2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ayy inshallah 😍 unutulmaz bir doğum günü hediyesi olur 👼🏼 Bende transfer olurken ameliyathanedekiler doğum günümü kutladı, bu doğum günümü hic unutmuycam dedim 😀 umarım doğum günü hediyesi olur sana dediler. Rabbim ennn hayırlısıyla gönlümüzün muradını nasip etsin 🥰 test çubuğunu eşime verirken gizli videoya cekicem bende 😜 plan çokta inşallah gerçekleştirmekte nasip olur
Seninki tam hediye oldu sana 💕 inşallah hediyen mutluluğuna dönüşür 🙏🥰 videoya çekmek iyi fikirmiş 👍 Gerçi değerli bir anı olur, o an ki yüz ifadesi. Hayırlısıyla planlarının hepsini hayata geçirmen nasip olur 🙏🌺

Seninki tam hediye oldu sana 💕 inşallah hediyen mutluluğuna dönüşür 🙏🥰 videoya çekmek iyi fikirmiş 👍 Gerçi değerli bir anı olur, o an ki yüz ifadesi. Hayırlısıyla planlarının hepsini hayata geçirmen nasip olur 🙏🌺
Amin hepimizin ki gerçekleşsin inşallah 🙏 eğer pozitif olursa aileme falan da saklanabildiğim kadar saklayıp çok geç söylemeyi planlıyorum 😁 zaten en son 2 tedaviyi eşimle kimselere söylemedik. Bu şekilde çok rahat oldu. Benim 2.deneme kimyasal gebelikti millet ilk hayırlı olsun diye ariyor, birkaç gün sonrada geçmiş olsuna 😒 zaten yıpratan bir surec birde millete tek tek anlatmak durumu iki kat zorlaştırıyor.

Son düzenleme:
Amin hepimizin ki gerçekleşsin inşallah 🙏 eğer pozitif olursa aileme falan da saklanabildiğim kadar saklayıp çok geç söylemeyi planlıyorum 😁 zaten en son 2 tedaviyi eşimle kimselere söylemedik. Bu şekilde çok rahat oldu. Benim 2.deneme kimyasal gebelikti millet ilk hayırlı olsun icin ariyor birkaç gün sonrada geçmiş olsuna 😒 zaten yıpratan bir surec birde millete tek tek anlatmak durumu iki kat zorlaştırıyor
Benim ailemin haberi var. Eşimin ailesinden de birkaç kişinin haberi var. Artık saklamam için çok geç 😬 Benim de öncesinde tedavi dışında bir gebeliğim oldu. Kimyasal değil de boş gebelikti. Kese büyüdü ama içinde embriyo yoktu. Sonunda kürtajla keseyi almışlardı. Ama şimdi bunları düşünme zamanı değil. Olumlu düşünme zamanı 🥰✨✨✨

Benim ailemin haberi var. Eşimin ailesinden de birkaç kişinin haberi var. Artık saklamam için çok geç 😬 Benim de öncesinde tedavi dışında bir gebeliğim oldu. Kimyasal değil de boş gebelikti. Kese büyüdü ama içinde embriyo yoktu. Sonunda kürtajla keseyi almışlardı. Ama şimdi bunları düşünme zamanı değil. Olumlu düşünme zamanı 🥰✨✨✨
Çok haklısın pozitif bakalım pozitifi görelim 😍 kısmetse kasım ayında annem buraya gelecek ona sürpriz yapmak istiyorum 😊 bu seferkinde planlar havada uçuşuyor nedense 😂😂😂 öncekilerde bunu yapmamıştım ama keyifli geliyor her gün planlarıma yenisini ekliyorum

Tutuyorum kendimi 😊 2 gün kaldı, yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik artık. Anladığım kadarıyla adet belirtileri ve hamilelik belirtleri benzer, testle öğreneceğiz artık. Senin test günün ne zaman?
😊 Günaydın canım, benim test günüm 2 si ama yarın sabah kan testi vercem ☺️ Zaten varsa hamilelik yarın belli olur hayırlısı artık benim tek embriyom vardı o da transfer edildi dondurulmuş falan olmayınca korkuyorum. Senin dondurulmuş var mı? Gerçi inşallah pozitifi görürsünde hiç dondurulmuşa da gerek kalmaz 🙏

Haklısın aslında öyle bakmak lazım ama bir taraftan da negatife kendimi alıştırmaya çalışıyorum sanırım neyse az kaldı benim öğrenmeme umarım şaşırır mutlu oluruz pozitifleri görüp 🙏 Sagsaglim bebislerimiz olsun 😊
İnsallah simdi olmazsa sonra rabbim izin verecek ben hiç bir zaman umudumu kaybetmek istemiyorum 😉

Benimle aynı gün opuya girenlerden birinde tek birinde, bir ya da iki yumurta var dediler. Yani senin iyi tabii ki. Benim yumurtam çok olduğu için ohss riskim oldu östrojenim çok yükseldi ve nerdeyse üç ay sonra transferim oldu. O yüzden sayıya takılma gayet iyi durumdasın ☺️
Ohss oluşmasın diye ilaç verdi benim doktorum oluşmadı ben de 23 yumurta toplanmıştı cetrotide, dostinex ve oksapar kulladım ohss gelişmedi yani hekimler isterse buna da çözüm bulabiliyorlar

😢😢kızlar bıraz önce wcde peçeteye filile birlikte Leke tarzı biseyler geldı basımda agrıyor normalmı ki kasık agrım felan yok adet olma zamanım düzenli bir adetım vardı en cok iki üç gün felan oynar 😥😥

😢😢kızlar bıraz önce wcde peçeteye filile birlikte Leke tarzı biseyler geldı basımda agrıyor normalmı ki kasık agrım felan yok adet olma zamanım düzenli bir adetım vardı en cok iki üç gün felan oynar 😥😥
Kaçıncı günün. Adet değildir ilaçları bırakmadan adet gelmiyor diyorlar. Üzülme hemen doktoruna bilgi ver bakalım belki iğne ekler ya da çıkarır.

Çok haklısın pozitif bakalım pozitifi görelim 😍 kısmetse kasım ayında annem buraya gelecek ona sürpriz yapmak istiyorum 😊 bu seferkinde planlar havada uçuşuyor nedense 😂😂😂 öncekilerde bunu yapmamıştım ama keyifli geliyor her gün planlarıma yenisini ekliyorum
Gerçekten ne çok plan yapmışsın ☺️ Dilerim hepsini gerçekleştirmek nasip olsun 🙏

😊 Günaydın canım, benim test günüm 2 si ama yarın sabah kan testi vercem ☺️ Zaten varsa hamilelik yarın belli olur hayırlısı artık benim tek embriyom vardı o da transfer edildi dondurulmuş falan olmayınca korkuyorum. Senin dondurulmuş var mı? Gerçi inşallah pozitifi görürsünde hiç dondurulmuşa da gerek kalmaz 🙏
Aa test günümüz aynı 😊 ben bekleyeceğim 2sini. Transferin 11.günü oluyor. Düşük çıkar, ortada derler değere boşuna strese gireceğime 1 gün daha beklerm daha iyi. Negatifse zaten yarın da negatif, ertesi gün de negatif 🤭 Benim de tek embriyo transfer edildi, 4.gün embriyosu. Dondurulmuşum da yok. Benim için zamanı geldiyse olacaktır. Şu an test negatif diyene kadar teorik olarak hamileyiz ☺️💕

X