2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

S Sntr Doktor aradı mı seni tekrar? Feryal aradı sonucu atınca doktor hanım değerlendirip dönecek dedi. Ne soğuk bir kadın ya hayırlı olsun vs hiç birşey yok. Onunla konuşunca enerjim yerle bir oluyor.🥺
Hocanın asistanı mı? Yaa tüp bebek olayı ekstra hassasiyet istiyor, çalışanların buna uygun hassas davranması lazım ama işte 🤭

Kızlar benimde sonuç çıktı🥲
8.gün 62.2
12.gün 360.3 şükürler olsun. Pozitif olanlar sağlıkla kucağına almayı, bekleyenlere de pozitifi göstersin rabbim ❤️🥰 Dualarım hepimizle🥲
Maşallah değerin süper🌹🥰 sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim.🤲

Hocanın asistanı mı? Yaa tüp bebek olayı ekstra hassasiyet istiyor, çalışanların buna uygun hassas davranması lazım ama işte 🤭
Evet soğuk bir yapısı var. Ama en azından hani bir hayırlı olsun falan bekliyor insan🙂
Doktorum da tam aksine o kadar sıcakkanlı o kadar pozitif bir kadın ki anlatamam🥰

Gökşin çok tatlı evet sıcakkanlı🥰 İncide öyle. Ama Feryal hanım için aynı şeyi diyemicem. Şimdi bizden bir daha mı test isteyecekler randevumu verecekler herşey soru işareti😄 Yerimde duramıyorum çatlıcam meraktan
Bir beta daaha istemeye bilirler senden çünkü önceki test ile bir çıkarımı olacaktır ama benim elimde tek test var iki gün sonra yeniden ver diyecektir.Ona göre kese tarihi verecek işte bakalım bundan sonrası çiçeklik olsun bu arada ilaçları sormayı unutma özellikle oksapar iğne yarın benim son normalde ama devam mı tamam mı hepsini sormak lazım.

Bir beta daaha istemeye bilirler senden çünkü önceki test ile bir çıkarımı olacaktır ama benim elimde tek test var iki gün sonra yeniden ver diyecektir.Ona göre kese tarihi verecek işte bakalım bundan sonrası çiçeklik olsun bu arada ilaçları sormayı unutma özellikle oksapar iğne yarın benim son normalde ama devam mı tamam mı hepsini sormak lazım.
Ben yeni kutuya geçtim. İki gündür şuan dank etti kafama nasıl ikinci kutuya geçtim ki kutuda on tane var onuncu gün bugün iğnemin😬 acaba fazla mı yaptım tövbe yarabbim

Ben yeni kutuya geçtim. İki gündür şuan dank etti kafama nasıl ikinci kutuya geçtim ki kutuda on tane var onuncu gün bugün iğnemin😬 acaba fazla mı yaptım tövbe yarabbim
Benim bugün 11. Gün ben dün ikinci kutuya geçtim iki eksik kalacakti bende ikinci kutuyu ondan aldım mesela hastanede yaptılar ya acaba hastane sonrasında yeniden mi vurdun sen yanlışlikla

Kızlar benimde sonuç çıktı🥲
8.gün 62.2
12.gün 360.3 şükürler olsun. Pozitif olanlar sağlıkla kucağına almayı, bekleyenlere de pozitifi göstersin rabbim ❤️🥰 Dualarım hepimizle🥲
Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah🙏🏻🌹 kaçıncı denemeydi sizin

Dönem başından beri böyleydi nöbet günüm yalnız var ya o kadar yoruldum ki ağlayacağım 😂son bir ders kaldı karnım şişti düğmemi açtım gömleği üzerine saldım 😂 adapte olmak için bir iki gün gerekecek ☺️ Bu arada pozitif sonuç alanlar orada yazamadım arada göz gezdiriyorum çok sevindim gerçekten sağlıkla kucağınıza alın Bayanstress Bayanstress S Sntr 🥰
Dikkat et kendine vallahi 😊

X