2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bu tüp bebek tedavisinin en zor kısmı transfer sonrasıymış onu farkettim ben de. Koca bir 10 gün koca bir belirsizlikle bekliyorsun ve bu belirsizliğin içinde o iğneleri ilaçları kullanmaya devam etmen gerekiyo
Kesinlikle ben en kolayı bu zannediyor dum ama opu falan hikayeymiş gerçekten transfer den sonraki sürecin yanında dediğin gibi var mı yok mu bilmiyorsun bide iğneler cabası dediğin gibi

Bu tüp bebek tedavisinin en zor kısmı transfer sonrasıymış onu farkettim ben de. Koca bir 10 gün koca bir belirsizlikle bekliyorsun ve bu belirsizliğin içinde o iğneleri ilaçları kullanmaya devam etmen gerekiyo
Kesinlikle katılıyorum insan herşeyi aşıyo günleri bitiriyor bi 10 günü bitiremiyoruz

Ben o iğnenin başka versiyonundan hergün oluyorum canım kemiklerim kırılmış gibi grip olmuş gibi ağrı yapıyor sanki estrofem de bi halsizlik yapıyor bana..
Adı ne iğnenin? Ben de grip olunca kemik ağrısı halsizlik vs olur ya öyle oluyorum

cok haklisin, bu surecte kendini hazir hissetmek cokkk onemli. ben ilk denememi 28 yaslarinda yaptirmistim, ilki negatif 2.donmuslar kimyasal gebelik. sonra bir ara verdim 35 yasina kadar :) 2020 de taze 2 embriyo transferim oldu negatif, 2 yil aradan sonra bu ay donmuslari yaptirdim beklemedeyim Rabbim neyler neylerse guzel eyler...

Evet en iyisine karar vermişsin. Yaşın da genç çok zamanın var. Hamile kalabildiğini de öğrendin. Şimdi önceliği kendine ver. Doğru zamanın geldiğinde bebeğin sana gelecek inşallah

O kadar uzun sürede beklemem ben canım en fazla 2 yıl sonra 2. Denememi gerçekleştiririm 3. Denemeye kadar yolu var sonrasında yapacak bir şey yok diyip yoluma devam ederim rabbim yaşadığımız denemelerin son deneme olmasını nasip etsin inşallah umarım bu sefer güzel sonuçlar alırısınn gerçekten yıpratıcı mükâfatı güzel olsada maalesef Güzel şeyler e erişmek o kadar kolay olmuyor işte

Evet en iyisine karar vermişsin. Yaşın da genç çok zamanın var. Hamile kalabildiğini de öğrendin. Şimdi önceliği kendine ver. Doğru zamanın geldiğinde bebeğin sana gelecek inşallah
Gelmezsen yine biz ona adım atarız yeterki sağlıklı ve hayırlı bir şekilde olsun kalanını bize zaman gösterecek sabredenler elbet birgün mükâfatını alır

O kadar uzun bekleme tabi makul bir süre yeter.

evet bizim de bu dunyada payimiza dusen buymus, evet arayi actim cunku birdaha tup bebek yaptirmak istemiyorum dedim. baktim kendiliginden olmuyor, yasta geciyor don dolas yine doktorun yolunu tuttuk ama simdi anliyorum ki yasadigin sehirde tedavi gormek buyuk luksmus, ilkinde baska sehirde yaptirip onun ekstra stresini cektigim icin bu kadar uzak baktim tedaviye.. nasip..

Hangi şehirde yaptırıyor sunuz bende İstanbul daki hastanelerde tedaviye devam etmek isterim ama Kocaelinden oraya her seferinde gitmek çok zor benzini ayrı trafiği ayrı hadi ben çalışmıyor um ama eşimin için sıkıntı olduğundan dolayı kendi şehrimdeki doktora gidiyor um bende

ilk ikisini istanbul Memorial da yaptirdim (yazin tr ye tatile geldigimizde yaptirmistim ailem baska sehirde yasiyordu), 3 ve 4. Amerika da. haklisin hem masraf hem kalma yeri rahatligi falan derken extra stres oluyor. bu sureci ennn guzeli evde gecirmekk bence

Merhaba hastalığımın uzun ismi Hipergonadotropik hipogonadizm kısaca hipo hipo deniyor. Kısaca şöyle anlatıyım beyin östrojen hormonu üretimine izin vermiyor o yüzden östrojen hormonunu dışardan alıp öyle regl olabiliyorum o östrojen de doğal yolla hamile kalmam için yeterli değil o yüzden mecburen tedavi gerekiyor. Güzel dilekleriniz için de teşekkür ederim umarım 2.kez bu mutluluğu yaşarım son 3 gün sonucu öğrenmeye

Son düzenleme:
Seneye bu zamana kadar olmadıysa tekrar bi doktor yolu gözükür elbet yaş genç olsada zamanında denemek en doğrusu yaş ilerleyince sorunlar da artıyor maalesef
Bir sene makul bir süre yaş ilerledikçe süreç daha da zorlaşıyor. İnşallah tedaviye gerek kalmadan, doğal yolla kavuşursun miniğe

cizdirmen agrili gectigi icin mi 3 ay yattin? benim islem esnasinda canim cok acidi, islemden once agri kesici vermislerdi. aksama birseyim kalmamisti.
Islemden sonra agrim cok olmustu. Opuyla birlikte oldu. Belkide ikisi olunca ondan agrili gecti. 3 gun hep yattim. Islem esnasinda uyutulmadinmi ?

Kesinlikle dediğin gibi eve yakın olmak insanı rahat hissettiriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…