2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Selamlar kızlar bende 4 yıllık evliyim, daha önce bir çatlatma iğnesi deneyimimiz olmuştu ama hiç nasip olmadı, şimdi aşılama tedavisi için adım attık, bu süreçte sizlerden destek almak isterim aranızda olmak iyi gelecektir, Rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallah.

Kanamaya takılma enfeksiyon İçin ne verdiler sana bu değer kaçıncı gün degeri
Novosef verdiler serum içinde alacağım kanım da biraz azaldı gibi ama geliyor olması da tedirgin ediyor 9. Gün değeri 18 ,25 çift emriyoydu ya o yüzden gözüme az geliyor hani bari en azından 40-50 olaydı

Ryamm bol bol sıvı tüket onun yanısıra yoğurt turşu ve sirke tüketmeye çalış özellikle turşu ve yoğurt enfeksiyona bire bir bende de geçen kanamadan sonra enfeksiyon çıktı kendi doktoruma gidene kadar yoğurt ve turşuyla düşürmüşüm degeri

Novosef verdiler serum içinde alacağım kanım da biraz azaldı gibi ama geliyor olması da tedirgin ediyor 9. Gün değeri 18 ,25 çift emriyoydu ya o yüzden gözüme az geliyor hani bari en azından 40-50 olaydı
Değerin kötü değil 20 lerle öğrenip hamileliği çok güzel devam edenler var sakın moralini bozup modunu düşürme

Değerin kötü değil 20 lerle öğrenip hamileliği çok güzel devam edenler var sakın moralini bozup modunu düşürme
Şimdi serumu da taktırınca iyi gelecek inşallah bunu da böyle atlatmış olurum rabbimin izniyle bu süreçte böyle şeyler hepimizin başına gelebiliyor işte rabbim sağlıkla bebeğimin benimle kalmasını nasip etsin inşallah akşama bş kan versem mi ya 24 saat dolmuş oluyor en azından arttığını görürüm belki blraz yarında tekrar kan veririm 48 saati dolunca

Hastanede misin sen
Evet evet rabbim büyük işte bu minikler bizi hep telaşa sokuyor sana ne kadar telaş yapma destekte farkındayım elinde değil o duygu çok değişik rabbim kimseye yaşatmasın
Ama gerçekten sakin ol bak 13. Haftaya kadar kanama yaşayan ben diyorum bunu ne zaman stres yapmadım sakin kaldım inan kanamam azaldı o yüzden moral en en önemlisi konuş miniğinle bu sana çok iyi gelecek
Doktorun ne diyor kan İçin

Canım çok gecmıs olsun kötü düşünme hemen Allah’ın ıznıyle düzelecek hersey dualarmız senınle kalbını ferah tut

kızlar nasılsınız, ayyyy okuya okuya indim sona doğru, ryamm canım hayırlısı en güzeli olsun, bak üzülmemeye gayret et, bebeğin tutunmaya gayret ederken sen üzüntü ile zorlaştırma kuzum, enfeksiyonun çözümü var, sen stres olma, en güzeli e hayırlısı olsun, seninle olsun, merakla hepinizi takip ediyorum, güzel sonuçlar olsun AMİN

Kanama dan kaynaklı üzüldüm ama ağlamadım şükür şuan sakinim Allah'tan, eşimin ilaçları getirmesini bekliyorum bş 10 dk ya gideceğim hastaneye, gerçekten çok zormuş kanama durumu iyi dayanmış sınız insanın başına gelmeyince yeterince anlayamıyor işte rabbim bir daha yaşatmasın kimseye Yaşatmasın inşallah 2 gün sonra tekrar ver dedi dün cumartesi için güzelce artar inşallah dedi bakalım

Aynen insan yaşayınca daha iyi anlıyor ama kimse yaşamasın da anlamasında
Hadi hayırlısı dinlen evde de koy ayaklarının altına yastığı hiç kalkma tadını çıkar hamileliğin sonra yatmayı özlüyorsun
2 gün sonra ver o zaman güzel artışlar göreceğiz Allah’ın izliyle

Aynen bunu anlamasalar da olur Rabbim herkesee kolaylık versin inşallahhhh , bş kahvaltıya kalktım geri yattım valla bugünlerden sonra o günlere şükür edebilirim yeterki gelsin o günler

Aynen bunu anlamasalar da olur Rabbim herkesee kolaylık versin inşallahhhh , bş kahvaltıya kalktım geri yattım valla bugünlerden sonra o günlere şükür edebilirim yeterki gelsin o günler
Gelecek gelecek sabırla bekliyoruz

İnşallah yarın kan tahlilim de güzel çıkarda sevinirim gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…