2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Maşallah ne güzel bende beslenmede sıkıntı yok takviye vitaminler alıyorum arı sütü polen bal yiyorum 6 aydır ve hormon ilaçları kullanıyorum spor cok düzenli yapamıyorum bana cok kilo aldırdı ilaçlar neredeyse25 kg😢 sigarada içiyorum ama transfer olunca bırakıcam inşallah ozaman için hazır hissediyorum kendimi 😑
Transferi beklemeden bıraksan, vücutta biriken toksinleri sporla atsan, ne güzel de besleniyormuşsun🧿 inşallah bu sefer, bu denemede hayırlısıyla evladına kavuş🍀

Şimdi çıktım hoca yok yanıt bekliyorum yine sordum rahim kalınlığın güzel artmış 3/3 saydım dedi biri 20/18/15.5./12..bı sayı daha vardı unuttum iyi dedi bakalm hoca nedicek genelde daha çok çıkıyor tüp bebekde diye biliyorum okuduklarim yolunda ama güzel dedi asista.

Herkese günaydın 😊idrar testleri de negatifleri görünce dayanamadım ve az önce kan testi vermiş bulunuyorum bugün 11.gün sonuçlar çıkasıya kadar acil dua istiyorum sizlerden 😊
İnsallah pozıtıf cıkacak canım rabbşmşn izninle duarım senınle 🤲🤲🤲bekleyen herkesın kocagını bos bırakmasın

Herkese günaydın 😊idrar testleri de negatifleri görünce dayanamadım ve az önce kan testi vermiş bulunuyorum bugün 11.gün sonuçlar çıkasıya kadar acil dua istiyorum sizlerden 😊
Hadi inşallah pozitif çıkacak canım 🤲💕 güzel haberini bekliyoruz ❤️

Günaydın kızlar. Eşim dün gitmiş bana hamile defteri almış ben daha transfer olmadım transfer sürecini bekliyorum. O kadar çok heves ediyor ki gitmiş defter almış sizle paylaşmak istedim. Akşam defteri verinde bir garip oldum
İnşallah transfer den güzel sonuç alıp o defteri güzel anılarla doldurursunuz 😊♥️♥️

Hadi bakalım güzel haberler gelsin inş 🌸🌸 sizlerin negatiflerine de çok üzüldüm kızlar insan ne diyeceğini ne yapacağını bilmiyor. İnş bir sonraki seferlerde pozitifi görürüz 💙 partalina_ partalina_ S Sare2022

Kızlar cuma günü opu 🥰

Eklentiler

• IMG20220601114820.jpg
    IMG20220601114820.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG-20220601-WA0000.jpeg
    IMG-20220601-WA0000.jpeg
    65,4 KB · Görüntüleme: 48
X