2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar anladım ki bu transferin en zor kısmı idrara sıkışık olman gerekmesi onu farkettim. Normalde de idrara sıkıştığımda tüylerim diken diken olur titrerim üşürüm kolay kolay tutamam yani. Sıkıştırdılar beni ben başladım titremeye rahat ol kasma falan diyorlar da o titrememin kasmamın sebebi kesinlikle işlem değil sıkışık olmaktan dolayıydı 😂😂

Sizi bilmiyorum ama ben zorlandım en son baktım ki hemşirenin kolunu sıkıyorum 😅😅 şaka gibi ya Allah sağlıkla bi evlat versin de bi daha yaşamayalım bunları 🤲🤲🤲

@okuryazar bence de erkek🥰 sağlıklı hayırlı evlat olsunlar insallah🤲 eras0201 eras0201 seninki de bi kız bi erkek bence en basından beri öyle hissediyodum insallah olur 🥰😍😍
İnşallah canım yaa ben de öyle hissediyorum ya da istiyorum🙈 1 haziranda benim daha çok var off niye bu kadar uzun süre verdi kontrol arasını😞 Erkeğe birkaç bişey almaya başladım kesin dedi diye, ama kıza alamıyorum. Alışveriş yapmak istiyorum 😍🥰

Ahh canım bana da bugüb sonda taktılar yaaa aynı tür sıkıntılar yaşamışız.. neyse ki kısa sürüyor ve geri boşalttılae sonrası rahat geçti..
ben de iki minnoşumu aldım ✨✨ umarım benimle kalmaya devam ederler 🤗
Hayirli olsun insallah🤲insallah tutunurlar...3 gun ust uste gaz olursa bilki oldu bu iş...😉😉

Bu sefer çok iyi bir doktora gittim keike normal olsa her şeyim de hep ona gitsem doğumda falan doğuma kadar takibe gideceğim sanırım bu doktor da kesinlikle eğitim araştırma önerdi bana doğum için medical flaan donanımlı değil diyor benim durumum için 🥹🥹 muhakkak devlette takibin olsun ve doğum bence kesinlikle araştırma hastanesi dedi ani bir durumda hematologlarla iletişim vs çok daha donanımlı olur diyor
Hangi araştırma hastanesindr var ki acaba hamatoloji sağlıkla Doğur inşallah canım benim 🤲

Transfer olanlara hayırlı olsun diyorum sizin adınıza çok sevindim inşallah pozitif sonuçlar alırsınız emekleriniz boşa çıkmaz. Kızlar bulantılar tahmini ne zaman başlıyor bulantısı başlayan oldu mu?

X