2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar günaydın dün histereskopiyi oldum çok güzel geçti dedi doktor polipler alındı birde rahme traşlama yapıldı inş bayramdan sonra transfer olcak dinlenme verdi doktor .
Bende Mayıs'ta aldırdım poliplerimi kolay bi operasyon ama bana traşlama olmadı hadi inşallah bayramdan sonra kavuşursun

Merhaba 8. Gün bugün iki tane 6. Gün transferi olmuştum test günüm ctesi. Bugün dayanamayıp erken gebelik testi yaptım böyle çıktı. Umitlenmek istemiyorum ama.. inşallah idrara daha yeni geciyordur diye kendimi avutuyorum kamerada çok belli olmuyor ama gözle görünürde daha belli yani kurudukca daha belirginlesti

Eklentiler

• IMG20220601132300.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG20220601124830.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 90
maşallah, benim de yaşım 43 zaman kalmadı, acele etmeye çalışıyorum da bu prp yöntemi pahalı birşey mi ki

Bugün transferin 9.cu günü kan verdim varsada yoksada çıkar ilk negatifimi kanda 8.gun öğrenmiştim yine negatif olacak biliyorum ama yine de umut ediyorum belirsizlik gerçekten çok kötü ama negatif ciksada üzülmek yola devam...

Ben silik 2. Çizgiyi goruyorum ama sen yarında yap canım. Gün geçtikçe daha koyulaşıyor ins öyle olur

Sonucum çıktı kızlar bende negatifi aldım 2.39 çıktı test sonucu. Yine kısmet olmadı. Dondurulmuşum yok malesef o yüzden bir kez daha dener miyim bilmiyorum ama denersem bu sefer dr değiştirmeyi planlıyorum. İzmir'de iyi bir Dr önerisi olanlar varsa önerileri alabilirim. Umarım yeni test yaptıracak olanlar sizler pozitif sonuçları alırsınız

Nasıp canım olsun rabbimden umut kesılmez insallah birdakş sefer benım yok dondurulmusum rabbim neyı nasıp ettıyse onu yasıcaz

Bende elendim kızlar negatif çıktı kan sonucum
Bu ay çok negatifimiz kimyasal ımız oldu ne diyebilirim ki elimizden geleni yapsak da olmuyor işte bazen inşallah yeni denemeliriniz de yüzünüz güler diliyorum ki rabbim maddi manevi yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…