2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hadi gözün aydın canım benim sonunda oldun transfer ini çok bekledin bu anı rabbim inşallah sonunda güzel haber almayı da nasip eder 😍😍😍♥️♥️♥️
Amin canım inşallah 🤲🤲🥰 zor oldu benim için tam sıkışmamışım yeterli değil dedi doktor sondayla yaptılar katater sondanın yanından geçmedi 3 kez çıkarıp denediler olmadı. Sonra artık başka bi yolunu buldular bi şeyler yaptılar anlayamadım o kısmı sıkıştıracaz mecbur böyle olmuyo falan dediler ondan sonra geçti katater ben baya zorlandım allah nasip eder de evladımı bidaha yaşamam bunu 🤲🤲

Amin canım inşallah 🤲🤲🥰 zor oldu benim için tam sıkışmamışım yeterli değil dedi doktor sondayla yaptılar katater sondanın yanından geçmedi 3 kez çıkarıp denediler olmadı. Sonra artık başka bi yolunu buldular bi şeyler yaptılar anlayamadım o kısmı sıkıştıracaz mecbur böyle olmuyo falan dediler ondan sonra geçti katater ben baya zorlandım allah nasip eder de evladımı bidaha yaşamam bunu 🤲🤲
Ay çok zor o sonda işleri ya kıyamam acımıştırda, sonrası çok kolay geçsin inşallah ♥️

Ahh canım bana da bugüb sonda taktılar yaaa aynı tür sıkıntılar yaşamışız.. neyse ki kısa sürüyor ve geri boşalttılae sonrası rahat geçti..
ben de iki minnoşumu aldım ✨✨ umarım benimle kalmaya devam ederler 🤗

Ahh canım bana da bugüb sonda taktılar yaaa aynı tür sıkıntılar yaşamışız.. neyse ki kısa sürüyor ve geri boşalttılae sonrası rahat geçti..

Hayırlı olsun canım benim sımmm sıkıı tutunsunlarrr inşallah Rabbim daha da zorluk yaşatmasın su gibi aksın zaman test gününüz gelsin 😍😍

Ayyy senin de gözün aydın canım inşallah sımsıkı tutunsunlar 😍😍😍❤️

Gözünüz aydın, hayırlı olsun 😍 inşallah sımsıkı tutunurlar size 🙏🥰❤️

Büşra net gösteriyormuş dr a aaa belli yani dedim tabi canım belli dedi , hatta tam o kısma bakacakken siz bakmayın gözlerinizi kapatın anlarsınız dedi 😃
O kadar yani😅😅😅 ben en son 13. Haftadaki ultrasona bakıyorum ama belli olmuyor kapatmış ya bu seferde kapatırsa deliririm gerçekten 👀👀 bekliyorum çikolata da yiyemiyorum ki girmeden yiyeyim ama fındık ezmesi yiyecem 😅😅😅 oda tatlı

Bu sefer çok iyi bir doktora gittim keike normal olsa her şeyim de hep ona gitsem doğumda falan doğuma kadar takibe gideceğim sanırım bu doktor da kesinlikle eğitim araştırma önerdi bana doğum için medical flaan donanımlı değil diyor benim durumum için 🥹🥹 muhakkak devlette takibin olsun ve doğum bence kesinlikle araştırma hastanesi dedi ani bir durumda hematologlarla iletişim vs çok daha donanımlı olur diyor

X