2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ya ben sabah beri heryere yazıyorum war mı benim gibi olup pozitif gören diye yok kimse görmüyor iyi bişiii duymaya ihtiyacım wardı çok teşekkür ediyorummmm…7 Haziran kısmetse…Senin ne zaman?

Ya ben sabah beri heryere yazıyorum war mı benim gibi olup pozitif gören diye yok kimse görmüyor iyi bişiii duymaya ihtiyacım wardı çok teşekkür ediyorummmm…7 Haziran kısmetse…Senin ne zaman?
Aaa çok dolaşmışsın direk bana gelseydin ya ne demek canım rica ederim benimde 6 Haziran da

Kimyasal gebelik yasayan kizlarr ne zaman sonra basliycaksiniz ara vercekmisiniz acaba . 1 mayisda kimyasala dondu hala beta degerim düşmedi kanama kahverengi akintiya döndü

Ben transfer günü dahil 8. gün sabah ilk idrarla yaptım silik çıktı. O yüzden bir şey diyemedim. Umarım pozitif çıkar kan sonucunuz

Selam kizlar Benimde 2.ci tedavim.
Maglesefki ilk tedavimde düsükle sonuclandim taze transfer yapilmisti.
Inşallah cuma gunu 2.ci transferim yapilacak Dondurulmuş 2 embrio Rabbim Açilan ellerimizi boş cevirmesin insallah kizlar ne guzel burda hepimiz birbirimiz icin duâlar ediyoruz
Rabbim Yar ve Yardimcimiz olsun
Bu duygulari yaşamayan bilemez sanirim.
Cok zor bi süreç

Ben transfer günü dahil 8. gün sabah ilk idrarla yaptım silik çıktı. O yüzden bir şey diyemedim. Umarım pozitif çıkar kan sonucunuz
Umuyorum hepimizin sağlıkla pozitif çıkar we hayırlısı ile…ben öğlen gibi yaptım iğnelerimi olduktan sonra…

Kızlar transfer sonrası 9.günüm bugün beta 75 çıktı, 2 gün önce de 42ydi. Ama şimdi kanamam başladı. Çok üzüldüm ya regl mi oldum ben yada daha tam başlayamadım bitiyor mu bu hamilelik pembe kahve değil baya aktif kırmızı kan. Duyan okuyan yaşayan var mı böyle olup da hamileliği devam eden??

Ay çok uzuldum canimm umarim bi sorun olmaz ama Bende 9.cu gunumde asiri kanamam oldu birden cok korkup doktorumu aradim bana dedikleri maglesef düşük yapiyorsun ve elimizden bisi gelmez.
Kanamam bitince bikac gun surdu kontrole gittim ve gercektende bebeklerim tutunamamiş..

Öncelikle geçmiş olsun seni üzmek istemem ama malesef aynısını yaşadım devam etmedi

Öncelikle geçmiş olsun seni üzmek istemem ama malesef aynısını yaşadım devam etmedi
Yani doktora ulaşamadım zaten tahmin ettiğim gibi.. Düşüyorsa da yapacak bir şey yok zaten ilaçlarımı aldım. Normalde cuma kan verecektim ama şimdi içim içimi yer. Yarın tekrar veriyim düşüyor mu görelim boşa ilaçlara devam etmek istemiyorum

Canim inşallah devam eder seninki ama ben 2 defa yaşadım bu durumu beta normal cikiyor sonra kanama başlayıp beta düşüyor ve kimyasalla sonuçlaniyor maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…