2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhaba, Dondurulmuş embriyo transferi olan arkadaşlar transfer öncesi hazırlık ve sonraki süreci anlatabilir mi???
Adetliyken gidiyorsunuz rahim kalınlığınıza hormaonlarınıza bakılıyor. 15 - 18 günlük bir süreç. Bu süreçte bazı ilaçlar kullanıyorsunuz. Rahminiz uygun kalınlığa geldiğinde ve hormonlarınız da bir engel teşkil etmiyorsa transfer günü belirleniyor. Benim adetin 17.günü oldu mesela. Transfer günü embriyoyu çözdürüp koyuyorlar. Sonrasının tazeyle bir farkı yok ilaçlara iğnelere devam ediyorsunuz.

4 Haziran

5. Gün çift embriyo kondu

umarım ben yanılırım 🥺
Biz de idrarda negatif görenler olarak epey bi araştırdık..
Transferden sonra 6.7.güne kadar yerleşme devam ediyor. Yerleştikten sonra hcg salgılanmaya başlıyor. 9.gün de ancak kanda çıkıyor.. bazı kişilerde yerleşme 4.gün de tamamlanabilir tabi.. ama sizin her ihtimale göre de daha erken 😀

2.5 kutu gonalf var hala ama bakalm neden güzel dedi çok yumurta iyi diue biliyorum tüp bebek de ne bliim ay
Merhaba, yumurtaların Boyutları birbirine yakın, muhtemelen bir kaç gün daha devam ettirir 17-18 mm olana kadar. Sonrasında opu olur. Mühim olan sayısı değil kalitesi ve içinin boş çıkmaması. Gönlünüzü ferah tutun. Güzel sonuçlar alırsınız inşallah 🙏🏻

Merhaba, yumurtaların Boyutları birbirine yakın, muhtemelen bir kaç gün daha devam ettirir 17-18 mm olana kadar. Sonrasında opu olur. Mühim olan sayısı değil kalitesi ve içinin boş çıkmaması. Gönlünüzü ferah tutun. Güzel sonuçlar alırsınız inşallah 🙏🏻
Çok teşekkür ederim 🥰 umarım canım ya bende onu umuyorum 🌺

6. gün maalesef negatif. O çift çizgiyi görmek nasip olmadı hiç. 2 tane transfer edildi olsa cıkardı bence.
Eki Görüntüle 3075135
Merhaba. Benim de bugün 7.günüm. Geçen ptesi transfer olmuştu 5.gün taze çift embriyo. Bu sabah yaptığım idrar testinde çok silik çıktı 2.çizgi. Dün yapsam asla o bile çıkmazdı. Demoralize olmayın lütfen

6. gün maalesef negatif. O çift çizgiyi görmek nasip olmadı hiç. 2 tane transfer edildi olsa cıkardı bence.
Eki Görüntüle 3075135
Neden kendinizi böyle strese sokuyorsunuz yapmayın şu zamanından önce test vermeyin hele idrar hiç yapmayın bakın sonrası daha kötü ve stresli oluyor şu an senin yaşayacağının stres daha kötü belki miniklerinin seninle tutundular ama sen stres yaptıkça vücut hormon değerleri oynuyor kendinize ve miniklerinize bu kötülüğü lütfen yapmayın
Bana da 5. Gün 2 tane dondurulmuş transfer yapıldı hiç test yapma gibi bir düşüncem olmadı kanamam oldu gidip kan verdim ve şok değer çıktı sonra evde test yaptım ikinci çizgiyi gördüm ama değerime göre çizgi yine aşırı net değildi sefer 270 küsürlerdeydi
İdrar testi için en en erken 9. Günü bekleyin oda erken gebelik testleri için hatta hiç yapmayın ama dayanamıyoruz işte

Kızlar reglin 10. İğnenin 9.gunundeyim e2 444 çıktı ama iğneyi vurmadan kan verdim yani bu değerin üstüne 2 ignem daha var sizce nasıl sonuc
Reglin 5. İğnenin 4.gunu e2 52 çıkmıştı yine kan verdikten sonra iğne vurulmustum
Kaç yumurta gözüküyor canım.Şu değerle 3 yumurtan kesin var gibi :)

2.5 kutu gonalf var hala ama bakalm neden güzel dedi çok yumurta iyi diue biliyorum tüp bebek de ne bliim ay
Sakin ol canım 😊 Kendini başkalarıyla da karşılaştırma herkesin vücudu farklı. Kaç yaşındasın? 20 yumurta toplanıp da sadece 2 yumurtası döllenen de oluyor. Önemli olan sayı değil, kalite. Senin yumurtaların boyutları da birbirine yakın. Ne çok geride kalan var, ne de çok önde giden, çok iyi yani 👍 Stres hormonu yumurtaların kalitesini etkiler. Sakin olmaya çalış 💕

X