2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhaba. Benim de bugün 7.günüm. Geçen ptesi transfer olmuştu 5.gün taze çift embriyo. Bu sabah yaptığım idrar testinde çok silik çıktı 2.çizgi. Dün yapsam asla o bile çıkmazdı. Demoralize olmayın lütfen
Saglıkla ilerler ve kucagınıza alırsınız inşallah 🤲🏼❤️

Neden kendinizi böyle strese sokuyorsunuz yapmayın şu zamanından önce test vermeyin hele idrar hiç yapmayın bakın sonrası daha kötü ve stresli oluyor şu an senin yaşayacağının stres daha kötü belki miniklerinin seninle tutundular ama sen stres yaptıkça vücut hormon değerleri oynuyor kendinize ve miniklerinize bu kötülüğü lütfen yapmayın
Bana da 5. Gün 2 tane dondurulmuş transfer yapıldı hiç test yapma gibi bir düşüncem olmadı kanamam oldu gidip kan verdim ve şok değer çıktı sonra evde test yaptım ikinci çizgiyi gördüm ama değerime göre çizgi yine aşırı net değildi sefer 270 küsürlerdeydi
İdrar testi için en en erken 9. Günü bekleyin oda erken gebelik testleri için hatta hiç yapmayın ama dayanamıyoruz işte
Aynen dayanamıyoruz işte. 3 yıldır bekliyorum o çift çizgi için 🥺 burada yapıp 6. gun cıkan kisi cok olunca bende yapmak istedim. İlaçlarımı içip gunumu bekleyecegim hersey nasip, bir daha deneriz olmazsa🥲
Sizde saglıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🤲🏼

Sakin ol canım 😊 Kendini başkalarıyla da karşılaştırma herkesin vücudu farklı. Kaç yaşındasın? 20 yumurta toplanıp da sadece 2 yumurtası döllenen de oluyor. Önemli olan sayı değil, kalite. Senin yumurtaların boyutları da birbirine yakın. Ne çok geride kalan var, ne de çok önde giden, çok iyi yani 👍 Stres hormonu yumurtaların kalitesini etkiler. Sakin olmaya çalış 💕
31 yasindayim cnm ayy gerçekten o kadar güzel bı mesaj oldu ki ♥️Allah razı olsun 🌺

Aynen dayanamıyoruz işte. 3 yıldır bekliyorum o çift çizgi için 🥺 burada yapıp 6. gun cıkan kisi cok olunca bende yapmak istedim. İlaçlarımı içip gunumu bekleyecegim hersey nasip, bir daha deneriz olmazsa🥲
Sizde saglıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🤲🏼
Bende 3 yıldır bekliyorum canım inan seni çok iyi de anlıyorum ama üzülme nolur 6. Günlerde çift çizgiyi görüp sonradan negatif alanda çok oldu ama mesela bi arkadaş 8. Günde gördü gitti kan verdi değer 1.02 iğne etkisiydi çünkü o çift çizgi
Rabbim hayırlısıyla hayırlı vakitte kucaklarımızı doldursun inşallah 🤲🏼🤲🏼
Amin çok teşekkür ederim

Kızlar benim kan sonucum negatif geldi 🙃
Sizlerden bebek haberleri bekliyorum ✨✨✨
Hayırlısı olsun hakkında canım benim maalesef bu yola başlarken hepimiz güzel sonuçlar alacağımıza inanarak başlasak da olmayınca olmuyor bazen işte umarım sonrası için yolun daha açık daha kolay olur 😞♥️

Hayırlısı olsun hakkında canım benim maalesef bu yola başlarken hepimiz güzel sonuçlar alacağımıza inanarak başlasak da olmayınca olmuyor bazen işte umarım sonrası için yolun daha açık daha kolay olur 😞♥️
Sağol canım benim 🥺💕 hepimiz en sağlıklı şekilde kavuşalım inşallah

Kızlar benim kan sonucum negatif geldi 🙃
Sizlerden bebek haberleri bekliyorum ✨✨✨
Üzgünüm 😔 Hayırlısı olsun canım. Bundan sonraki sürecin kolaylıkla ilerler ve olumlu sonuçlanır inşallah 🙏 Önümüzdeki ayı iyi değerlendirin. Tüp bebek ilaçları vücutta kaldığı için negatif sonuçtan sonra doğal yolla hamile kalanlar da oluyor. Tez zamanda miniğine kavuşmanı diliyorum 💕

Üzgünüm 😔 Hayırlısı olsun canım. Bundan sonraki sürecin kolaylıkla ilerler ve olumlu sonuçlanır inşallah 🙏 Önümüzdeki ayı iyi değerlendirin. Tüp bebek ilaçları vücutta kaldığı için negatif sonuçtan sonra doğal yolla hamile kalanlar da oluyor. Tez zamanda miniğine kavuşmanı diliyorum 💕
Sağol canım benim.. senden güzel haberler alacağız bir kaç güne moraller yerine gelecek inşallah 😍

Kızlar negatif sonuç alanlara geçmiş olsun hayırlı zamanda Rabbim kolayca kavuştursun🌸

Pozitiflere gözünüzaydın sağlıkla kucağınıza almanız nasip olsun🌸

Bugün transfer olacak var mı aranızda ben saat 6da olacağım 3. Transferimi🌸
Transferiniz hayırlı olsun 💕 umarım süreciniz güzel gider ve olumlu sonuçlanır 🙏🥰

Bende 3 yıldır bekliyorum canım inan seni çok iyi de anlıyorum ama üzülme nolur 6. Günlerde çift çizgiyi görüp sonradan negatif alanda çok oldu ama mesela bi arkadaş 8. Günde gördü gitti kan verdi değer 1.02 iğne etkisiydi çünkü o çift çizgi
Rabbim hayırlısıyla hayırlı vakitte kucaklarımızı doldursun inşallah 🤲🏼🤲🏼
Amin çok teşekkür ederim
Canım senin de benim gibi kanamam vardı sanırım değil mi?hala devam ediyor mu?birde kan sulandırıcı başladılar mı tekrardan?

X