2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Saglıkla ilerler ve kucagınıza alırsınız inşallah

Aynen dayanamıyoruz işte. 3 yıldır bekliyorum o çift çizgi için burada yapıp 6. gun cıkan kisi cok olunca bende yapmak istedim. İlaçlarımı içip gunumu bekleyecegim hersey nasip, bir daha deneriz olmazsa
Sizde saglıkla kucağınıza alırsınız inşallah

31 yasindayim cnm ayy gerçekten o kadar güzel bı mesaj oldu ki Allah razı olsun

Bende 3 yıldır bekliyorum canım inan seni çok iyi de anlıyorum ama üzülme nolur 6. Günlerde çift çizgiyi görüp sonradan negatif alanda çok oldu ama mesela bi arkadaş 8. Günde gördü gitti kan verdi değer 1.02 iğne etkisiydi çünkü o çift çizgi
Rabbim hayırlısıyla hayırlı vakitte kucaklarımızı doldursun inşallah
Amin çok teşekkür ederim

Kızlar benim kan sonucum negatif geldi
Sizlerden bebek haberleri bekliyorum
Hayırlısı olsun hakkında canım benim maalesef bu yola başlarken hepimiz güzel sonuçlar alacağımıza inanarak başlasak da olmayınca olmuyor bazen işte umarım sonrası için yolun daha açık daha kolay olur

Sağol canım benim hepimiz en sağlıklı şekilde kavuşalım inşallah

Üzgünüm Hayırlısı olsun canım. Bundan sonraki sürecin kolaylıkla ilerler ve olumlu sonuçlanır inşallah Önümüzdeki ayı iyi değerlendirin. Tüp bebek ilaçları vücutta kaldığı için negatif sonuçtan sonra doğal yolla hamile kalanlar da oluyor. Tez zamanda miniğine kavuşmanı diliyorum

Sağol canım benim.. senden güzel haberler alacağız bir kaç güne moraller yerine gelecek inşallah

Transferiniz hayırlı olsun umarım süreciniz güzel gider ve olumlu sonuçlanır

Canım senin de benim gibi kanamam vardı sanırım değil mi?hala devam ediyor mu?birde kan sulandırıcı başladılar mı tekrardan?

Yaa çok üzüldüm, inşallah en kısa zamanda kavuşuruz yavrularımıza Pes etmek yok, 2.-3.’de pozitif alıp bebeklerini kucağına alan bir sürü örnek var burda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…