2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aldım miniği geldim ❤️🥰 inşallah tutunur sımsıkı 🙏 evdeyim dinleniyorum. Bana bir de aşı yaptılar. Neupogen tutunmayı desteklermiş. Yarısını da verdiler haftaya pazar yapcam. Artık bekleme zamanı ☺️ Seninle gün sayarız. Test günüm 2 haziran..
Hayirli olsun seninde insallah guzel haberlerini izleyecez arada belirtileri yazin yorum yapalim😉😉

Hayirli olsun seninde insallah guzel haberlerini izleyecez arada belirtileri yazin yorum yapalim😉😉
Teşekkür ederim ☺️ İnşallah 🙏 Bugün kasıklarım şiş ve dolu gibi, acayip gazım var, bir de ayakta çok durunca başım dönüyor. Bunlar bugün yapılan iğnelerden de olabilir bilemiyorum 🤷‍♀️

Herkes yazmış zaten ama bence bunu yanlış anlamış olabilirsiniz. Ayakta alınması lazım hamilelik döneminde de ayakta al dediler bana hep.
Ayakta denilmesinin nedeni durgun su olmasın kuvet gibi göllenen suyun olduğu yer risk oluşturuyor başınız dönmesin diye tabure oturup duş almanızda sakınca yok

Teşekkür ederim ☺️ İnşallah 🙏 Bugün kasıklarım şiş ve dolu gibi, acayip gazım var, bir de ayakta çok durunca başım dönüyor. Bunlar bugün yapılan iğnelerden de olabilir bilemiyorum 🤷‍♀️
3gun ayni seyleri yasadim.. 4. Ve 5.gun yine gaz devam etti kasiklardaki sizlama gecmemisti ve 5.gun regli agrisi basladi hemen gittim test yaptim ve 8 cikmisti..

Ben erkenden yaptim. Asil test tarihim sali gunu 🥰
Himmm senden de yukselişi gormek isteyecekler simdi benden istediler illa yaptirin diyor.. benimde toplanti var korün taşi gibi denk geldi olmadi gece 9dan sonra gidip verecem 2 gun sonra verebilirmiyim bilmiyorum..

Ayakta denilmesinin nedeni durgun su olmasın kuvet gibi göllenen suyun olduğu yer risk oluşturuyor başınız dönmesin diye tabure oturup duş almanızda sakınca yok
Ben düşük riski yaşadım çok uzun süre ve doktorum duş almanda sıkıntı yok ama ayakta al dedi. Sağlıklı gebelikler için dediğiniz geçerlidir muhtemelen zaten sağlıklı gebeliği olan insanlar spor salonunda ağırlık bile kaldırıyor maşallah bir şey olmuyor.☺️

X