2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Teşekkürler Umarım hep beraber pozitifleri görürüz

Çok teşekkür ederim inşallah

Aynen öyle canım diyecek bişey kalmıyor bu saatten sonra doktorumla da görüştüm şimdi hastaneden çıktım kışa kadar kendi kendime devam edeceğim 1 sene ara vermek istiyorum sonuçta geride emriyom yok benim yeni bir sürece başlamak istemiyorum hemen o yüzden temmuzda gidip tatilimizi yapalım kendimizi yeniliyelim eşimle hem niyeyse eşiminde benimde umudumuz yüksek bu sefer 3 senedir olmamış olsada artık olacağına olan inancımız daha yüksek bizler elimizden geleni yaptığımızı biliyoruz gerisi taktiri ilahi nasip olmayınca olmuyor nasipse de kimse önünde duramıyor Allah hepimizin yollarını kolaylatıp güzelleştiesin inşallahhh duam o

Merhabalar, 12 mayısda transfer oldum dayanamadım 9. Gün test verdim b_hcg 2,36 çıktı
Salı günü 12. Günüm ama fikirlerinize ihtiyacım var, uyuyamıyorum
Çok üzüldüm bende ilk transferinde dayanamayıp 8.gunu vermiştim bu şekilde sonuç çıkmıştı ve 12.gun ne yükseldi nede düştü ilaçları bıraktım sonuca göre bugün ikinci transferim olacak üzülme sakın yine denersin umudunu kaybetme

Teşekkür ederim, inşallah alır gelirsin yavrularını

Herşeyin hayırlısı gerçekten. Histeroskopi de yapıldı.Belki de kendiliğinden gelmek istedi miniğin. Umarım aratmadan sağlıkla gesin

Kızlar bişi sorcam ikinci adeti bekliyorum transfer için adet olunca kaçıncı gün oluyor transfer yq
Rahim duvarı uygun kalınlığa ulaşınca yapılıyor dolayısıyla kişiden kişiye değişiyor. Benim 17.günde yapılmıştı 20.günlerde yapılanları da çok duydum sanki genelde o aralıklarda sanırım

Kızlar bişi sorcam ikinci adeti bekliyorum transfer için adet olunca kaçıncı gün oluyor transfer yq
Adetimin 22.günde transferim olmuştu ama bu süre kişiden kişiye değişiyor. Doktorunuz ara kontrollerle rahim kalınlığına (9-10 mm den kalın olmasını istiyorlar genelde) bakacaktır uygun olduğunda transferi gerçekleştirecektir. Şimdiden hakkınızda hayırlısı olsun

Gerçekten bu duruşuna hayranım hep pozitif oldun o kadar şey yaşadın pozitif oldun tebrik ediyorum rabbim inşallah güzel gönlünüze göre hayırlı evlatlar nasip etsin.. benim geride embriyom varda ne oluyor hep aynı yeniden ilaç al tedavi rahim kalınlaşsın bilmem ne gerçekten zorlu süreçler rabbim maddi manevi yardım etsin bizlere.bencede olacak ben inanıyorum vakti zamanı var dediğin gibi gelecekse naparsan yap gelr olamayacaksa gelmeyecekse istersen milyarlar harca, en iyi tedaviyi ol gelmez.ohh bencede öyle yapın tatil tatil diye yanıp tutuşuyorum bende zaten inşallah hayırlıısı ile gelsinde şu temmuz kendimize gelelim hem doğum ayımda belki uğurlu gelir
duan çok güzel amin demekten başka ne denir

Herşeyin hayırlısı gerçekten. Histeroskopi de yapıldı.Belki de kendiliğinden gelmek istedi miniğin. Umarım aratmadan sağlıkla gesin
Kendiliğinden geldiğinde daha kolay bi süreç yaşarım hem belki rabbim dualarımı böyle kabul ediyordur rabbim kolaylaştır zorlaştırma Rabbim işlerimi hayırla sonuçlandır diye dua ediyordum hep belki hayırlı olan Budur biz bilemeyiz sonuçta

İsyan etmek istemiyorum rabbim başıma daha kötü şeyler verir mazallah bunlar gelip geçici şeyler Rabbim dermansız dert vermesin yeterki imkânsız denilen insanlara rabbim nasip ediyorsa ve bizimde nasibimizde anne olmak varsa er yada geç olacaktır asla unutma inancını yitirme bizler sadece aleci davranıyoruz vaktini bilmediğimiz için nasibimizin peşinden koşup onu arıyoruz doğru olanı da yapıyoruz bir gün nasip olur diyerek tedaviden kaçmakta olmaz nereden geleneğini bilemeyiz keşke kolay yoldan olsa ama olmayınca da dayanmaktan ve güçlü durmaktan başka çaremiz yok ama 2. Deneme için de gerçekten gücüm yok şuan için inşallah sende tekrar bi transfer süreci yaşamazsın yaşarsan da bu sefer Rabbim hepsinden daha kolay geçmesini nasip etsin dua dan başka kapı yok olmayını olduracak tek şey

Pozitif gören arkadaşlar neler yaptınız ne yiyip ne içtiniz benim bu ikinci transferimi oldum inşallah bu sefer olur

Ben seninle aynı kafadayım üzülmedim desem yalan olur üzüldüm, bu kadar acı vs kolay değil çekmek ama düşününce bu iğneleri ömür boyu kullanmak zorunda olan insanlar var biz en azından güzel şeyler için çabalıyoruz ve bitiyor onlar napsın, rabbim önce sağlık versin dediğin gibi nasibimizde anne baba olmak varsa oluruz allahın izniyle yoksa da yapacak bir şey yok elimizden geleni yaptık rabbim buna uygun görmedi demek ki deriz..valla inan benimde 3. deneme için gücüm yok arkadaşımın yengesi oldu bugün benim gittiğim doktora gidiyor diyor iğne vermiş vs vs ay dedim ne olur anlatma içimde yaşıyorum yine..birgün olur diye ben bekledim 5 sene oldu da ama nasip olmadı bunu da denedim şimdi biraz bekleme zamanı kaderi fazla zorlamaya gerek yok hayırlısını ve sağlıklsıını versin rabbim hayırlı ve en güzel zamanı o bilir zaten.

Aynı senelerde evlendik galiba benim de 1 buçuk ay sonra tam 5 sene oluyor , ne zaman cesaret ini toplarsan o zaman dene seni çok iyi anlıyorum aynı şeyleri yaşamak insanı korkutuyor ilk deneme de başına ne geleceğini bilmeden bodoslama yaşamak daha kolay ama sonraki de öıle olmuyormuş yaşamadan bilemiyor insan burda bir çok kişiye tekrar dene diye israr ettim yılma dedim ama kendi başıma gelince anladım ki o Cesaret i toparlamak o kadar da kolay değilmiş ne diyelim dediğin gibi yoksa nasipte yolumuza devam ederiz hayat standardlarımızı iyileştirmeye çalışırız bebelere pata harcamak yerine artık ama tabiki de tekrar denemeden değil Rabbim nasip etsin diyorum sadece ilerisine başka söz ekleyevek bişey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…