2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim hiç kana dönmedi ya kahverengi ya pembe leke geliyor aynı gün kesiliyor yani büyük ihtimal yerleşme kanaması dedikleri durumu yaşıyoruz ama her ihtimale karşı sen git belki ek bisey verir içinde rahat eder. Ben bu lekeden sonra buyuk ihtimal hamile oldugumu düşünüyorum rabbim nasip ederde inşallah bu sefer devam eder🤲
Gittim hiç bisey yapamıcaklarını soyledıler normalmiş 12 günü beklıcez dediler gelşrken erken gebelık testı aldım negatif sonuç coktı

Bence yerleşme kanaması sizinki her duruma karşı stres yapmayın akışına bırakın stres iyi değil bu süreçte 7.gün yerleşmedir büyük ihtimalle diye düşünüyorum . Yoğun kan olması durumunda doktora gidersiniz . Bana olumlu gibi geldi durumunuz
Gittim acıle hiç bisey yapamayız dedi 12 günu beklıcez dedi agrın yok sa eve git dinlen dedi prostan kullanıyormısun dedi evet dedim devam et dedi gelırken erken gebelik testı aldım yaptım negatıf coktı ya bir kere bele iki çizgi göremedim ya silik milik yanarım ona yanarım inanmasnız belkı ama kimsayal bile yasayamadım nasıp rabbim her seyın en iyisını bılır

Merhaba arkadaşlar…bende 25 mayısta 5. Gün embriyosu ile transfer oldum bugün dayanamayıp test yaptım 7. Günüm bugün ama negatif maalesef bu durumu yaşayıp kanda pozitifi gören war mı aranızda?
Aynı gün olmusuz benımde dun sabah leke geldı bugun fili attım baya sonra tekrar leke geldı acıle gittim hiç bisey yapamayız normal dediler ben de yerlesme kanamasıdır dıye dusundum gelırken test aldım erken gebelık testı negatif cıktı olsun daha var kan testıne insallah o zaman pozıtıfı görcez

Kızlar günaydın dün histereskopiyi oldum çok güzel geçti dedi doktor polipler alındı birde rahme traşlama yapıldı inş bayramdan sonra transfer olcak dinlenme verdi doktor .
Geçmiş olsun canım transferin de çokk başarılı geçer pozitifi görürsün inşallah 🥰 embriyo tıraşlamayı bilmiyorum ama rahim tıraşlama nasıl bişey ve neden yapiliyor? Google da aradım bulamadım bir bilgi

Gittim hiç bisey yapamıcaklarını soyledıler normalmiş 12 günü beklıcez dediler gelşrken erken gebelık testı aldım negatif sonuç coktı
Canim daha yeni kana karismaya başlamıştır ve ilk idrarda bile şimdi tam çıkmama ihtimali varken sen akşam yapmışsın testi keşke yarın sabah yapsaydın. Ama moralini bozma olmadi 10.gun git kan ver bende 10.gun kan verecegim

Gittim acıle hiç bisey yapamayız dedi 12 günu beklıcez dedi agrın yok sa eve git dinlen dedi prostan kullanıyormısun dedi evet dedim devam et dedi gelırken erken gebelik testı aldım yaptım negatıf coktı ya bir kere bele iki çizgi göremedim ya silik milik yanarım ona yanarım inanmasnız belkı ama kimsayal bile yasayamadım nasıp rabbim her seyın en iyisını bılır
Hayırlısını iste ve dua ni tam yap canim 😌 kimyasal bile yaşayamadım deyip onunla imtihan olmak var. Ben pozitiften birkac hafta sonra düşük yaptım sukur daha büyükken düşmedi dedim. 6. Ayında Ölü bebegini doğurmak zorunda kalan arkadasim da oldu, bir günlük bebeğini kaybeden de. Olmadıysa demek ki zamani gelmemistir kendini üzme şimdiden lütfen 🙏 ve daha erken bi kan ver kesin sonucu ogren surpriz olur ins sana

Son düzenleme:
Aynı gün olmusuz benımde dun sabah leke geldı bugun fili attım baya sonra tekrar leke geldı acıle gittim hiç bisey yapamayız normal dediler ben de yerlesme kanamasıdır dıye dusundum gelırken test aldım erken gebelık testı negatif cıktı olsun daha var kan testıne insallah o zaman pozıtıfı görcez
İnshallah canım 🙏 Rabbim hayırlı güzel sonuçlar almayı nasip etsin ❤️

