2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim tam transfer günü dayim ölüyor. Hiç beklemedik. Ben otobusteyken hastaneye gidiyorum annem aradı. O kadar ağladım. Doktora da söyledim böyle böyle oldu .ya ne bir gün önce ne bir sonra .o da dedi kader demek dayının canını şuan aktarıyoruz sana ve tuttu ❤️
Allah rahmet eylesin canım🤲🏼
Ne guzel tutunmuş bebegin sana insallah saglıkla kucagına alırsın🥰🤲🏼

Benim tam transfer günü dayim ölüyor. Hiç beklemedik. Ben otobusteyken hastaneye gidiyorum annem aradı. O kadar ağladım. Doktora da söyledim böyle böyle oldu .ya ne bir gün önce ne bir sonra .o da dedi kader demek dayının canını şuan aktarıyoruz sana ve tuttu ❤️
ayyyy bir garip oldum inan, bu nasıl bir kaderdir, bebişine can kan olsun, çok fazla bişiy söylenmiyor :KK200:

selammmm herkese... 25 mayista hem dogum gunumu kutladim hemde transfer oldum 😊 bakalim yeni yasimda beni neler bekliyor. hepimizin ilk once karni sonra da kucagi dolsun innnnnshallah 💕
İnsallah hepmizin kucakları dolar bende 25 de transfer olsun aynı gün benım 5. Gün embriyosu teze transfer insallah hayırlısı olacak sizde belırtı bi farklılık var

Benim gibi olan varmı acaba hiç bir belirtisi olmayan cuma kese kontrol var ama ben hiç bişey hisitmiyorum
Benim de hiçbir belirtim yoktu keseyi gördük çok şükür inşallah çarşamba kalp atışını duyucaz rabbim isteyen herkese nasip etsin hiç endişelenme ilaçlarını zamanında kullan ve dua et

X