2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hahaa sonunda sen de ikna oldun sabrına hayranım 😂 bugün 12. Gün garanti çıkar 🙏🏻
Aminn insallah valla esim bekle moralin bozulmasin dedi. Aksam gelicek. Alinmasi gereken bir ilac vardi eczaciya soyledim gevelik testini poset poset yap gozukmesin. Babam alip gelicek iş içinde iş ceviriyorum valla 😂😂😂

Ağrılar bende de var canım bence normak l bir durum hatta ani hareket edince artıyor
Sürekli yatak dayım ben dün yemekleri de yatakta yedim bugün kalktım mutfak ta yedim akşam a bi endol fitil daha atarım iyi gelir hemşire kasık ağrın olursa at fitili demişti şimdi gelen hemşireye bide progestan yaptırıcam tekrar bir tane daha iyi gelir inşallah hepsi 🤲

İğnenin havası asla alınmaz oksapar uygulamasında ilacın tamamının haataya enjekte edilebilmesi için özellikle üst kısmınında hava bırakıyorlar. Rotasyon yapmak önemli moraran yerlere hirudoid sürebilirsiniz çok iyi gelir
Progestan dex için bu yorumu yapmıştım ve havanın olmaması gerektiğini hemşiremiz söylemişti. Hava olduğunda vücudum morarma yapıyordu ama havasını aldığımız böyle bir sorunla karşılaşmadık.

Daha iyi sayılırım ağrılarım gitti en azından ama kasıklarım da var ağrı biraz sağımdan ve solumfan bi Depot bide progestan vuruldu ondan mı bilmiyorum hafiften kan gelmesi devam ediyor aşırı aşırı olmasada bakalım ne olacak 🤷
Hafiflemiş olması güzel ☺ inşallah bugün test sonucunda da ferahlatıcı güzel haberler gelir dualarımız seninle

Benim bi tahminim var ama bakalım😍
Sen önceden de erkek demiştin sanki ua bana bu defa şey dedi plasenta birwz aşağıda ama önemli değil dedi internete yazarsan çok fena şeyler çıkar dedi yok kanama riski düşük riski erken doğum vs plasenta previa mı ne öyle bir şey seninki bu tarz bi şey değil dedi ama tabii ki benim kafama takıldı hızlıca yazıp baktım 😏😏 dr a dedim dinlenmem çok ayakta durmamam falan gerekir mi hayır hiçbir şey gerekmez dedi cımbızla bulup onu mu çektin dedi 😂😂🤣işimiz bu doktorcum yani yine de içimdeki ruh ayaklarını kaldır yat diyor bu haftalarda yer değiştiriyor zaten dedi haftaya bakarsın yukarda olur falan filan işte ne bileyim böyle bi şey duydunuz mu

Sen önceden de erkek demiştin sanki ua bana bu defa şey dedi plasenta birwz aşağıda ama önemli değil dedi internete yazarsan çok fena şeyler çıkar dedi yok kanama riski düşük riski erken doğum vs plasenta previa mı ne öyle bir şey seninki bu tarz bi şey değil dedi ama tabii ki benim kafama takıldı hızlıca yazıp baktım 😏😏 dr a dedim dinlenmem çok ayakta durmamam falan gerekir mi hayır hiçbir şey gerekmez dedi cımbızla bulup onu mu çektin dedi 😂😂🤣işimiz bu doktorcum yani yine de içimdeki ruh ayaklarını kaldır yat diyor bu haftalarda yer değiştiriyor zaten dedi haftaya bakarsın yukarda olur falan filan işte ne bileyim böyle bi şey duydunuz mu
Evet erkek dedim, yine erkek diyorum 😍Kasım annelerinde birkaç kişide vardı bildiğim kadarıyla 16. haftalardan sonra mı ne yukarı çıkıyormuş.

X