Ben erol Tavmergenin hastasıyım.ilk transferim kimyasal oldu. Ama hocanın deneyimine güveniyorum. Bu nedenle önerebilirim. Siz kimdeydiniz? Umarım en kısa zamanda sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize
Çok teşekkür ederim ben Cemal Posacı nın hastasıyım çok memnunum aslında doktorumdan ama 3 yıldır her yıl bir kez olmak üzere denedim ve üst üste negatifi görünce değişiklik iyi olabilir diye düşünüyorum

Sonucum çıktı kızlar bende negatifi aldım 2.39 çıktı test sonucu. Yine kısmet olmadı. Dondurulmuşum yok malesef o yüzden bir kez daha dener miyim bilmiyorum ama denersem bu sefer dr değiştirmeyi planlıyorum. İzmir'de iyi bir Dr önerisi olanlar varsa önerileri alabilirim. Umarım yeni test yaptıracak olanlar sizler pozitif sonuçları alırsınız 🙏
Geçmiş olsun canım benim, kendini topla hazır hissettiğinde yine denersin inşallah. İzmir de güzel doktorlar bulursun icine hangisi sinerse onunla yola devam edersin 😘

Sonucum çıktı kızlar bende negatifi aldım 2.39 çıktı test sonucu. Yine kısmet olmadı. Dondurulmuşum yok malesef o yüzden bir kez daha dener miyim bilmiyorum ama denersem bu sefer dr değiştirmeyi planlıyorum. İzmir'de iyi bir Dr önerisi olanlar varsa önerileri alabilirim. Umarım yeni test yaptıracak olanlar sizler pozitif sonuçları alırsınız 🙏
Çok üzüldüm rabbim gönlüne göre versin inşallah en kısa zamanda. 🙏

Yaaa çok birlikte öğreneceğiz o zaman hayırlı haberler inşallahhh🤲🏻🤲🏻🤲🏻Hemşire bana kahverengi gelebilir o sıkıntı değil demişti kırmızı ya da pembe gelirse ara mutlaka demişti ama bende ikiside yok sadece belimde we kasıklarımda ince bir ağrı war…☹️☹️

Merhaba arkadaşlar…bende 25 mayısta 5. Gün embriyosu ile transfer oldum bugün dayanamayıp test yaptım 7. Günüm bugün ama negatif maalesef bu durumu yaşayıp kanda pozitifi gören war mı aranızda?
Aynı gün transfer olmuşuz 😉 bende dün yapayım dedim sonra erken diye vazgectim. Senin sorunun cevabını birkac yerde buldum, 10.gunden sonra cift cizgi görenlerde var yada hic cift cizgi gormeden sadece kanda pozitif sonucunu alanlarda var o yüzden kafani takip stres yapma daha günümüz var 😍 senin kan verme günün ne zaman?

Hayırlısını iste ve dua ni tam yap canim 😌 kimyasal bile yaşayamadım deyip onunla imtihan olmak var. Ben pozitiften birkac hafta sonra düşük yaptım sukur daha büyükken düşmedi dedim. 6. Ayında Ölü bebegini doğurmak zorunda kalan arkadasim da oldu, bir günlük bebeğini kaybeden de. Olmadıysa demek ki zamani gelmemistir kendini üzme şimdiden lütfen 🙏 ve daha erken bi kan ver kesin sonucu ogren surpriz olur ins sana
Canım rabbime şükür olsun ben o an öyle doldum galıba acıle gittim agladım aglıcaktım azdaha bisey sorsaydı dorktor ögggg diye kopcaktım orda bide kendım gittim arabayla bacaklarım tıtrıyordu cok kotu oldum simdi gene kesıldı yok hiç bisey rabbimden ümit kesılmez ben umudumu kaybetmedim enınde sonunda pozitıf benımle olacak

Canım rabbime şükür olsun ben o an öyle doldum galıba acıle gittim agladım aglıcaktım azdaha bisey sorsaydı dorktor ögggg diye kopcaktım orda bide kendım gittim arabayla bacaklarım tıtrıyordu cok kotu oldum simdi gene kesıldı yok hiç bisey rabbimden ümit kesılmez ben umudumu kaybetmedim enınde sonunda pozitıf benımle olacak
Kesinlikleeee hayırlısıyla bebisin seni bulacak inşallah 😘 yeterki umudumuzu kaybetmeyip dualarımıza ve tedaviye devam edelim 🥰 daha iyi olacaksın ins ilk anın şokuyla seni sarsmış. bu durumlarda hastaneye yalniz gitme birdaha, destekçi sart canım benim ❤️

X