2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yerlesme kanamasi olabilir mi ? 1 ay olmus. Beta dusmedigi durumlardan biri dış gebelik. Bir doktora muayene olmaniz lazim.
Her hafta kontrole gdiyorum dis gebelik degil. Beta degerim soyle cok yavas düşüyor 400 den simdi 15 birim 1 ayda cok dan sıfırlanması lazimdi . Pihti seklindr de düştü 19 mayis gibi .

Benimkide kimyasal 500 den 160 dustu 2 gun sonra tekrar yaptım 290 çıktı kan veridikten sonra hastaneden çıkınca bi anda kanama başladı eve gidene kadar üstum hep kan oldu sonra yavaşladı ama 3 gun parça geldi bizde de beta sıfırlanınca hemen yeni tedaviye başlayalım dedi doktor kac günde sıfırlanır bilmiyorum

Birde ben kendim hamile kaldığım da 7. Haftada kalbi duruyordu hep 7 kez dusuk yaptım ilk kez tüp bebek denedik histeroskopi oldum mikro cip
Uygulandı en kaliteli 2 embriyo transfer edildi ve kimyasal oldu çok üzüldük ve şaşırdık en kaliteli bu şekilde kimyasal
Oluyor ama benim kendi basıma hamile kaldığım 7 hafta duruyo iste bunada takdiri ilahi diyoruz Allah ol der oldurur rabbim kucaklarımız boş bırakmasın hepimize nasip etsin anne olmayı

Kesinlikle canım çok geçmiş olsun. esim hep der çocuğumuz olsaydi OZaman da başka bir imtihanımız olurdu, biz sabredip hayirlisini isteyelim en iyisini Mevlam bilir

Üzüldüm hayırlısı olsun. İnşallah tedaviye gerek kalmadan pozitifi görürsünüz Yeni ay yeni şans..

Genetiğe gönderdin mi embriyoyu. Yani kimyasal olması için sağlıklı bir embriyo olmaması gerekir. Bu kadar çok düşük yapmak rahimden mi embriyodan mı kaynaklıymış. Çok geçmiş olsun. Rabbim şifa versin. Hem ruhunuza hem bedenimize.

Günaydın. Dün yorucu ama çok keyifli geçti 9 gibi kan vereceğim. Öğlene çıkar, heyecanlıyım
Canım bol şans, inşallah güzel sonuçlar alırsın da bizim gibi 40 yaş üstü kişilere umut olursun. Ben de 8. Opu’ma başlayacağım bugün, yıllardır denemelerimden hep elim boş döndüm. O yüzden 40 yaş üstü birini görünce forumda onların gebeliklerinin olmasını istiyorum canı gönülden.Bize de evlat nasip etsin Allah.

3 yıldır düzenli hergün yürüyorum. Tedavilerin kilosundan da korunmak için. Bu süreçte de 10bin olmasa da günde 5 bin adım yavaş yürüdüm. Pozitif görsem yine devam etmek istiyorum. Bugün 6.günüm.Geçmiyor günler geçmiyor. Bugün içimi olumsuzluk kapladı.

Teşekkür ederim canım. İnşallah hepimizin kucakları dolsun hayırlısıyla 40 yaş üstü biraz daha zorlu süreç evet ama yumurtladığımız ve adet gördüğümüz sürece neden olmasın? Sonuçta ihtiyacımız olan bir sağlıklı yumurta ve bir sperm Ben aşılamada da, önceki transferimde de teste lekenerek gittim. Esasında olmadığını bile bile işi resmileştirmek için gittim. Bu sefer lekelenmem olmayınca daha da bir umutlandım, bakalım sonucu 1-2 gibi öğreneceğim, aramalarını bekliyorum.
Yumurtaların bugün mü toplanacak? Havuz mu yapıyorsunuz?

Yürüyüş insana çok iyi geliyor. Ben de her gün 5000-6000 adım atıyorum. 10000 adım için bayağı zaman ayırmak gerekiyor, maalesef çalışırken mümkğn değil. Ne kadar hareket etsek o kadar kardır. Pandemi zamanında 12-13 kilo verdim, yürüyerek. Bu tedavide işlerimin yoğunluğundan yürüyüşü biraz ihmal ettim ve vücudum çok su tuttu, tartı 4-5 kilo fazla gösteriyor, 2-3 haftada bunu almış olmam mümkün değil. Şimdi biraz daha rahatım yürür hallederim bunu da
Transferden sonra beklemesi zor evet, keşke hemen öğrenebilsek Olumsuzluğuza yer yok, kovala o düşünceleri. Sıkıntı seni ve bebeği etkiler. Hep diyorum kan testiyle aksi kanıtlanana kadar teorik olarak hamileyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…