2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bu arada ilk transferim, 31 yaş amh değerim düşük toplam 4 yumurta toplandı 3. Gün transferi 2 tane diğerleri de malesef gitti

3gun ayni seyleri yasadim.. 4. Ve 5.gun yine gaz devam etti kasiklardaki sizlama gecmemisti ve 5.gun regli agrisi basladi hemen gittim test yaptim ve 8 cikmisti..
Günaydınn kasıklarda baskı devam ediyor. Bir de sırtım tutulmuş ağrıyor. Kendimi mi kastım acaba? Ben dayanabilirsem test günümü beklemeyi düşünüyorum. Erken yapıp üzülmekten korkuyorum. Senin baya erken çıktı evet 5.gün embriyosu muydu?

Kasık ağrım var böyle alt tarafta hani olur ya adet öncesi bi ağırlık yanma hissi o var. Ayaklarımın altı yanıyo. Ya tutunmaya çalışıyor ya da vücut atmaya çalışıyor anlayamadım
Günaydın canım tabi ki ufaklık tutunmaya çalışıyor olumsuzu düşünme, kasık ağrısı geçmicek herhalde. Ben de bir de sırt ağrısı eklendi, tutulmuşum.

Merhabalar, 12 mayısda transfer oldum dayanamadım 9. Gün test verdim b_hcg 2,36 çıktı
Salı günü 12. Günüm ama fikirlerinize ihtiyacım var, uyuyamıyorum
Merhaba. Erken test vermişsiniz. Şu an bununla bir şey söylemek mümkün değil. Siz test gününüzü bekleyin bence. 3.gün embriyolarının tutunması biraz uzun sürebiliyor. İnşallah minik sıkı sıkıya tutunur size

Kasık ağrım var böyle alt tarafta hani olur ya adet öncesi bi ağırlık yanma hissi o var. Ayaklarımın altı yanıyo. Ya tutunmaya çalışıyor ya da vücut atmaya çalışıyor anlayamadım
Canım bende vardı bu belirtiler özellikle vücut ısısının artması yanma hissi. Arada da üşüme yaladım ben. Bence 2-3 güne göğüslerin de ağrımaya başlarsa tutunmuş olabilir

Evet benimde 5.gunde sirtim tutulmustu hep krem vs surduk.. erken kan tahlili dogru sonuc veriyor idrarda uzun bi sure cikmadi benim 7.gunden itibaren cok silik cikmisti 10.gunde tam anlamiyla cikmaya basladi kanda 122 yken..idrar testi cok guvenilir olmuyor..erken baktigin zaman daha dikkatli oluyorsun ilaclari vs daha duzenli kullaniyorsun yatarken kalkarken dikkat ediyosun..yeme icme daha dikkat ediyosun..ben test gunune dayanamazdim zaten

Benim ayaklarimin alti ellerim hala yaniyor buz haznesini havluyla sarip koyuyorum hatta yastigimin altina koyuyorum ellerimi ona sarip uyuyorum ates fiskiriyor..

Merhaba cnm bende transferin 7. Gününden sonra sırt ağrım başlamıştı baya batıyordu sanki orta kemik

Benim ayaklarimin alti ellerim hala yaniyor buz haznesini havluyla sarip koyuyorum hatta yastigimin altina koyuyorum ellerimi ona sarip uyuyorum ates fiskiriyor..
Yaaa yazdıklarını okuyunca çok sevindim sırtta ağrı, el ayak yanması bende de var.. bir de olmadı tutmadı hissiyatı var.. transfere kadar kesin olacak diyordum şimdi tam tersi belki bu da bir belirtidir

Merhaba cnm bende transferin 7. Gününden sonra sırt ağrım başlamıştı baya batıyordu sanki orta kemik
Aaaaaaa selammm seninde bebeginin tutunmasina cok sevindim hayirli olsun.. epey takip ettim bi heyecandan sonra bi daha bakamadim da ama merqk ediyordum seni cok sevindim❤❤

O sırt ağrısı bende de oldu anneme sürekli masaj yaptırdım boynum sırtım omuzlarım heryerim ağrıyor du sanki benim

Merhaba kızlar;

Ryamm kimyasalla sonuçlanmasına üzüldüm. Umarım bebeğin ilaçsız iğnesiz kendi kendine gelir seni bulur. Yorulmadan, sıkılmadan anne olduğun günleri görelim hep birlikte

S Sare2022 , partalina_ , cagcag78 bebeklerinizi almışsınız. Umarım sağlıkla tutunur ve arka arkaya pozitif haberlerinizi alırız.

P Papatya321f ilk kan testini vermişsin. Umarım artarak devam eder

MEMUR54 iki gün ara ile gayet güzel artmış. Bugün toplantın varken neden zorluyorlar anlamadım. Ama en büyük dert de bu olsun, anne oluyorsun burada en önemli şey bence bu tebrikler

gumy tebrikler değerin gayet güzel artmış. Hep böyle güzel devam etsin ve bebeğini sağlıkla kucağına al

Kızlar sonuç 14 çıktı kimyasal gebelik yani, olsun demekki hayırlı olan böyleymiş
Günaydın kuzum,
Haftasonu hiç bakamadım. Şimdi gördüm çok üzüldüm Ama senin bu kadar güzel krşılaman, bu kadar mücadele etmen bence rabbim en güzelini en hayırlısını verecek..Ne desem boş yani aynı şeyleri yaşayan insanlar olarak bunun bence verilecek tesellisi yok sadece rabbim daha zamanı değil diyor demek ki diyoruz.İnşallah bundan sonrakinde bebeklerini kucağına almak nasip olur.

Teşekkür ederim, içim az da olsa rahatladı en azından test için son 24 saatim daha çabuk geçer

Bakalım test yapmaya dayanabildiğim kadar dayanacağım belki test günümden önceki gün filan yaparım bilmiyorum belki de yapmam kandan öğrenirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…