2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Eskilerin bizi sözü var bilmem bilir misin sonrakinin yerini yaptı şimdiki derler İnşallah sağlıkla ilerleyecek bi gebeliğin ve sağlıkla kucağına alacağın bir bebeğin olur

Ah evet ben de öyle düşünüyorum sonradan üzülmektense şimdi olması daha iyi İnşallah inanıyorum bir sonraki olacak

Nasılsın canım senin cinsiyetin daha belli olmadı mı? Aynı doktoruna mı gidiyorsun hala

Oyyy olmaz inşallah hiç biri canım.. yok ya ağır bişey yapmam ama oturabiliyoruz heralde.. yada evde ufak yürüyüş falan.. yoksa spor yapacak taş taşıyacak cam silecek değiliz

Oh ne güzel garanti kalmış olması benim de sadece bir tane vardı inşallah gerek kalmaz hiçbir zaman ama büyük bir rahatlık yine de

Oyyy olmaz inşallah hiç biri canım.. yok ya ağır bişey yapmam ama oturabiliyoruz heralde.. yada evde ufak yürüyüş falan.. yoksa spor yapacak taş taşıyacak cam silecek değiliz
Tabi ki hareket etmen lazım kan dolaşımı için şart sürekli yatıp oturup kalmak yok. Hem hastalıklı hissedersin kendini. Evin içinde yürü hareket et. 2 güne de normal hayatına dön ama dikkat ederek tabi

Okuyor her seferinde ağırlık çöküyor hayır nazar var diyor ben sürekli Okuyan biriyimdr Felak nas ne yapayım daha bilmiyorum ki ateş im çıkacak gibi oluyor hep vücudumu sıcak basıyor bi ara kustum brşaz kendime geldim ama yine bir halsiz lik çöktü iştah desen 0 sabah bi kahvaltı etmişim, işin kötü tarafı her gittiğim de ayrı serum iğnesi takacak larmış buna da canım sıkıldı incecik kollarım var 6 kere nereden delecekler bilmiyorum

Valla artık bu işin artık pozitif liği falan kalmadı bende başıma artık gelmeyen kalmadı rabbim daha beterin den korusun ne güzel kan gelmiyor derken azalmıştı sana yazarken sıcak sıcak altı yine hissettüm , şuan bi üzüntüm yok hastalığım dan ne üzülmeye ne sevinmeye mevicalim var kan sonucuma göre kendimi koy vereceğim onun için şuan üzülüp ağlamıyorum etkilenmesin diue eğerki hala benimleyse bakalım ne olacak bilmiyorum hiç

ayy bende de çok oluyor yıldızın düşük vs çok etilikiliyor seni işte canısı yaa..olur vücudunda bir enfeksiyon var sonuçta çok normal ben zatürre geçirdiğimde crp yüksekti kafamı kaldıramıyordum ateşler içinde yandım ciğer filmi ve tomografi ile anladılar.o vücutta ki enfeksiyon insanı mahvediyor serum vs toparlar senide bebekleri de inşallah canım ya..bi sağ bi sol yapsınlar bari hep aynı kol olmasın

Anlıyorum canım maalesef ben sizin gibi aşırı pozitif düşünebilenlerden değilim zaten yani olmuyor maalesef kendini kasma ağlamak istersen de ağla kendini sıkınca da stres olursun ki zaten her şey olacağına varıyor ne desek boş inşallah bize sürpriz yapar bebeğin olmazsa da yaşın daha küçük ilaçların etkisiyle sonradan olur ki eğer bu şekilde olmadıysa kimyasal demek ki tutunma girişimi olmuş vücudun hazırlanıyor ne diyelim belki de sadece enfeksiyon kaynaklı bilemiyoruz ki İnşallah gönlünce olur hayırlsıyla

Yarın yine mecbur delecekler 3. Gün ne yapacak lad onu bilmiyorum liseden bi hemşire arkadaşım var ona yazdım döneceğim sana dedi kabul ederse ona damar yolu açtıracağım evde alayım serumu hayır araba yolcuğu da iui gelmiyor arabaya binince kan geliyor belediye sağolsun delik deşik heryerde takur takur inşallah kabul ederse açar damar yolu bana

Olmazsa illaki üzülürüm ama histeroskopi olmak iyi gelmiştir belki yaz döneminde kendiliğinden de olabilir olmazsa elimden zaten bişey gelmez şu sağlıma kavuşsam beni şuan kötü eden tek şey hasta olmak kanama da değil insanın sağlığı yerinde olmayınca başka hiçbir şey hoş gelmiyor ki

Arkadaş da olsa hemşireler de evde bir şey yapmak istemiyorlar vücut olmayacak bir tepki verir diye inşallah kabul eder

Ay inşallah canım benim inşallah şimdi sürpriz yapar miniğin

Acaba sürekli hastane gidip gelmektense bir kaç günlük yatış veremezler mi? Hastane ile konuşsanız nasıl olur acaba?

Arkadaş da olsa hemşireler de evde bir şey yapmak istemiyorlar vücut olmayacak bir tepki verir diye inşallah kabul eder
Ay inşallah canım benim inşallah şimdi sürpriz yapar miniğin
Arkadaş kabul etmezse acilde doktora şey dicem kendi doktorum bugün ve yarın üst üste kan vermemi istedi beta ma da bakar mısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…