2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Buse yasdı Hemen depotu vurulucam bugün ve yarın o kadar endişeliyim ki şuan düşecek mi acaba 🥺
Yaaa kıyamam sana inşallah bebekle alakalı değildir demesi kolay ama dua ederek nefesine odakalanarak yada bebişinle konuşarak bir şekilde sakinleşmeye çalış. Yarın olsun hayırlı şeyler olsun inşallah dualarım seninle 🙏🏻

Seni biliyorum çokça denk geldim ☺️☺️ Benim de 1.5 yıl oldu isteyeli ilk geçen yıl mayıstaki başlığa ismimi yazmıştım ve ordaki çoğunluk uzun süre uğaştı aşinayım arkadaşlara 😇 şimdi ibre tersine döndü. Kucağına almak da nasip olsun 🙏🏻
Amin inş..
Evet öyleymiş. Bende ekimden sonra isim yazdırmayı bıraktım 😄

Bilmiyorum şuan hatsane ye gidiyom iğne olmak için ama aktı yine kan hissettim 😔 ben umudumu yitirdim bilmiyorum
Canım endişelenme idrar yolu enfeksiyonu olduğumda benden de kırmızı kan geldi aklım çıktı hemen doktora gittim depot ve artık yaptılar sonra azaldı ertesi gün kesildi.enfeksiyon tetiklemiş olabilir korkma

Ryamm Ryamm senin için zor bir gün oluyor ama hastaneye gidiyorsun, kendi doktorunla iletişim halindesin.. sağlığın ve bebeğin için elinden geleni yapıyorsun.. bebeğin de şu an tutunmak, yaşama seninle devam etmek için çabalıyor muhtemelen.. umarım bu gerilimli günün yarın harika bir güne dönüşür canım. Bunun için çabaladın, elinden gelenin en iyisini yaptın. Şimdi mümkün olduğunca sakin olmaya çalışmalısın.. değerim düşük demişsin ama bu daha başlangıç.. iki gün sonra katlanıp sağlıklı ilerleyebilir. Kanaman olmuş, gerilmekte korkmakta haklısın. Ama kanaması olup sağlıkla bebeğini kucağına alan, hiç kanaması, lekesi olmasa da hamileliği ilerlemeyen var. Herkesin hikayesi farklı ilerliyor. Bu senin bedeninde, senin bebeğinle annelik hikayen. O yüzden sana özgü bir şeyler oluyor ve umarım güzel sonuçlanacak.. yarın öyle güzel olsun ki bugün yaşanan her şeyi unuttursun sana ❤️❤️❤️
Destekleriniz sakinleşmemi sağlıyor gerçekten iyi ki varsınız inşallah bebeğim savaşıyordu benim için iğnelerin avısı bile umrumda değil artık bugün bile seve seve tekrar Depot vurulabilirim yeterki kan gelmesin öyle oluk oluk gelmesede gelmeye devam ediyor açıkçası bakalım sabah serumumu taktırayım belki antibiyotik almak iyi gelir azalır çok zor başladı benim için ilk günden beri bi rahatsızlık içindeyiz hasta olmak sorun değil kanama olması kötğ oldu 4 ten beri hastanedeydim dün normal gece 10 da girdim neredeyse eve inşallah geçer 😔

Ryamm Ryamm ah kuzum stres yapma nolur sakince bekle, kan gelse bile sağlıklı olabiliyor , benim yengem 9 ay kanamalı geçti çok şükür sapasağlam doğurdu. Ne desek boş endişeleneceksin ama stres yapma lütfen inşallah sağlıkla devam edecek 🤲🏼
Henüz çok küçük kesesi bile yok düşecek diye çok korkuyorum o yüzden 😔

Yaaa kıyamam sana inşallah bebekle alakalı değildir demesi kolay ama dua ederek nefesine odakalanarak yada bebişinle konuşarak bir şekilde sakinleşmeye çalış. Yarın olsun hayırlı şeyler olsun inşallah dualarım seninle 🙏🏻
Canim naptin? Yarin guzel haberlerini duyalim insallah🤲🤲
Tamamen geçmedi henğz kan gelmesi gelmeye devam ediyor sabah serumumu taktıracağım bakalım ne olacak 😔

Canım endişelenme idrar yolu enfeksiyonu olduğumda benden de kırmızı kan geldi aklım çıktı hemen doktora gittim depot ve artık yaptılar sonra azaldı ertesi gün kesildi.enfeksiyon tetiklemiş olabilir korkma
İdrarımda kan gözükmüştü zaten dokror kanamam varmı dedi yok demiştim en son eve dönerken bi ıslaklık hissettim eve gelir gelmez baktım kanmış işte inşallah düzelir sabahta serumu taktırsam iyi gelir inşallah 🤲 , bu kanamayı yaşadığında kaçıncı günündeydin? Henüz 10. Günde olduğum için çok korkuyorum düşük yapmaktan

İdrarımda kan gözükmüştü zaten dokror kanamam varmı dedi yok demiştim en son eve dönerken bi ıslaklık hissettim eve gelir gelmez baktım kanmış işte inşallah düzelir sabahta serumu taktırsam iyi gelir inşallah 🤲 , bu kanamayı yaşadığında kaçıncı günündeydin? Henüz 10. Günde olduğum için çok korkuyorum düşük yapmaktan
Can içim bu yerleşmede olabilir tekrar kan verdin mi

Ben daha pazartesi yaşadım aynı senin gibi idrarda kan vardı.enfeksiyondan dolayı aşırı karın ve böbrek ağrım vardı bence kanamayı o tetikledi.tam 7 haftalıktım ozaman ama serum ve iğne azaltır merak etme.2 gün falan sürüyor kesilmesi öyle hemen kesmiyor

Ben daha pazartesi yaşadım aynı senin gibi idrarda kan vardı.enfeksiyondan dolayı aşırı karın ve böbrek ağrım vardı bence kanamayı o tetikledi.tam 7 haftalıktım ozaman ama serum ve iğne azaltır merak etme.2 gün falan sürüyor kesilmesi öyle hemen kesmiyor
Yaaa öyle mi dersin ay inşallah benimde öyle olur ya 🥺🥺 serumu taktırayım bi sabah 9 da içim rahatlasın biraz o zaman inşallah dediğim gibi oluk oluk gelmesede geliyor yani akıyor yine de kırmızı kırmızı ve koyu bordo gibi

Yaaa öyle mi dersin ay inşallah benimde öyle olur ya 🥺🥺 serumu taktırayım bi sabah 9 da içim rahatlasın biraz o zaman inşallah dediğim gibi oluk oluk gelmesede geliyor yani akıyor yine de kırmızı kırmızı ve koyu bordo gibi
Benimki de kırmızıydı selpağa sildikçe geliyordu.sonra azala azala devam etti ertesi gün koyu kahveye döndü kesildi sonra da.sen serumu bi taktır rahatlarsın

Benimki de kırmızıydı selpağa sildikçe geliyordu.sonra azala azala devam etti ertesi gün koyu kahveye döndü kesildi sonra da.sen serumu bi taktır rahatlarsın
İnşallah inşallah, çok teşekkür ederim gerçekten anlatıkların içimi rahatlattı rabbim bir daha ne sana ne bana nede başkasına yaşatsın bu durumu inşallah benimki de geçer de sevinirim 🤲 progestan ında fitil olarak almayacağım artık oral kullanıcam onun yüzünden enfeksiyon oldum belki

X