2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bugün adet sancısı gibi bir ağrıyla uyandım. Başlıcak sandım 🙈 Normalde bugün benim adetimin başlayacağı gün. İlk düzgün belirtim adet sancısı 😂🫢
Hadi inşallah bakalım. Adet günümde benim de ağrım yoğunlaşmıştı. İnşallah bebeğin habercisi olsun 😌🙏

6. gün maalesef negatif. O çift çizgiyi görmek nasip olmadı hiç. 2 tane transfer edildi olsa cıkardı bence.
FE16B068-60A3-4F18-B000-F282D9D4409D.jpeg

Selam canlar geldim bekliyorum
Doktorlar kongredymis sanırım asistanlar bakıyor 🥺insllh bisiler anlarım dediklerinden cetroide de yanımda bakalm

6. gün maalesef negatif. O çift çizgiyi görmek nasip olmadı hiç. 2 tane transfer edildi olsa cıkardı bence.
Eki Görüntüle 3075135
6.gün bu test için çok erken. Belki de bugün tutunmaya başlayacak bilemezsiniz. 6.gün bende lekelenme olmuştu muhtemelen o gün tutundu. 9.gün test yaptığımda pozitif sonucu görmüştüm. İlaçlarınıza devam edip, duanızı edip bebeklerinize sarılın lütfen 🙏🏻 Kan testine kadar da hiç bir şeyden emin olmayın👍🏻

6.gün bu test için çok erken. Belki de bugün tutunmaya başlayacak bilemezsiniz. 6.gün bende lekelenme olmuştu muhtemelen o gün tutundu. 9.gün test yaptığımda pozitif sonucu görmüştüm. İlaçlarınıza devam edip, duanızı edip bebeklerinize sarılın lütfen 🙏🏻 Kan testine kadar da hiç bir şeyden emin olmayın👍🏻
İlk 48 saatte tutunuyor diye okumustum.
Bence olsa silik cıkardı. İlaçlarıma devam edecegim ama umudum yok🥺

Eki Görüntüle 3075135
Kaçıncı gün embriyosu sizin. 6.gün gerçekten erken ama Hele ki idrarda çıkması için. Aslında erkenden test yapmamak lazım ama merak ediyoruz işte. Siz yine de motivasyonunuzu düşürmeyin hiç belli olmaz 🙏

İlk 48 saatte tutunuyor diye okumustum.
Bence olsa silik cıkardı. İlaçlarıma devam edecegim ama umudum yok🥺
Herkesin vücudu farklı ne zaman tutunacak bilemezsiniz. İlk kana geçecek hcg, sonra bir düzeye gelince de idrara geçecek. Bunun için 6 gün erken. Umudunuzu kaybetmeyin, moral çok önemli 💕

6.gün test için çok erken. Doktorun verdiği test günü ne zaman?
4 Haziran
Kaçıncı gün embriyosu sizin. 6.gün gerçekten erken ama Hele ki idrarda çıkması için. Aslında erkenden test yapmamak lazım ama merak ediyoruz işte. Siz yine de motivasyonunuzu düşürmeyin hiç belli olmaz 🙏
5. Gün çift embriyo kondu
Herkesin vücudu farklı ne zaman tutunacak bilemezsiniz. İlk kana geçecek hcg, sonra bir düzeye gelince de idrara geçecek. Bunun için 6 gün erken. Umudunuzu kaybetmeyin, moral çok önemli 💕
umarım ben yanılırım 🥺

Merhaba, Dondurulmuş embriyo transferi olan arkadaşlar transfer öncesi hazırlık ve sonraki süreci anlatabilir mi???

X