimi avutuyorum biraz

kızlar pazartesi katil hücre olayına kanda baktırcam, kafamı karıştırmasın en azında o da beraberinde amh ye de baktırayım diyorumda ama şu an hala yumurta oluşmuyor, amh değerini etkiler mi acaba

Benim testlerim 6. gunden beri aynı cıkıyor. Bu testler bozuk olabilir mi? Bugun 9. gunum. Bunlar hemen çıkan çizgiler. Prodoctor ve days comfort marka yaptım. Bence boş yere umutlandımEki Görüntüle 3077451

Son ikisinde silik çizgi var gibi. Lütfen test gününü bekleyip kandan baktırın yanlış anlamayın, bu çok eziyet, kafanızda çok soru işareti oluyor, olumsuz duygulara kapılıyorsunuz. İnşallah pozitif gelecektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…