2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bol sıvı tüket 4/5 ltyi zorla pyelonefrite dönüşmesin aman canım hijyenine dikkat et idrar yolu infeksiyonundan korkma o çözülür. İlaçlarını düzenli kullan Allaha dua et emeklerin ortada o hayırlısına vesile olacaktır

Bol bol su tüketmeye çalışırım o zaman, rabbim neyse hayırlısı onu nasip eylesin tabiki acaba sabah gittiğimde değil akşama serum taktırmaya gittiğim de hcg versem mi yeniden ya belki içim rahatlae

Bol bol su tüketmeye çalışırım o zaman, rabbim neyse hayırlısı onu nasip eylesin tabiki acaba sabah gittiğimde değil akşama serum taktırmaya gittiğim de hcg versem mi yeniden ya belki içim rahatlae
Bence doktornu dinle canım o sana test günü söylemiştir o zaman yaptır

Bekle bence. Benden de çok kan geldi. Kontrolde yerlere döküldü. Endişeni anlıyorum ama bizim elimizde olan birşey değil. Takdir Allahın. Sakin kalmalısın ki bebeğim büyüsün seninle
Daha önce bi düşük yaşadım nasıl ağrı çektiğimi ben biliyorum şükür şuan öyle bş karın veya kasık ağrım yok inşallah benimki de azalır ve bebeğim benimle kalır, siz kaç haftalıktınız kanamayı yaşarken, rabbim hepimize kolaylık versin diliyorum bir daha yaşatmasın kimseye kanama çok endişe verici gerçekten

Ben ameliyat olurken sonda taktılar kesin ondan oldum da senin dediğin gibi sen fitilden de kapmış olabilirsin.çok geçmiş olsun.bir daha yaşamayız inşallah.Allah evlatlarımızı bize bağışlasın

Amin. Rabbim içine ferahlık versin. Hayırlısı ile devamı da gelsin. Pozitif i öğrendikten sonra 1 hafta geçti kanama oldu. 5. Hafta oluyor sanırım. Allah büyük. İlaçları saatinde al. Kan aktığı halde fitil e devam ettim. Dr ne diyorsa yapalım.

Dualarım seninle canım.. merak etme bebeğin seninle kendini rahatlatmaya çalış.. dün bi doktorun yazısını okudum.. bir bebek ancak kendisi sağlıksızsa düşer, annenin yaptığı birşeyle dış etkenle düşme ihtimali neredeyse imkansız demiş.. aylarca kanaması olan anneler var.. içini derah tut

Çok ama çok geçmiş olsun. Yazdıklarını okurken korkunu ben de kalbimde hissettim. Allah bebeğini sana bağışlasın tez zamanda akan kan diner inşallah. Bolca dinlen, dua et ve ilaçlarını düzenli kullan canım.

Ben ameliyat olurken sonda taktılar kesin ondan oldum da senin dediğin gibi sen fitilden de kapmış olabilirsin.çok geçmiş olsun.bir daha yaşamayız inşallah.Allah evlatlarımızı bize bağışlasın
Ağız yoluyla kullanacağım bundan sonra Zaten şuan enfeksiyon um varken fitil olarak kullanmak çok iyi olmaz

Aynen 5 haftalıkken olmuş benimki de 4 şuan da eğer ki bebeğim hala benimleyse doktorum serumu takmamı istedi onu taktıracağım şimdi işte oksapar la aspirinşmi kestim bugün bakalım bugün de Depot vurul diyecek mi

İnşallah benimle dir canım benim Allah razı olsun dua herşeyden önemli rabbim nasip ettikten sonra önünde hiçbir şey duramaz ama nasip değilse ne kadar yatsam da iğne de olsam elden bişey gelmez

Aminnnn inşallah hepinize çok teşekkür ederim inşallah endişelerimiz son bulur rabbim yolumuzu kolaylaştıran

Demez depot 5 gün etkili. Haftada 1 vurabiliriz demişti bana dr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…