2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben mesela çok kalabalık olan bir merkez istemedim doktorumla birebir görüşmek tercihimdi o yüzden özel muayenehane tercih ettim. Ben bugün bile sonucumu attığımda hemen aradı beni iletişimi çok iyi. Fulya bahçecinin alt katında Emre Turgut çok memnun kaldım araştırabilirsin
Kesinlikle katılıyorum özel muayeneye gidiyorum ben de. Bayram olsun seyran olsun hep araşırız mesajlaşırız. Özel muayenede hastaya daha çok vakit ayrılıyor daha ilgili oluyorlar. Tabi doktorla hemşireyle de alakalı durum.

Dayanamadım nefes alamıyorum resmen gidiyoruz o yüzden hastaneye ağlıyorum resmen ağrıdan o kadar kötüyüm
Geçmiş olsun canım mide ağrısı çok kötü bilirim. Kullandığın kortizon hapından oluyordur onlar çok acı ve ağır. Neden hala bıraktırmadılar size anlamıyorum öncesinde kullanılması lazım onların ilk defa süreçte kullanıldığına şahit oldum.

Bugün dayanamadım 🤣randevu aldım eşimle gittik baktık minnoşa

Eklentiler

• 20220519_101406.jpg
    20220519_101406.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 34
Günlük ped bende alerji yapıyo gibi oluyo kaşınıyor sürekli takamıyorum 🙄
Günlük pedi kadın doğum doktorları kesinlikle önermiyor mantara davet çıkarıyorlar onun yerine her lavaboya girdiğinizde kağıt havlu koyun. Islak kalmıyor ve sürekli değiştiği için daha hijyenik. Zaten gebelik olursa inşallah yarım saatte bir lavaboya giriyorsunuz 😅

Günlük pedi kadın doğum doktorları kesinlikle önermiyor mantara davet çıkarıyorlar onun yerine her lavaboya girdiğinizde kağıt havlu koyun. Islak kalmıyor ve sürekli değiştiği için daha hijyenik. Zaten gebelik olursa inşallah yarım saatte bir lavaboya giriyorsunuz 😅
😅😅 İnşallah olur 🤲💞Öyle yapayım o zaman ben de teşekkür ederim 🥰🥰

Geçmiş olsun canım mide ağrısı çok kötü bilirim. Kullandığın kortizon hapından oluyordur onlar çok acı ve ağır. Neden hala bıraktırmadılar size anlamıyorum öncesinde kullanılması lazım onların ilk defa süreçte kullanıldığına şahit oldum.
Ben prednolü kalp atışına kadar kullandım canım🤮

Gerçekten kortizon da zor bir ilaç. Ben kullanmaya devam ediyorum sanırım 12. Haftada bırakacağım ama şeklim şemalim değişti resmen. en azından ağrı sızı yapmadığı için şanslıyım yine de.

Kızlar merhaba size bir sorum olacak. Devlette tüp bebek için evlilik yılı şartı var ya. Benim iki iğneli aşılama yapıldı yine de evlilik şartı aranır mı? Bir buçuk sene oldu evleneli. 32 yaşındayım
Canim benim 2 asilama vardi ama doktorum amh dusuk geldiği icin over yetmezliğinden rapor çıkardı . Amh kac biliyormusun değerini

X