2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Proluton depot evet olmadi hatta igne odasına girerken cok korktum yanacam diye hala birsey yok. Sadece karnim agriyor benim
Zaten iğneyi vurulurken hiç bi şey olmuyo hatta o kadar hissetmedim ki bitti mi diye sordum hatta. Aradan bi kaç saat geçince kötü yaptı beni ağrım başladı halsizlik kemik ağrısı başladı.

Ben de 41 yaşındayım. 2 iptal olan opu, 4 yapılan opu 8 transfer, iki kere miyom iki kere de kanallarımın alınması için ameliyat geçirdim. Çok kolay hamile kalan bir arkadaşım 3. Çocuğu istiyorum dediğinde, ben 3 çocuk için dalağıma kadar vermeliyim herhalde diyordum 😂

bir tane yaşamaya hevesli embriyo ile yıldızın barışacak ve her şey güzel olacak.. belki tedavin doğruydu embriyoda bir sorun vardı. Dışarıdan iyi kalite denilen embriyoların genetiğini bilmiyoruz sonuçta. Bölünmesi, hücre düzeni istenildiği gibi olduğundan iyi kalite diyorlar. Bir sonraki tedavi için doktorun önerisi ne oldu ?
Canım maalesef ek yapabileceği birşey yok.Genetiğe göndermek dışında bir sürü şey yapıldı.Deneyeceğiz diyor.Garanti olmadığı işin genetiğe göndermeyi düşünmüyor. Ben de deniyorum işte 🤷🏻‍♀️

Evet bırbırımızı tanımadan aynı duyguları paylaştığımız ıcın belkı de elbet bırgun olacak ama bıraz zamana ıhtıyacım war benımde sız kaçıncı denemedesınız

8 de sağlıklı ilerleyen bir hamilelik oldu nihayet. Geçen hafta bebeği gördük kalbi dinmedim. Cuma tekrar kontrolüm var. Herkesin yolu benimkinden kısa ve kolay olsun ❤️

Canım maalesef ek yapabileceği birşey yok.Genetiğe göndermek dışında bir sürü şey yapıldı.Deneyeceğiz diyor.Garanti olmadığı işin genetiğe göndermeyi düşünmüyor. Ben de deniyorum işte 🤷🏻‍♀️

Umarım bir sonraki denemede pozitif görür sağlıkla kucağına alırsın canım. Sözün bittiği yerdeyiz.. doktorlar genelde daha önce sağlıklı ilerlemese de bir hamilelik olması tekrar olabileceğini gösteriyor diyorlar.

Ben de 41 yaşındayım. 2 iptal olan opu, 4 yapılan opu 8 transfer, iki kere miyom iki kere de kanallarımın alınması için ameliyat geçirdim. Çok kolay hamile kalan bir arkadaşım 3. Çocuğu istiyorum dediğinde, ben 3 çocuk için dalağıma kadar vermeliyim herhalde diyordum 😂

bir tane yaşamaya hevesli embriyo ile yıldızın barışacak ve her şey güzel olacak.. belki tedavin doğruydu embriyoda bir sorun vardı. Dışarıdan iyi kalite denilen embriyoların genetiğini bilmiyoruz sonuçta. Bölünmesi, hücre düzeni istenildiği gibi olduğundan iyi kalite diyorlar. Bir sonraki tedavi için doktorun önerisi ne oldu ?
Sana da çok güzel bir hamilelik dilerim canım.Bu kadar çektiğin çile son bulur inşallah. Güzelce sağlıkla al yavrunu kucağına. Belki 41 yaş bana da uğurlu gelir. 35 yaşımdan beri deniyorum. Benim de geçirmediğim ameliyat kalmadı ama işte elde var sıfır. Belki 41’e 😂

Evet yaa.. uzun haftalar kullananları tebrik ediyorum ben 3 günde isyan bayrağını çektim 😄😄

Ben hiç kullanmadım karından vuruyorum sıfır şikayet.. ama insan nelere katlanıyor şu süreçte.. asla yapamam dediği bir sürü şeyi yaparken buluyor kendini.. hepsi güzel bir şekilde minik bir mucize ile sonuçlansın yeter ki ❤️

Kızlar ben hastanede depot yaptırmadan önce soğuk sprey sıktırıyorum orası donuyor ve hiçbirşey hissetmiyor.1-2 kere söylemeyi unuttum cayır cayır yaktı.aklınızda olsun birde öyle deneyin

Cnm seni merak ediyordum ben de. Ne zaman tekrarlayacaksin testi yani belli olmuyor degerler tekrarlat mutlaka. Ilk denemendi degil mi bu arada?
Canım ben 5.- 6. Günü test yaptım bariz pozitif çıktı, 7. Gün silikleşti gittim kan verdim 4.95 çıktı. Hala testte silik çıkıyor, cuma günü asıl günüm cuma günü tekrarlıcam. Evet ilk denememdi 5. Gün embriyosuydu

Galiba doktorlar embriyoyu genetiğe göndermeyi doğru bulmuyolar🤷 dışardan bir müdahale oluyo hücre alınıyor herhalde yanlışsam düzeltin lütfen. Belki çok iyi bi embriyoya istemeden hasar açıyoruz bilemeyiz diyorlar🤷

Sana da çok güzel bir hamilelik dilerim canım.Bu kadar çektiğin çile son bulur inşallah. Güzelce sağlıkla al yavrunu kucağına. Belki 41 yaş bana da uğurlu gelir. 35 yaşımdan beri deniyorum. Benim de geçirmediğim ameliyat kalmadı ama işte elde var sıfır. Belki 41’e 😂

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim ben de sana bu dileklerde bulunmak için bekleyeceğim :) Hikayemiz çok benziyor ben de 35 te başladım doğal yoldan olur dendi, ameliyatlar başladı. Sonra tek kanalım kalmıştı bir süre olmayınca diğer süreçleri atladık tüp bebeğe başladık. Sandım ki hemen olacak 😂

Canım ben 5.- 6. Günü test yaptım bariz pozitif çıktı, 7. Gün silikleşti gittim kan verdim 4.95 çıktı. Hala testte silik çıkıyor, cuma günü asıl günüm cuma günü tekrarlıcam. Evet ilk denememdi 5. Gün embriyosuydu
Cnm sen ovitrelle vurulmustun degil mi onda bulunan beta hcg hormonu kaliyor vucütta acaba onla alakali olabilir mi. Idrar testin mesela dünkinden silik mi ayni duzeyde ise kendi beta hcg ne dönmüş olabilir.

X