2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar merhaba öncelikle pozitif olan herkese hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Ben de Ocak Ocak 29’da tüp bebek tedavisine başladım rahim duvarında kalınlaşma çok fazlaydı Şubat‘ın 3’ünde kürtaj oldum parça alındı patolojiye gitti çok şükür temiz geldi daha sonra doktorumuz 1:30 ay falan dinlenme vardı bayramdan dört gün önce de iğnelere başladık geçen hafta perşembe de yumurta toplandı dört tane yumurtadan ikisi döllendi beşinci güne sadece bir tanesi geldi güzel kalitede dünde donduruldu O adet olunca gideceğim bakalım duruma göre transfer yapılacak inşallah hepimiz evlatlarımızı kucağımıza alırız Sizin Toppy de çok samimi bulduğum için sizinle de paylaşıp sizinle takipleşmek istedim
Merhaba sürecşnşz hayırlı olsun inşallah benimde 8 yumrutadan 2 si döllendi sadece ve 2 Side transfer edildi negatif olsaydı başka yumurtam yoktu elde edilenin tutması herşeyden önemli inşallah güzel bi transfer süreci yaşayıp sonudna yüzü gülerek bitirirsin 🥳🥳🥳 Haziran da diper transfer olacaklara da uğurlu gelsin inşallah 😍😍

Ben de pozitif çıkayım da kurtulalım 😂😂 bi arkadaş yazdı o da 21 inde taze transfer olacakmış 🥰 3 gündür vuruluyomuş o da iğneyi 😒
O nasılmış peki bizim gibi hastalıklı şeyler yaşıyor muymuş 😄 hayır kalçam apırmadı bu sefer ama beni yamulttu bu nedir ya ne çekecek çile varmış 😄😄

Transfer olan canım kızlar 🤗🌿 inşallah herkes mutlu müjdeli sonuçlar alırlar.. ara ara okuyordum yazılanları.. birden bire bu ay tedaviye başladım, ptesi toplama yapıldı, bu ctesi de taze transferim olacak inşallah.. herşey iyi gidiyor ama 3 gündür progestan iğne oluyorum kalçadan 🥺 mahvoldum.. morarma şişme yok ama ağrısı mahvetti beni.. sizin bu iğneyle aranız nasıl? Var mı bir tavsiyeniz 😩
Ah ah bana progestan iğne demeyin fenalardayım 😄😄😄 iğneyi elimde ısıtrak vurunca kalça ağrım azaldı ama vücuduma yan etki ediyor heryerim ağrıyor resmen ya bi iyiyim bş kötü tüm benimde dengem şaştı

Ben de Belçika’dayım. Benim de ilk başta doktorum sorun görmüyordu.. bir tane dış gebelik, bir kimyasal oldu. Bu durumda yaşamayı seçen embriyoyu bekliyorduk. Zaten hepsi 5. Güne gidiyordu. Doktordan her çıktığımda üşüz doğururum ya o kadar mükemmel durumdayız diyordum. Sonra yine negatif oluyordu. toplam 6 negatiften sonra “rahim alıcılık testi “ dedikleri bir şeye yönlendirdi, yine Belçika’da bir merkeze.

Orada yapay döngüde rahim hazırlandı, transfer edileceği anki ortamda dopler ile bakıldı. Rahimi besleyen damarlar normaldi. Burada sorun çıkarsa müdahale ediyorlarmış. Aynı anda biyopsi alındı, orada sigorta kapsamında bağışıklık analizi yapılacaktı. Ama Paris’te matricelab diye bir merkez var.. ödemesini biz yaptık analizi orada yaptırdık. Çünkü daha detaylı inceliyorlar, tedavi planı sunuyorlar. Mesela benim bağışıklığım aşırı aktif olduğu için çift embriyo transferi, rahime çizik atma gibi şeyler önerilmiyor. Aksine hiç dokunmamak bir de bağışıklığı baskılamak gerekiyor. 20 mg kortizon, x2 doz progestan ve günde 1000 mg e vitamini ile pozitif gördüm. Kalp sesi ve bebeği de gördüm bu cuma yeniden kontrolüm var.

