2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Rabbim sağlıkla kucağına alacağın hayırlı bi evladı nasip etsin inşallah 🤲🤲 💞💞💞

7. Günde çıkmaması normal çok merak ediyorsanız bugün kan verirseniz küçük de olsa değeri görebilirsiniz. Sabretmek çok zor gerçekten biliyorum inşallah bebiş sizinledir 🙏🏻
cok teşekkür ederim inşallah benimledir
kötü birşeyle karşılaşmaktan korktugum için kan da veremedim işte 24 mayısta gününde vericem

Ryamm Ryamm canım öncelikle geçmiş olsun üzülme enfeksiyonda bu tarz kanamalar oluyo sen içini ferah tut bugün cuma çok güzel bigün duaların geri çevrilmedigi bigün hepinize dua ediyorum bugün sen de dualarımdasın inş minnoşların sımsıkı tutunacak sana merak etme
Rabbim hepimize yardımcı olsun inşallah kimseye zor şeyler yaşatmasın Allah'ım şu güzel günün hürmetine işlerimizi kolaylaştırdı inşallah 🤲

6. gün emriyo kalitesi nedir. donduruldu mu yoksa taze transfer mı?
benim de buğün 2 tane 6.gün emriyom oluştu donduruldu.
Önemli olan hangi gün olduğu değil ki en kalitesi tutmuyor bakıyorsun 3bb olan tutuyor nasip ama benimkiler 5. Ve 6. Gündü 4aa 4bb olarak ve dondurulmuşdu benim emriyo larım da

Doktorumun bana hediye ettiği çiçek için saksı sipariş vermiştim bugün geldi. Yeni saksısına yeni hayatına uyum sağlayabilecek mi acaba 🌺 Allah nasip ederse yarın miniğimi alıp gelecem bakacaz o da uyum sağlayabilecek mi kalmak isteyecek mi🤷 inanılmaz duygu yüklüyüm şuanda 🥺🥺
Yarın bebeğini alıp gecelecsksin ve yuva olacaksın ona sım sıkı tutunacak inşallah sana ♥️♥️

Kan verdim 18 çıktı ama enfeksiyon um da çıktı aynı zamanda kanamam da oldu biraz çook şey oldu anlayacağın😪😪
Bebişim 2 gün girmedim neler olmuş öyle yaa okuya okuya anca geldi sayfaya..çok üzüldüm ama bunlar geçecek şeyler kendi üzüp moralini bozma..çok çok geçmiş olsun kendine iyi bak dikkat et güzel beslen bol c vit al.bu arada ben senin yerinde olsam yine kan veririm 24 saatte en azından birazda olsa artış var mı diye zaten hastaneye gidiyorsun yarın da verirsin asıl gününde.. Burda kanaması olan da çok oldu hamiş kanaması olmayanda oldu bebek yok..her şey nasip kısmet her zaman güllül gülistanlık olmuyor sana nazar değdi nazar..olsun bununla geçsin gitsin inşallah rabbim bidaha yaşatmasın bebekler de orda yerinde dursun beni sinirlendirmesinlr :KK70:

Ryamm Ryamm zorlu bir süreç geçiriyorsun canım. Sakinliğini koru içinde 2 küçük savaşçı var. İlaçlarla kanaman geçecektir. Miniklerin de sana sımsıkı tutunacaktır 🙏❤️ Kan verme bence bugün. Nasılsa yarın vereceksin kan verip kendini strese sokma, kendine dikkat et, ilaçlarını yaptır ve dinlen bol bol.

Benim çarşamba günü opum oldu. 4 yumurtadan 2si boşmuş, 2 tane alındı. 2 taneden biri de döllenmiş ve bugün 2.gün durumu da kalitesi de iyiymiş. Transfer için 23 mayıs’ı düşünüyoruz dediler. Yarın tekrar arayacaklar bilgilendirme için. Çok heyecanlıyım daha önceki tedavilerimde 5.güne gidebilen embriyom olmamıştı 😊 içim kıpır kıpır..

Doktorumun bana hediye ettiği çiçek için saksı sipariş vermiştim bugün geldi. Yeni saksısına yeni hayatına uyum sağlayabilecek mi acaba 🌺 Allah nasip ederse yarın miniğimi alıp gelecem bakacaz o da uyum sağlayabilecek mi kalmak isteyecek mi🤷 inanılmaz duygu yüklüyüm şuanda 🥺🥺
Tabii ki kalacak senle aksini düşünme bile, miniğin seni bekliyor, yarın onu al gel, inşallah sımsıkı tutunsun sana 🙏

merhaba arkadaşlar
benim transferimin bugün 9. günü
7. gününde evde yapılan basit idrar testiyle yapılan gebelik testinden yaptım tek çizgi cıktı cok morelim bozuldu .
korktugum için gidip kan da vermedim . yerleşme kanaması falan da olmadı cok tedirginim 24 mayıs test günüm dualarınız da beni unutmayın lütfen
rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlısı işe
7.gün idrar testinde çıkması için çok erken, az kalmış test gününüze bekleyin bence. Tedirgin olmayın stres kötü etkiler. İnşallah sımsıkı tutunur size 🤲🌺

X