2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Himmm senden de yukselişi gormek isteyecekler simdi benden istediler illa yaptirin diyor.. benimde toplanti var korün taşi gibi denk geldi olmadi gece 9dan sonra gidip verecem 2 gun sonra verebilirmiyim bilmiyorum..
Aynen aksam gidip verirsin. Bende yarin sabah vericem. Heyecanliyim 2 gun sonra verebilirsin yine.

Yarin sabah ak koyun mu gorecegiz 2 embiryo transfer olmustum. Umarim bu degerler yükselir benimle kalirlar

banada bir buçuk ay sonra dedi 2 adet oluyor teşekkür ederim sonucun nasıl oldu inşallah pozitifi görmüşsündür benim ilk denemem o yüzden merak ediyorum süreci

Pozitifi gördüm ama kimyasalla sonuçlandı malesef, 2. Transferde olur inşallah.
Zaman çok hızlı geçiyor endişe etme

Pozitifi gördüm ama kimyasalla sonuçlandı malesef, 2. Transferde olur inşallah.
Zaman çok hızlı geçiyor endişe etme
İnşallah umudumuzu kaybetmek yok ben zaten yürüyüşümden bir sıkıntı yaşadığımı anladım hayırlısı böyleymiş inşallah çabucak zaman geçer bebişlerimize hepimiz kavuşuruz

Tabıkıde bende sankı dünyanın sonuymuş gıbı karalar bağladım ama olmayınca olmuyor kı ne yaparsan yap sonuç gene aynı bılıyoruz kı bırgun bızde Allah’ın ıznı ıle evlat sahıbı olacağız bunu hıcbırımız bılemıyoruz Allah sağlık versın herseyden öncesi bu sımdı bıraz dınlenme zamanı bı tatılımızı yapalım bı kafamızı boşaltalım gerısı Allah’ın takdırı

iğne falan olmuyor artık değil mi
Ben iğne bitti sanarak gitmiştim. İalç sayım da iğne sayım da arttı. Hemşire ilk anlatırken gözüm doldu ağladım.şimdi alıştım. Transfer e 5 gün kala iğnelere başladım, transfer ardından göbekten iğne sayısı 2 e çıktı. Kalçadan yapılanları saymıyorum.

Banada çarşamda transfer günü verdiler haplarım bugun son bi coraspirin bide porogestan ilaç kulanıyorum transferden sonra baska ilaç verıyorlarmı

Banada çarşamda transfer günü verdiler haplarım bugun son bi coraspirin bide porogestan ilaç kulanıyorum transferden sonra baska ilaç verıyorlarmı
Transferden önce kan alıyorlar değerlere bakmak için. Ben ilaç bitiyor sanarak transfer e girdim. Çıktığımda hemşire ilaçları 2 e katlandığını söyledi ilk şokum. Sonra depot iğne vurdu 2 gün yere basamadım ağrıdan. Geçen hafta depot iğne vurdular hiç ağrısını hissetmedim. Eline göre değişiyor sanırım. Ama benim kan değerim düşük gelmişti o yüzden ilaçlar artmış.

Bizde Aralık 2016 evlendik

Aynen aksam gidip verirsin. Bende yarin sabah vericem. Heyecanliyim 2 gun sonra verebilirsin yine.
Aman artik vermek istemiyorum yaaa 4.olacak bu test
Yarin sabah ak koyun mu gorecegiz 2 embiryo transfer olmustum. Umarim bu degerler yükselir benimle kalirlar
Sende yarin mi yaptiracaksin.. esim illaki degerdeki artisi gorelim yari gecte olsa kan ver dedi.. verecem bakalim.. benide etiketle degerine bende seni etiketlerim canim❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…