2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim bugün 11. Gün ben dün ikinci kutuya geçtim iki eksik kalacakti bende ikinci kutuyu ondan aldım mesela hastanede yaptılar ya acaba hastane sonrasında yeniden mi vurdun sen yanlışlikla
Tamam bende dün geçtim ikinci kutuya ama bana ne zaman bırakacağım söylenmedi. Bugünü de sayarsak 11 evet. Bir arasada rahatlasam gerçi ben konuşurken donup kalıyorum soracaklarımı unutuyorum hep

Tamam bende dün geçtim ikinci kutuya ama bana ne zaman bırakacağım söylenmedi. Bugünü de sayarsak 11 evet. Bir arasada rahatlasam gerçi ben konuşurken donup kalıyorum soracaklarımı unutuyorum hep
Tamam doğru o zaman hastane günü de kullanıldı 11. Günün ise 12. İğneyi bu akşam yapman lazım çünkü tranfer gününü 1. Gün olarak almiyoruz ya

Bana iğnelere 12.haftaya kadar devam ediyoruz dediler yeterki gebeliğim sağlıklı devam etsin razıyım iğneye ama böyle düşünmemiştim tabi. Kese için cumartesiye gün verdi benim doktorum kızlar orda gidip bize sonucu söylebilirsin biz hep irtibatta olmaya devam edicez zaten dedi. İrtibatı kesmeyeceğim için kendi yaşadığım ilde kese için gitmek mantıklı geldi öyle yapcam.
Bu arada bütün pozitiflere hayırlı olsun değerlerimiz sağlıklı bir şekilde artsın inşallah

Kızlar benimde sonuç çıktı
8.gün 62.2
12.gün 360.3 şükürler olsun. Pozitif olanlar sağlıkla kucağına almayı, bekleyenlere de pozitifi göstersin rabbim Dualarım hepimizle
Maşallah rabbim tamamına erdirsin sağlıcakla inşallah

Şimdi kızlar hoca dediki bu ay direk başlayalım beklemeye gerek yok kistim falan yok rahim duvarın iyi dedi gonalf yerine klomen sabah akşam meriofert 150 kullanıcam elimde de fostimon vardı onları da kullınıcaz dedi yarın klomen ve meriofert le başlıyoruz 5. Güne randevu yazdı cetrotide alerjisi ilk dozda olabilir biz kullanmaya devam ederiz dedi transfer den önce tekrar hsg istedi hsg nde sol tarafına ilaç gitmemiş kateter yardımı ile tekrar çekip bakalım transfer i etkilemesin dedi dünyanın kan tahlilini verdim eşimden ve benden periferik kanda kromozom analizi istedi kişi başı 750 TL idi ama devlet Hastanesi'nde hepsini yaptırdık sonucu 2 buçuk ay sonra çıkacak benim kan tahlillerim vardı 750 TL onları da şükür Umuttepe de hallettim ilaçları da orada yazdırdım ama 2500 TL gitti cebimden vallahi eşimden de bir sürü test istediler 300 tutuyordu şansa yarın devlette üroloji randevusu buldum 300 den de yırttık şanslı günüm bugün inşallah herşey böyle tıkır tıkır işler öyle yani bende başlamış oluyorum yarın tekrar dua edin

Hakkında hayırlısı canım
İnşallah ilk denemede pozitifi alırsın

İnşallah kazasız bekasız ilerler süreciniz

Ben hala transferi bekliyorum Bu transfer hazırlığı da bitmek bilmedi uzun geldi bana ömrümüz beklemekle geçiyor

Hadi hayırlısı inşallah En baştan tüm önlemler alınarak başlayacaksın bu da avantaj. İnşallah ilk denemede de pozitifi alır sağlıkla kucaklarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…