2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Islemden sonra agrim cok olmustu. Opuyla birlikte oldu. Belkide ikisi olunca ondan agrili gecti. 3 gun hep yattim. Islem esnasinda uyutulmadinmi ?
cok gecmis olsun, cizik atarken uyutulma olmadi, olmazda diye dusunuyorum. zaten muayene odasinda yapildi. ameliyathanelik is olsa uyuturlardi bence

Insallah ikiside seninle guzel bir yolculuga baslamislardir.

cok gecmis olsun, cizik atarken uyutulma olmadi, olmazda diye dusunuyorum. zaten muayene odasinda yapildi. ameliyathanelik is olsa uyuturlardi diye dusunuyorum
Ofis histereskopi ile çizik atma işlemi banada yapildi. Dil altı bir hap verdiler rahim açılsın diye sonrasinda Normal muayene gibiydi sadece baktıkları alet biraz kalınca olduğu için hafif ağrı hissettim oda dayanilamayacak kadar degildi ama cizikleri hic hissetmedim

Dil altini bende aldim. Valla iyiki uyumusum. Zaten opuyla oldu 5 yumurta toplandi. Sonrasi agrili gecti benim opudanda olabilir

Dil altini bende aldim. Valla iyiki uyumusum. Zaten opuyla oldu 5 yumurta toplandi. Sonrasi agrili gecti benim opudanda olabilir
Senin opu da olduğu için mecbur anestezili olmuş canım opu zaten çok zor bir işlem ben sonrasinda bile 3 gün ağrıdan işe gidememistim. Histereskopinin 2 çeşidi varmis ofis histereskopi kolay olanı bana o yapılıp çizik atılmıştı

cok gecmis olsun canim, bana da ilac verdiler ama icime cizik atilirken birebir hissettim resmen.. aslinda gecen ay rahimden sivi verip ultrasyonla bakti dr (tupleri kontrol etmek icin) ve bu yaptigi islemden dolayi cizdirmeye gerek yok dedi ama bana verdikleri transver tarihi hem bayrama denk geldi hemde yatili misafirim gelecegi icin hic riske atmayalim dedik. araya zaman girince etkisi gectigi icin asil Endometrial Scratching (rahim cizdirme) yapildi ve sivi vermede falan yasamadigim bir aci yasadim, dr cart cart icimi kesti resmen

Moralim cok bozuk bi tanıdığımız şaka amaçlı karnıma vurdu birden ne oldugunu anlayamadım haberi olmadıgı icin bişeyde diyemedim tuttundu mu bilmiyorum ama birsey olur mu

Moralim cok bozuk bi tanıdığımız şaka amaçlı karnıma vurdu birden ne oldugunu anlayamadım haberi olmadıgı icin bişeyde diyemedim tuttundu mu bilmiyorum ama birsey olur mu
Yok korkma bi şey olmaz biliyorum onca emek verince endişeleniyo insan ama bu ciddi bi şey değil herhangi bi sıkıntı yaratacağını sanmam

Rabbşm yardımcın olsun canım olsun sonuçu güzel olacak insallah

Evet opudan sanirim. Bir dahada yaptirmak zorunda kalmam insallah.

Bugün adet sancısı gibi bir ağrıyla uyandım. Başlıcak sandım Normalde bugün benim adetimin başlayacağı gün. İlk düzgün belirtim adet sancısı

tamam teşekkür ederim :) tüp bebek sonrası dengem şaştı benim nedense, bakalım yumurtlama şaşacak mı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…