2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhaba teşekkür ederim. Daha öncede sistit olmuştum ilaç kullandığım zamanlarda oldu ilaç kullanmadan bol su ile geçirdiğim hafif sistitimde olmuştu. Bunu da hafif geçiriyorum diye düşünüyorum ama tabi sizin dediğinizde bir ihtimal tahrişte olmuş olabilir. Bu gece ve sabah rahat uyandım hiç şikayetim olmadi inşallah geçmiştir ya da geçiyordur ilaci icmeyecegim ama eğer bugün aynı şikayetlerim devam etseydi ilaca mecbur başlayacaktim

sizde heyecanli bekleyis icindeymissiniz benim 4. oldugu icin artik daha rahatim, ilklerde surekli yatip kafamda tutup tutmadigini dusunuyordum... sizin nasil geciyor?
Evet bekliyorum heyecanla Benim de 3.tüp bebek, kıdemliyim ben de öncekilerde kafama takıyordum ama bunda rahatım. Benim için doğru zamansa ve hayırlısıyla tutacak Öncekilerde transferin ertesi günü işe başlıyordum. Bu sefer onu yapmadım sadece. Evden çalışıyorum ve kendime zaman ayırıyorum. Ama ilk gün dışında yatmadım hiç. Bu çok iyi geldi bana. Hayatta az yavaşlamam gerekiyormuş.

İnşallah canım belki değerin yeni yeni yükseliyorsa idrarda çıkmamıştır daha

Başınız sağolsun Hayat böyle ne yazık ki bir can gidiyor ama yeni bir can da geliyor. İnşallah sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize

Ay ne kadar heyecanlı İdrarda çıkmayabilir evet, idrara geç geçiyor beta. İnşallah pozitif sonucunu bekliyoruz

Yarın transfer günü hariç kaçıncı günün oluyor. 5.gün embriyosuydu dimi senin daha erken test yapılıyor herhalde
Yarın transfer hariç 9.gün oluyor.. bana verdiği kapıtta 1 haziran çarşamba yazıyordu, ama bana doktorum pazartesi kan testi yapabilirsin dedi 5.gün çift embriyo ve taze transfer.. aslında tazelerde daha geç çıkar yazıyor bazı yerlerde.. bilemedim..

9.gün erken olmaz mı gerçi doktorun demiş ama erken olsa demezdi herhalde. Benim dondurulmuştu ama taze dondurulmuş farkediyor muymuş aman yarabbi ne karışık işler

Bende mi yarın yaptırsam acaba biraz önce iğnemi oldum. Çarşamba yine iğnem var vurulmadan kan testi vereyim ya yarın ya salı zaten varsa kesin çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…