2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ne güzel şeyler yaşıyoruz da bide nazar değsin inan içim dışıma çıktı artık ya akşam a tekrardan kan vereceğim ki içim rahatlasın bakalım ne olacak bilmiyorum, kız ona teyzesi bende doğsun neler edeceğim varya

Serumumu yiyip eve gelir gelmez koydum kafayı uyudum vallahi ben elimden geleni yapıyorum eğer olmaz sada yapacak bişeyim yok hayırlısı öyleymiş sağlığım yerine gelsinde ilk

Altın yumurtanı bulmuş sundur inşallah canım benim çok güzel bir haber

Serumumu yiyip eve gelir gelmez koydum kafayı uyudum vallahi ben elimden geleni yapıyorum eğer olmaz sada yapacak bişeyim yok hayırlısı öyleymiş sağlığım yerine gelsinde ilk
Evet canım önemli olan bizim sağlığımız. Biz iyi olalım ki bebeğimiz de iyi olsun. Dinlemene bak güzelce beslen. İnşallah hayırlı güzel haberlerle gel buraya

Evet canım önemli olan bizim sağlığımız. Biz iyi olalım ki bebeğimiz de iyi olsun. Dinlemene bak güzelce beslen. İnşallah hayırlı güzel haberlerle gel buraya
İsyan etmiyorum pozitifsede negatifse de kabulüm elimden bişey gelmez ama bu kadar zor olmamalı buna üzülüyorum yine isyan değil yaşanması gereken şey mutlaka yaşanır biz bunu engelleyemeyiz rabbim den şifa istiyorum sadece hayırlısını istiyorum dua ediyorum hep olacak olan herşey kabulümuz başka seçeneği yok Zaten, ama rabbim hep sevdiği kullarını sınarmış yakın zaman da yollarımızı açıp kolaylaştırsın inşallah

Evet canım yarın 13.30 da olacakmış transfer. 12.30da orada olacağım embriyo kalitelerini de yarın söyleyeceklermiş.. gerçi şu saatten sonra neyse o artık razıyız
Ben opu yapılalı 3 ay oldu hiç bilmiyorum kalitelerini falan. Çok da bi önemi olduğunu sanmıyorum açıkçası

Ahhh ahhh amin canım

Kız öyle deme oku üfleee bi defet kötü şeyleri sen annen de okusun şifa olsunnn.kıyamam yaaa daha orta da yokken neler etti pisss ısır onu ısır doğuncaaaynen ver ver rahatla kuzum inşallah çok güzel olur kötü bir şey olmaz çekme de düşünmede hayırlısı ile güzel haberlerle gel

Ben opu yapılalı 3 ay oldu hiç bilmiyorum kalitelerini falan. Çok da bi önemi olduğunu sanmıyorum açıkçası
Ahaha bence de.. benim için 5.güne gitmesi yeterli.. ne olursa olsun kabulümüz zaten peki sana hiç bilgi verdiler mi yarın ve öbür gün ayaklanabilecek miyiz, yatacak mıyız.. benim masa başı işlerim kaldı pazar günü az az yapabilir miyim acaba kafamda deli sorular

Aradı doktor şuan için negatif gözüküyor ilaçları bırakın devam etmeyin. 4 gün sonra kan değerinize baktırın yeniden dedi. 4 günün sonunda bazen yükselen hastalarımızda oldu ama gebelikler devam etmedi dedi. Yenisine başlamak için net birşey söyleyemem şimdi 4 gün sonra test verin sonucunuz sıfırlandığında karar veriririz. Bu gebelik devam etmez sağlıksız dedi.
En azından hamile kalabildim, rahmimi hazırladı belki de bu olay Hep pozitif düşüneceğim

1 2 gün spor ağır iş yasak seni yorabilecek bi aktivite yok. 24 saat boyunca tehlike arz edebilecek alet ve araba yasak. 1 2 gün boyunca lekelenme adet ağrısı gibi ağrılar olabilirmiş. Allah korusun ağrı şiddetli kanama yoğun olursa bulantı kusma 38 dereceyi geçen ateş olursa doktora bilgi ver. Bunlar canım bana söylenen.

Çok geçmiş olsun sizin değeriniz kimyasal gibi görünüyordu yine de temkinli olma adına aşıyorlar kan benim de bir kere 5.95 çıkmıştı kendiliğinden ilk defa gecikme olmuştu kimyasal olabiliyor demişti adetle birlikte gidiyor sonradan olumsuz bir şey olacağına kimyasal olması çok daha iyi bence dış gebelik ya da düşük olacaksa inşallah bir dahaki sefere pozitifi yakalarsınız

Eskilerin bizi sözü var bilmem bilir misin sonrakinin yerini yaptı şimdiki derler İnşallah sağlıkla ilerleyecek bi gebeliğin ve sağlıkla kucağına alacağın bir bebeğin olur

Ryamm ahhh hayretler içinde okudum sana bakmak için girmiştim yine çok üzüldüm canım çok çok geçmiş olsun ne dersek diyelim stres de yapacaksın üzüleceksin de ama olacağı varsa olacak stres yapma zarar verir demek de yanlış geliyor bana bu da bir stres sebebi çünkü stres yapmayayım zarar vereceğim düşüncesi de strese sebep oluyor bizler de çok stres yaptık ama olacaksa İnan ki oluyor inşallah hayırlısı neyse o olur her şeye hazır bir şekilde başlıyoruz bu yola kendimizi aşırı pozitif hissetmek hep modumuz yüksek olmak zorunda da değil düşebiliriz de kalkarız da

Çok teşekkür ederim evet başından olması daha iyi oldu sonradan daha çok üzülürdüm yoksa, şimdi önümüzde ki maçlara bakacağız artık Hayırlısı böyleymiş 3 tane daha var ikincide tutar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…