2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

ben bu seferkinde rahim cizdirmesi de yaptirdim. hic okadar acili birsey olacagini dusunmemistim Allahtan kisa surdu. herseferinde yeni bisey deniyoruz :)
Canlı canlı nasıl dayandın 😔😔rabbim cektıgın acıların hürmetıne sana bebeşler versın insallah canım sen ignede vuruluyın dimi bana sacede coraspirınle progestan fitil günde 3 kere

Bugün iğne oldum ya aşırı halsizim. Bu iğne beni çok etkiliyor. Seni de etkiliyor mu 😒
Artık ne iğne görmek istiyorum nede adını duymaya tahammül ediyorum bu işin en büyük eziyet kısmı bu olsa gerek 😄 ama bende de halsizlik yapıyordu canım hep vurulduktan sonra

Artık ne iğne görmek istiyorum nede adını duymaya tahammül ediyorum bu işin en büyük eziyet kısmı bu olsa gerek 😄 ama bende de halsizlik yapıyordu canım hep vurulduktan sonra
Rabbim sabir, guc, kuvvet versin sana ve hepimize... bu isin psikolojik kismi da ayri bir yuk. simdi hangi asamadasin?

Canlı canlı nasıl dayandın 😔😔rabbim cektıgın acıların hürmetıne sana bebeşler versın insallah canım sen ignede vuruluyın dimi bana sacede coraspirınle progestan fitil günde 3 kere
sorma 🙈 normalde canim tatli degildir ama hem gozumden yas geldi hemde birazcik ahhladim. esim bile korktu, cikinca sen sesini cikarmazdin, demek ki cok canin yandi dedi. aminnnn canim Rabbim enn hayirlisiyla cumlemize nasip etsin inshallah. hergun esim vuruyor bir sagdan bir soldan artik alistim :deli:

Bu tüp bebek tedavisinin en zor kısmı transfer sonrasıymış onu farkettim ben de. Koca bir 10 gün koca bir belirsizlikle bekliyorsun ve bu belirsizliğin içinde o iğneleri ilaçları kullanmaya devam etmen gerekiyo 😒😒

Rabbim sabir, guc, kuvvet versin sana ve hepimize... bu isin psikolojik kismi da ayri bir yuk. simdi hangi asamadasin?
Herşeyi bırakma aşamasındayım canım 🤣🤣 kendimi dinlenme moduna aldım sebepsiz infertilite olduğu için poliplerim aldırdıktan sonda kendime tekrardan süre tanımak istiyorum şuanlık tekrar bir tüp Bebek sürecini kaldırabilceğimi düşünmüyorum kimyasal gebelikte olsa vücudum 3 buçuk yılın sonunda ilk defa gebe kaldı o yüzden kendime şans vermek istiyorum tekrardan olmazsa seneye bu zamanlara tekrardan düşünebilirim tüp bebek benim geride emriyom yok o yüzden acele etmek istemiyorum yeni bir süreç için henüz yaşda 27 olduğu için kendime Zaman tanımanın en doğrusu olduğunu düşünüyorum

X