2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Çok teşekkürler umut verdiniz❤️ @funda92 bsra61 bsra61
Benim de 16 yumurtadan 4 embriyom oluşmuştu yumurta sayısına takılmayın bence hiç. Mesela ben kontrollerde hep 10 11 tane sayıyor gibi görüyordum. Opuya kadar günde bile gelişenler oluyor sayı olarak da görünüyor ama döllencek kadar gelişmiş olmuyolar. Az öz kaliteli tutacak embriyo olsun yeter 😇

Canım hayırlı olsun nerede tedavi görüyorsunuz yaşlarımız yakın bende yumurta rezervi az olduğu için trasfer aşamasına geçemedim sizin güzel haberlerinizi okuyup mutlu oluyorum
Bahceci umutta tedavi oldum. Benim de rezervim cok değil. İlkinde tek embriyo ikincide 3 embriyo oluştu. Takviyelerin faydalı olduğuna inanıyorum. Her siklus birbirinden farklı ayrıca. İkinci toplamada 4 yumurtanın 3 ü 5. Güne gitti. İlkinde 4 yumurtanın sadece 1 i döllendi ve 5. Güne gitti. Takviyelerim dısında imkanınız varsa ardarda yumurta toplatmayında tavsiye edebilirim. Ben burda forumda okumuştum bende işe yaradı. Darısı başınıza.

Hayırlı olsun inşallah şimdiden🤲
Transferden sonra uzun süre ilaç kullanılıyor. İlaçların iğnelerin sonu yok😀 Gerçi kişiden kişiye değişkenlik olabiliyor. Forumda biraz araştırın ilk denemesi tutan yüzlerce örnek var. Siz daha yola çıkmadan kötü tarafından bakıyorsunuz yapmayın bunu kendinize.🙂
İlki sonu değil nasip bu işler🌹🙏

Çok haklısınızda maddi manevi yoruyor bu tüp bebek. Benimki erkek infertilitesi varikosel var. Reflü var. Tutanlar genelde sebepsiz infertilite olanlar. Bakalım nasibimizde ne var. Hayırlısı

7 martta regl olursam transfer mart içine yetişir mi ? Nisanda oruc tutabilir miyim ? Deneyimli olan arkadaslarımdan bilgi rica ediyorum.

Benimde ilk transferim bu ay içerisinde olacak inşAllah. Regli bekliyorum.

Trasnfer öncesi ve sonrası kaç gün ilaç kullanılıyor. Ramazana denk gelirse beklesemmi diyorum ? BAT : 7 mart.

Birde pozitif düşünmem gerek biliyorum ama ilk tüp bebek tutmaz genellemesi yüzünden daha şimdiden umudum yok ve 2 atımlık kursunum var :KK43:
Hiç öyle düşünmeyin neden tutmasın ilk seferde de başarılı olan bi sürü insan var. Bu öyle bir iş ki çok fazla dinamiği var, herkesin hikayesi farklı. Siz de kendi hikayenizi yazacaksınız. Tamamen olumlu düşünün bebeğinizi hayal edin, büyüdüğünü hayal edin güzel şeyler düşünün 🌺

Bahceci umutta tedavi oldum. Benim de rezervim cok değil. İlkinde tek embriyo ikincide 3 embriyo oluştu. Takviyelerin faydalı olduğuna inanıyorum. Her siklus birbirinden farklı ayrıca. İkinci toplamada 4 yumurtanın 3 ü 5. Güne gitti. İlkinde 4 yumurtanın sadece 1 i döllendi ve 5. Güne gitti. Takviyelerim dısında imkanınız varsa ardarda yumurta toplatmayında tavsiye edebilirim. Ben burda forumda okumuştum bende işe yaradı. Darısı başınıza.

ilki tutmazsa bana da ikincide 3 embriyo koyulacak ve ya 3ü tutarsa diye çekiniyordum. Çok fazla bu şekilde uygulayan doktorda yok sanırım.

Çok haklısınızda maddi manevi yoruyor bu tüp bebek. Benimki erkek infertilitesi varikosel var. Reflü var. Tutanlar genelde sebepsiz infertilite olanlar. Bakalım nasibimizde ne var. Hayırlısı

7 martta regl olursam transfer mart içine yetişir mi ? Nisanda oruc tutabilir miyim ? Deneyimli olan arkadaslarımdan bilgi rica ediyorum.
Bence tedavinizi ertelemeyin verilecek ilaçlar kişiden kişiye değişiyor malesef ki kimimiz tonlarca ilaç kullanırken kimimiz 2 3 ilaçla atlatıyor süreci keyfi oruç tutmamazlık yapmayacaksın belki de tutabileceksin bence düşünme tedavine başla

Siz tedavinize odaklanın, kısmet olur da tedavi sebebiyle oruç tutamazsanız Allah onun da kolaylığını vermiş görüyor biliyor mazeretinizi 🙏🏻

kız yokk okuyorum bazı sayfalarda cıkan olmuş şaşırdım benım ıdrara gec karışıyor ya aralıkta test yapmıstım ıdrarda cıkmadı kanda cıkmıstı ıkı defa yukseldı sonra kımyasala donusmustu canım
Dayanamayıp yaptın sandım ben de 😀 bakalım bugünü de atlatabilecek miyim yarın 9.gün olacak o zaman bir şey kalmyot gerçi bana 12.günde istemişti testi ama 5 Mart cumartesi

kız yokk okuyorum bazı sayfalarda cıkan olmuş şaşırdım benım ıdrara gec karışıyor ya aralıkta test yapmıstım ıdrarda cıkmadı kanda cıkmıstı ıkı defa yukseldı sonra kımyasala donusmustu canım
Benimde çıkmıştı 5. Gün ama ilk erken gebelik testi yaptım onda direk çıktı silikten biraz koyu sonra normal iki tane yaptım onlarda 4 5 dk sonra çıktı ama sanırım tutunma süresiyle alakalı geçte tutunabilir o zaman çıkmaz tabi

2 güzel yükseltiden sonra kimyasal olma ihtimalinde mi var
Biz her halde kucağımıza aldığımız zaman Tamm anneyiz diyebileceğiz her dönem ayrı sıkıntı

Benim de belim falan ağrımaya başladı ya yoruldum bilmiyorum kaç gün ev istirahatinden sonra sürekli in çık ya üşüttüm ki bugün çok soğuk ya da …😕

X