2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Sakın içine atma ağlamak istiyorsan hüngür hüngür agla ama sonra kendini toparla bak yeni bir sürece başlıyorsun bunu düşünüp mutlu ol rabbim sağlıcakla bebişler nasip etsin hepimize

Hepimizin sınavı farklı farklı dediğin gibi Allah herkese sabır versin kendi yolunda bizr de bu yolda şans versin inşallah biraz modum düştü tabiki ama opu zamanı falan unuturum onu o zaman a kadar

İnan bugüne kadar bi en son aşılama yapan doktor dedi hsg deki sıkıntıyı bide bu doktor dedi bakar bakmaz çekimle alakalı olabilir dedi muhtemel tıkanık değil ama yenilememiz iyi olur dedi o da 1500 tlcikk doktor dedi bunay diye ben nasıl yapalım hocam dedim önümüzdeki ay mı şimdi mi şimdi başlayabiliriz beklemeyi gerektirecek bişey yok dedi ee bende tamam dedim inşallah herşey tıkır tıkır gider bugün rapor tahliller herşeyimi hallettim şükür bundan sonrası da sorunsuzca devam etsin

Kesinlikle dediğin gibi normal de bu kadar etkilemez ama şuan negatif benim ki ilaçlar yaşadığım karman çorman bir süreç illaki psikolojik olarak etkiledi beni bide üstüne bugün bunu almak üzdü aslında benim tüp bebek yaptırmak isteidğimi biliyor şuan ki süreçten ne kadar haberi olmasa da öğrendiği anda keşke bana demeseydi ama işte hassas davranmak zorunda değil sonuçta

Öyle düşünme hiç.. Allah sana verdiği nimetlere sarıl..
bende tüp bebek sürecine girdiğimi öğrendiğimde öyle dedim.
Özellikle de sık görüştüğüm arkadaşlar doğum yaptığı sırada bende sürece başladım..
ama herkes Allah başka yükler veriyor. Hepimizin imtahanı çok farklı..
Elimizdekinin kıymetini bilip öyle davranalım..
Şuan bu parayı bulup bu süreci ilerletmemiz bile inan ki nimet…
3.ye yeter mi diye sorguluyorum. 3.ye yetmezse naparım inan kestiremiyorum.. Yani şuan imkan vermiş bu yola sevk etmiş.. Biz buna bakalım..

Hepimizin sınavı farklı farklı dediğin gibi Allah herkese sabır versin kendi yolunda bizr de bu yolda şans versin inşallah biraz modum düştü tabiki ama opu zamanı falan unuturum onu o zaman a kadar
Senin için burada dua edecek bir sürü kız kardeşin var opu zamanına kadar bol bol yürü dedi benim doktorum faydası çok var dedi bir de sabahları yumurta ve avakado mutlaka hadi hayırlı uğurlu olsun bebeğim bir anda bakacaksın ki hamilesin su gunler gelip geçmiş olacak Allah'ın izniyle

İlaçlar için yeniden mi rapor çıkardın ,özel muayene mi gittin Emek Bey’e yoksa genel mi hallettiler

Tabiki çok iş şükür öncelikle ben eş yönünden çok şanslıyım onun desteği ve tabiki Rabbime şükür olsun ki tak diye nu parayı ortaya koyacak bir birikimim vardı herkes bu yönden çokta şanslı değil Allah hepsinin yardımcısı olsun

Zaten kuş kadarım olanı da yürüyerek vermek istemem inşallah bu ay hepimize uğurlu gelicek

İlaçlar için yeniden mi rapor çıkardın ,özel muayene mi gittin Emek Bey’e yoksa genel mi hallettiler
Olan raporum dan kalan dozu ama rapor hepsine yetmediğii içindde çok tuttu baya ilacın tanesi 252 lira idi 10 kutu aldım direk randevusuz gittim emek beyle görüştük tamam reçete yazalım dedi kan tahlilleri için sağolsun hemen kayıt açtırdı öyle hslettik

Herkesi bu süreçte ateş basar ben de daha çok üşüyorum Benden başka üşüyen var mı
Bende üşüyorum gün içinde devamlı. Gece sadece ateş basıyor uykudan kalkıyorum ama gündüz patik hırka falan yetmiyor yani

Emek hocayı çok seviyorum ben ya devlet hastanesinde böyle bir doktor olması sırf onun için orda bile yapabilirdim aşırı kibar ,her zaman yardımcı oluyor her mesajıma dönüş yapmıştır ,sesi bile nahif

Bende birçok kez yaşadım bunu o yüzden çok iyi anlıyorum seni. Bu dünyada herkesin bir sınavı var bizimkide buymuş demekki Allah daha büyük dert vermesin. Sende modunu düşürme sakın bak tedaviye başlamışsın yumurtaların etkilenmesin Allah'ın izni ile olacak inşallah

Eşimin sperm azlığı ve morfoloji çok bozuk. Sperm 2 milyon çıkmıştı

Aynen kibar biri genetik içinde kağıt yazıp kaşelettirdi Derince de ki hastaneye kâğıdı verince yaptılar yoksa randevusuz olmuyormuş aslında ondan da kurtardı bizi yoks tüm tahlilleri konakta yapsa idik 2 buçuk da onlar tutacaktı

Ben tüp bebek yaptırmaktan mutsuz değilim zaten ilk sürece de buna da hevesle başladım yeterki devam etsin güzelce iptal olmasın sonu da güzel olur inşallah Allah ın izni ile

Ya o değilde 8 bin TL istiyorlar dondurulmuş embriyo ları yeniden transfer için tüp bebeğin kendisine 8150 vericem zaten olurda kalan yumurtalar orta kalite yada bi yumurta falan kalırsa dondurmaya değer mi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…