Sen de umarım en kısa zamanda tedavini bulursun. Bazen sadece minik bir dokunuş gerekiyor. O çözümün bir an önce seninle buluşmasını diliyorum ❤️
Sizinkide zorlu bir süreç olmuş ama çok şükür güzel sonuçlanmış ♥️♥️Allah sağlıkla ilerlemek nasip etsin.

22 bin harcadık biz, ilaçları buldum şükr ve evet gerçekten sürekli ilaçlar artıyor. kredi çektik böyle bir sürece girdik, hala kredi ödemesi devam ediyor, yani tekrar kredi çekip tekrar yükün altına nasıl gireriz bakalım
Evet gerçekten zor Allah yardımcınız olsun.
İnşallah bu sefer olumlu bir süreç olur.

Ah ah bana progestan iğne demeyin fenalardayım 😄😄😄 iğneyi elimde ısıtrak vurunca kalça ağrım azaldı ama vücuduma yan etki ediyor heryerim ağrıyor resmen ya bi iyiyim bş kötü tüm benimde dengem şaştı
Arkadaş 3 gündür vuruluyomuş bi de daha zor onunki 🙄

Merhaba sürecşnşz hayırlı olsun inşallah benimde 8 yumrutadan 2 si döllendi sadece ve 2 Side transfer edildi negatif olsaydı başka yumurtam yoktu elde edilenin tutması herşeyden önemli inşallah güzel bi transfer süreci yaşayıp sonudna yüzü gülerek bitirirsin 🥳🥳🥳 Haziran da diper transfer olacaklara da uğurlu gelsin inşallah 😍😍
Çok teşekkür ederim aynen altın yumurta olur inş hepimizin yüzü gülsün inş

İyiyim iyiyim de bugün uyudum uyandığımda yine boynum sırtım omzum falan ağrıyordu Niue böyle ağrılar yaşıyorum anlamıyorum ki kaslarım mı ağrıyor ağrıyorsa neden ağrıyor 😄
Sirtin kurek kemiklerinin altimi..ben bugun sabah kalktigimda tutulmus gibiydim.. senin tam olarak nerese canim.. acaba kullandigimiz ilaclar cigerlerimizi mi cok etkiliyor direk sirtim cigerlerim agriyor gibi..

Transfer olan canım kızlar 🤗🌿 inşallah herkes mutlu müjdeli sonuçlar alırlar.. ara ara okuyordum yazılanları.. birden bire bu ay tedaviye başladım, ptesi toplama yapıldı, bu ctesi de taze transferim olacak inşallah.. herşey iyi gidiyor ama 3 gündür progestan iğne oluyorum kalçadan 🥺 mahvoldum.. morarma şişme yok ama ağrısı mahvetti beni.. sizin bu iğneyle aranız nasıl? Var mı bir tavsiyeniz 😩
Canım depot için bi sürü yöntem söyleyebilirim ama progestan iğnede hiç biri işe yaramıyor bence en azından ben de yaramadı ben ayağıma felç indi sanmıştım ve etkisi kısa olduğu için her gün vuruluyor iyileşmeden devam ediyormuş gibi oluyor. Ben o yüzden depota geçmek istiyorum demiştim onu da çok geç öğrendim 3.tedavimde malesef keşke doktorlar ilk onu verse. onun daha uzun etkisi başlarda üç günde bir vurdurulması yeterli oluyor. Onu iste doktorundan en azından üç günde biraz ağrıların azalır.

Yallankalça ağrımdan diğer yan etkilerini özümseyemedim ama cidden çok halsizlik yapıyor, sanki grip iniş gibi ağrı ve uyku hali.. ama ağrısı sızısı olmasa belki çekilir 🥺

X