2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Size verebileceğim en iyi tavsiye stresle baş etmek için bir yol bulmanızdır. Stres hormonu ve doğurganlık hormonları aynı yerden salgılanır. Stres hormonu çok olunca diğer aksar. Stres yumurta kalitesinin düşmanıdır.

Evet hakkını veriyorsa helali hoş olsun ama malesef bi gerçekte var ben sanıyorum 1 tüp bebek tedavisi bir ücret ama her toplama ayrı bir ücretmiş acaba neler öğrenicem daha

Kesinlikle etkilediğini düşünüyorum ve sımdı geçmiş zamanda stresli olduğum için cok üzlüyorum öğrendiğim an azaltmaya en aza düşürmeye çalıştım ama geçmi kaldım bilmiyorum

Evet hakkını veriyorsa helali hoş olsun ama malesef bi gerçekte var ben sanıyorum 1 tüp bebek tedavisi bir ücret ama her toplama ayrı bir ücretmiş acaba neler öğrenicem daha
Evet ne yazık ki her toplama ayrı bir ücret ama transfer olmayıp dondurunca bir miktar indirim yapılıyor. Bazı yerler de havuz yaparken paket fiyatı veriyormuş diye duydum

Evet ne yazık ki her toplama ayrı bir ücret ama transfer olmayıp dondurunca bir miktar indirim yapılıyor. Bazı yerler de havuz yaparken paket fiyatı veriyormuş diye duydum
Evet öyle söylendi ama onuda çözme parasından çıkarıyorlar saolsunlar bide mikroçipli sperm dediler ben her seferinde ağzım açık dinliyorum gerçekten bilmemek bazen cok komik tepkiler verdiriyor amann oldunda hepsi gitsin

Kesinlikle etkilediğini düşünüyorum ve sımdı geçmiş zamanda stresli olduğum için cok üzlüyorum öğrendiğim an azaltmaya en aza düşürmeye çalıştım ama geçmi kaldım bilmiyorum
Hiçbir şey için geç değil Ben de önceki tedavilerimde çok okudum, çok araştırdım ve bu sayede çok stres oldum Bu seferkinde hiçbir şeye takmadım. Başlangıç kan değerlerimi de bilmiyorum, bitiştekini de bilmiyorum, hangi kan testlerini yaptılar onları da bilmiyorum. Onlar söylemedi ben de sormadım. Bana kontrole gel dediler, gittim. Şu ilacı yap dediler yaptım. Böyle çok rahat geçti tedavim

Prp denedinizmi bir bayan ile tanıştım 3 kez tüp bebek tedavisi olmuş farklı Dr karda sonra benim gittiğim Dr da prp yapılmış kendiliğinden gebe kalmıs
Prp’nin kanıtlanmış bir faydası yokmuş. Bazılarında işe yarıyormuş, bazılarındaysa hiç işe yaramıyormuş. Ayrıca pahalı bir uygulama. Doktorum önermedi bana.

Evet takmayınca oluyomuş cok kişi biliyorum o sekılde olan bende onu deniyorum ama beni neler bekliyo onun içinde heycanlanıyorum

Prp’nin kanıtlanmış bir faydası yokmuş. Bazılarında işe yarıyormuş, bazılarındaysa hiç işe yaramıyormuş. Ayrıca pahalı bir uygulama. Doktorum önermedi bana.
Benim kendi bulunduğum şehirdeki Dr da önermedi aslında ama içimizde kalmasın keşke demeyelim die yapalım dedik hatta adam kızdı sana tüp bebek diyorum vakit harcıyorsun şansını düşürüyorsun dedi

Toplama ücretiymiş
Ben Tr de özel hastanede yaptırdığımda paket fiyat ödedik diye hatırlıyorum, dondurulmuşlar icinde uygun bir fiyat verilmişti. Ben dondurulmuşlar kullanılacakken muhasebeciye ödeme yapmaya gittiğimde adam bişeyleri karistirmis aradigini bulamayınca bu da bizden olsun demisti

Ben 40 yaşında evlendim, 6 ay sonra kendimi tüp bebek merkezinde buldum
Ben şok olmuştum ya biz evlendik 3 ay denedik olmuyo gidelim Dr dedik dr dedi menopoz başlangıcı ben neye uğradığımı şaşırdım bide öyle bişey oluyoki sanki o an hemen benim için hayat bitti öyle psikolojim bozulduki tüp bebek tedavi hiç bilmediğim aklımdan geçmeyen bebek arama durumları falan içinde buldum kendimi sonra buna alıstırdım kendimi dedim biz ne gerekiyorsa yapalım verirse rabbım vercek bi sürü Dr gezerek 3_4 ay vakıt kaybettim sonra kendime kızdım hop sonra eşimin tayin göreceği açıklandı haydi bidaha stres ben acaba olabılcrkmo tedaviniz diye sonra işte bugun tayin yerimiz belli oldu bi üzüldük sonrasında 1 saat sonra falan hastane aradı dedi embr olustu donduruyoruz hop sevindik cok garip hayat bi sevindirdi bi üzdürdü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…