2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

kız yokk okuyorum bazı sayfalarda cıkan olmuş şaşırdım benım ıdrara gec karışıyor ya aralıkta test yapmıstım ıdrarda cıkmadı kanda cıkmıstı ıkı defa yukseldı sonra kımyasala donusmustu canım
Valla benim de çıkmadı canım 5 te en erken 7 de çıktı geçenkinde o da baya bi silikti

Dayanamayıp yaptın sandım ben de 😀 bakalım bugünü de atlatabilecek miyim yarın 9.gün olacak o zaman bir şey kalmyot gerçi bana 12.günde istemişti testi ama 5 Mart cumartesi
yok kız benım daha bugun 5.gün :) bende 10.gün dırek kan verıcem ınsallah

Benim de belim falan ağrımaya başladı ya yoruldum bilmiyorum kaç gün ev istirahatinden sonra sürekli in çık ya üşüttüm ki bugün çok soğuk ya da …😕
hava çok soğuk canım aynen öyle ayrıca sürekli ayakta vs kaldıysan ağrır biraz dinlenebilirsen dinlensen iyi olur

Benimde çıkmıştı 5. Gün ama ilk erken gebelik testi yaptım onda direk çıktı silikten biraz koyu sonra normal iki tane yaptım onlarda 4 5 dk sonra çıktı ama sanırım tutunma süresiyle alakalı geçte tutunabilir o zaman çıkmaz tabi
benım ıdrara gec düşüyor güvenemıyorum canım ya en ıyısı kan oda 10.gün yapıcam ınsallah

Benim de 16 yumurtadan 4 embriyom oluşmuştu yumurta sayısına takılmayın bence hiç. Mesela ben kontrollerde hep 10 11 tane sayıyor gibi görüyordum. Opuya kadar günde bile gelişenler oluyor sayı olarak da görünüyor ama döllencek kadar gelişmiş olmuyolar. Az öz kaliteli tutacak embriyo olsun yeter 😇
Çok teşekkürler cevabınız için🥰❤️

MaviSasa234 MaviSasa234 Bende ilk transferde embrilog olsun doktorum olsun çok umutluydu %99 pozitif bakılıyordu negatifi alıp gidince doktorum çok şaşırdı embriyolog çağırdı derken bana şöyle bir şey söyledi moralım yerlerde bana neden tutmadı deseniz size hiçbir sebep söyleyemem dedi biz eşimle şok dilim tutuldu nasıl sebep söyleyemezsin doktor olan sensin sonuçta neyse 2. İçin histeroskopi istedi kabul ettik ameliyata girdim çıktım sonra ilke doktor geldi bana rahim şekil bozukluğu vardı dedi ben bir şok daha yaşadım çünkü hep alttan muayene oluyorum ve alttan muayenede anlaşılabiliyormuş neyse eliyle rahim şeklini gösterdi sonra da benim rahmimin şeklini gösterdi bildiginiz dikdörtgen 🤦🏼‍♀️ Doktorumun söylemesiyle embriyo orada tutunacak bir yer bulamadığı İçin negatif oldu dedi
Ama 3.denemeye geldin..
Hsg de şekli görünmüyor mu ki?

Öyle oldu biraz da kabızlık olayı oluyot sabah çok erken çıkınca düzenim bozuldu ilk gün olunca
canım evet şimdi kaç gündür evdeydin sonuçta onun rahatlığı vardı üzerinde ilk gün normal, ama dinlenince geçer kabızlık içinde işte saat şaşarsa biraz sıkıntı oluyor ama düzene koyarsın yine..kayısı falan ye devam et

canım evet şimdi kaç gündür evdeydin sonuçta onun rahatlığı vardı üzerinde ilk gün normal, ama dinlenince geçer kabızlık içinde işte saat şaşarsa biraz sıkıntı oluyor ama düzene koyarsın yine..kayısı falan ye devam et
Öyle yaptım bakalım sıcak su ve kayısı 😕 şimdi geçen Şubat ve Temmuz aşılamalarıma baktım da birinde adetimden 20 gün sonrq lekelenmem başlamış diğerinde 21.gün başlamış 😑 onda da duphaston kullanıyordum ,şimdi baktım bugün 20.gün çok kritik dönemlerdeyüm az önce baktım herhangi bi leke yok

Benim de belim falan ağrımaya başladı ya yoruldum bilmiyorum kaç gün ev istirahatinden sonra sürekli in çık ya üşüttüm ki bugün çok soğuk ya da …😕
Kalın kalın giyseydiniz bi de geçen gün yazcaktım size arada kaynadı, herkes duysun istemiyosanız keşke bel tutulması fln alakasız bi bölümden rapor alsaydınız🥺 bu darlamalara insanların mrkına ben de katlanamıyorum.

Senin sonuç ne zaman kuzum
Bekliyorum öğle molası girdi araya diye gecikti sanırım. Ya ne dicem şimdi biz ayın 18inde transfer olduk. Transfer günü sayılmıyor yani bugün bizim 10. günümüz oluyor değil mi? Neden herkesten 12. gün test istenirken benim on gün anlamadım🤢

Ya 5.gün embriyosu olup 5.gün idrar testinde nasıl çizgi çıkıyo anam ben birşey anlamadım 🤣 5/6 günlerde betaya geciyosa bu sidige hangi ara geçti 🤣 deliriçimmm
Benimki 5.gün embriyosu 2adet transfer edildi dondurulmuş embriyoydu.evde 4.günden itibaren test yapmaya başladım bu şekildeydi

Eklentiler

• 53D192D2-8248-4324-A07B-01C3417F08C3.jpeg
    53D192D2-8248-4324-A07B-01C3417F08C3.jpeg
    119,8 KB · Görüntüleme: 57
Bekliyorum öğle molası girdi araya diye gecikti sanırım. Ya ne dicem şimdi biz ayın 18inde transfer olduk. Transfer günü sayılmıyor yani bugün bizim 10. günümüz oluyor değil mi? Neden herkesten 12. gün test istenirken benim on gün anlamadım🤢
Benimde doktorum 10.gün istedi 5.gün embriyosu genelde 10.gün istiyorlar heralde

Öyle yaptım bakalım sıcak su ve kayısı 😕 şimdi geçen Şubat ve Temmuz aşılamalarıma baktım da birinde adetimden 20 gün sonrq lekelenmem başlamış diğerinde 21.gün başlamış 😑 onda da duphaston kullanıyordum ,şimdi baktım bugün 20.gün çok kritik dönemlerdeyüm az önce baktım herhangi bi leke yok
ya sürekli bakıp durma deli olacaksın emin ol gelse anlarsın ben geldiği an anladım kanamayı böyle olmaz beni aşırı rahatsız eden şeyler vardı..benimde adetimden 24 gün sonra geldi kimyasal olduğumda da 25. günümde gelmiş. bence sen kritik aşamyı geçtin biraz rahat nefes al

X