2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Transferi beklemeden bıraksan, vücutta biriken toksinleri sporla atsan, ne güzel de besleniyormuşsun inşallah bu sefer, bu denemede hayırlısıyla evladına kavuş

Şimdi çıktım hoca yok yanıt bekliyorum yine sordum rahim kalınlığın güzel artmış 3/3 saydım dedi biri 20/18/15.5./12..bı sayı daha vardı unuttum iyi dedi bakalm hoca nedicek genelde daha çok çıkıyor tüp bebekde diye biliyorum okuduklarim yolunda ama güzel dedi asista.

Herkese günaydın idrar testleri de negatifleri görünce dayanamadım ve az önce kan testi vermiş bulunuyorum bugün 11.gün sonuçlar çıkasıya kadar acil dua istiyorum sizlerden
İnsallah pozıtıf cıkacak canım rabbşmşn izninle duarım senınle bekleyen herkesın kocagını bos bırakmasın

Herkese günaydın idrar testleri de negatifleri görünce dayanamadım ve az önce kan testi vermiş bulunuyorum bugün 11.gün sonuçlar çıkasıya kadar acil dua istiyorum sizlerden
Hadi inşallah pozitif çıkacak canım güzel haberini bekliyoruz

Günaydın inanmak yolun yarısıdır ne güzel eşiniz size destek oluyor..

İnşallah transfer den güzel sonuç alıp o defteri güzel anılarla doldurursunuz

Hadi bakalım güzel haberler gelsin inş sizlerin negatiflerine de çok üzüldüm kızlar insan ne diyeceğini ne yapacağını bilmiyor. İnş bir sonraki seferlerde pozitifi görürüz partalina_ S Sare2022

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…