2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar progesteron sonucu çıktı 10.32 beta hcg henüz çıkmadı. Sizden de doktor beta hcg ile beraber progesteron istedimi

Kalın kalın giyseydiniz bi de geçen gün yazcaktım size arada kaynadı, herkes duysun istemiyosanız keşke bel tutulması fln alakasız bi bölümden rapor alsaydınız🥺 bu darlamalara insanların mrkına ben de katlanamıyorum.
Aile hekiminden almıştım o da progestan yazdı düye gitmiş tanıya düşük riski yazmış yani öldür 😂 eve gelince beynimden vurulmuşa döndüm

İnşallah sağlıklı ilerler bundan öncede 5.gün embriyosu 1adet transfer edildi ondada böyle hemen çıktı 8haftalıkken kalbi durdu aldılar inşallah bu ikinci transfer sağlıkla ilerler herkesin sorunu başka yerden
öyle tabi canım rabbim sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah sağlıkla kucağına almak nasip olsun

ya sürekli bakıp durma deli olacaksın emin ol gelse anlarsın ben geldiği an anladım kanamayı böyle olmaz beni aşırı rahatsız eden şeyler vardı..benimde adetimden 24 gün sonra geldi kimyasal olduğumda da 25. günümde gelmiş. bence sen kritik aşamyı geçtin biraz rahat nefes al
Fitil öyle bir geliyor ki insan ister istemez geldi sanıyor ay inşallah dediğin gibidir böyle gün geçtikçe insan umutlanıyor

Ama 3.denemeye geldin..
Hsg de şekli görünmüyor mu ki?
2. Transferimi oldum ben canım hsg de ilk sene çekilmişti aradan 1 sene geçti hatta ikisini karşılaştırdı doktorum ama bende anlamadım karıştırmıyorum da 🤣🤣

X