2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım senin de benim gibi kanamam vardı sanırım değil mi?hala devam ediyor mu?birde kan sulandırıcı başladılar mı tekrardan?
13+4 mü5 mi ne devam etti ama şuan kanamam yok 17 haftadayız çok şükür
Yok daha başlamadı doktorum ama ben zaten sadece bebe aspirini mi neydi onu kullanıyordum belki oksapar mı neydi iğne adı onu kullansam başlatırdı

Hayırlısı olsun. İnşallah bundan sonraki tedavin olumlu olur ve bebeğini en kısa sürede kucağına alırsın.

Yaa çok üzüldüm, inşallah en kısa zamanda kavuşuruz yavrularımıza Pes etmek yok, 2.-3.’de pozitif alıp bebeklerini kucağına alan bir sürü örnek var burda

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah bizlerinde pozitif görüp sağlıkla kucağımıza alacağı evlatları olacak

Güzel dilekleriniz için sağolun kızlar yaa.. inşallah hepimiz yavrucaklarımıza kavuşacağız en kısa zamanda

Çok üzüldüm geride dondurulmuş embriyon varmı inşallah birdahakine tutunur
Yok canım, bir tane orta kalite vardı dondurtmadım, ben zaten baştan başlamak isterim.. takviyelerle 2-3 ay daha kullanıp iyi embriyo elde etmek bana mantıklı geliyor şimdilik

Yok canım, bir tane orta kalite vardı dondurtmadım, ben zaten baştan başlamak isterim.. takviyelerle 2-3 ay daha kullanıp iyi embriyo elde etmek bana mantıklı geliyor şimdilik
Haklısın canım Rabbim yolunu açık etsin inşallah sürecin daha güzel geçer hemen hamile kalırsın

Kızlar bugün transferin 7.gunu sürekli kasıklarım karnım bacaklarim ağrıyor sanırım tutunmadi erken test yapıp üzülmek istemiyorum ama bu ağrılarda oldukça bu seferde tutmadı gibi geliyor nedense

Anladım canım.benim de 2 haftadır kanama yoo ama fitilin fazlası düşerken çok az pembe ile karışık dökülüyor ama çamaşıra ya da selpağa gelen bi kan yok.kan sulandırıcıyı bırakmıştık hala başlamadık bende bugün sordum nezaman başlayacağız diye.o fitille gelen pembe leke de kesilince dedi bakalım.herkes kullanıyor bence endişe ediyorum kullanmıyorum bişey olur mu falan diye.transferden önce corasprin kullanıyordum transferle beraber oksapara geçmiştik

Canlar cetroidi kullanan varmı ben iki iğnemi de her sabah aybi saatte yapıyorum bunuda eklicektim de iğne kağıdında sabah akşam 24 saat vs yaziuor anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…