2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhabalar, 4 gün önce transferimi oldum. Transfer sonrası idrar için kaldirmadilar yatarakda idrarimi mümkün değil yapamadım o yüzden sonda taktılar. Maalesef sistit oldum 2 gündür idrarimi yaparken çok hafif yanma oluyor ve sabahları sık idrara çıkıyorum ama gün içinde bol su içtikçe normale dönüyorum. Doktoruma bilgi verdim şikayetlerin devam ederse piyeloseptyl kapsül al 5 gün sabah öğle akşam iç dedi. Gün içinde bol sıvı tüketiyorum şikayetlerim de geçiyor ama gece sıvı alımı olmadığı için sabah biraz yanma oluyor. Çok üzüldüm daha transferin 4.gunundeyim ilaci henüz içmedim belki geçer diye ilaci icmeyede korkuyorum daha çok erken ama bir yandanda hamileysem enfeksiyon zarar verirse diye dusunuyorum bu sorunu yaşayan varmi aranızda ne yaptınız genel olarak beni çok zorlamadiğı için bol sıvı alimiyla bu durumu atlatabilir miyim yoksa biranonce ilaca başlasam mı?

Son düzenleme:
yarın da yapcam evet ama son ovulasyon testim teşekkür ederim

Merhabalar. Öncelikle transferiniz hayırlı olsun, inşallah olumlu sonuçlanır Geçmiş olsun. Siz sistit olduğundan emin misiniz? Benim hiç başıma gelmedi ama annem ve kardeşimde çok olurdu. Sistit yanması sabah hafif olup sonrasına geçmez bence, gün içinde de yanma şikayetiniz olurdu. Orası sondadan tahriş olmuş olabilir mi? Doktora gidip bir idrar tahlili verebilirsiniz. Ya da doktorun verdiği ilaçları kullanabilirsiniz. Doktor sonuçta bebeğe zarar vermeyen ilaç vermiştir. Her ne yapacaksanız beklemeden yapın ki enfeksiyonsa da ilerlemesin. İlerlerse belki daha çok ilaç kullanmanız gerekir. Tekrar geçmiş olsun

selammmm herkese... 25 mayista hem dogum gunumu kutladim hemde transfer oldum bakalim yeni yasimda beni neler bekliyor. hepimizin ilk once karni sonra da kucagi dolsun innnnnshallah
Ne hoş bir zamanlama. Benim de test günüm doğum günümden 1 gün sonraydı. Hatta doğum günümde yapayım diye düşündüm ama negatif çıkarsa diye yapmamıştım. Ertesi gün hediye gibi geldi bebeğim. İnşallah sana da bebeğin en güzel hediye olur

yaaaa cokkk cok guzel bir dogum gunu hediyesi olmus masallah, saglicakla kucagina almakta nasip olur inshallah. darisi bana ve tummm isteyenlere :) simdi bebegin kac aylik?

yaaaa cokkk cok guzel bir dogum gunu hediyesi olmus masallah, saglicakla kucagina almakta nasip olur inshallah. darisi bana ve tummm isteyenlere :) simdi bebegin kac aylik?
Amin canım inşallah 11 mayısta transferim oldu. 23 mayısta öğrendim. Yaklaşık 5 haftalık keseyi görmedik henüz haftaya gidicez.

Bende dün bir yakınımı kaybettim kalp krizinden. Üzüntü stres herseyi yasıyorum transferin tadını cıkaramadım bu gunleri cok beklemistim. Stresten acaba tutmayacak mı diye endişe ediyorum.
Benim tam transfer günü dayim ölüyor. Hiç beklemedik. Ben otobusteyken hastaneye gidiyorum annem aradı. O kadar ağladım. Doktora da söyledim böyle böyle oldu .ya ne bir gün önce ne bir sonra .o da dedi kader demek dayının canını şuan aktarıyoruz sana ve tuttu

Ben transferden sonra pozitif sonuç aldım ama hiç bir belirti yok bende cuma kese kontrol var acaba normal mi
Yakın arkadaşımın da öyle hiç hissetmiyorum diye diye deli ediyordu doktorunu.. maşallah 6.ayda şimdi bebeğin hareketlerini hissediyor ama hala hiç bir şikayeti yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…