2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canim hayırlı uğurlu olsun hep çok pozitif biriydin, testte de pozitifi kaptin 🥰 sen ve senin gıyabında pozitifi gören tüm canlara hayırlı uğurlu olsun değerleriniz kat kat katlansin inşallah 🤲🏻🧿♥️
İnşallah canım yok covit pozitif ti oydu buydu derken testte de pozitif görmeyi nasip etti Rabbim 😊🤲

demek ki ilk günlerde böyle çıkıyor bu erken gebelikler kaç hcg yi algılıyor acaba
Bak sonradan biraz daha belirginleşti biz zaten normal tarihten erken yapmış olduk silik çıkması normal ya bide kan verdikten sonra test yaparım 🤭

Eklentiler

• IMG_20220518_104334.jpg
    IMG_20220518_104334.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 41
İyi günler kızlar yazdıklarınızı okuyordum bende yazayım dedim 😊 aranızda yeni sayılırım 24 nisanda opu oldum, opu sonrası ilk adetimi oldum 2.adetten sonra transfer sürecine başlicaz inşallah. Antalya da tedavi görüyorum. Bu arada 2 negatif aşılamam ve ondan önce de iğne ve klomen le olan yumurta takiplerim var. Beni de ekleyebilirsiniz listeye 🥰
Hayırlı olsun şimdiden canım hangi dokrordu ve tüp Bebek sebebi neydi bide yaşını da yaz ekliyim liseye 🤭 opu yu atlatmışsın kalanı da çok güzel geçer inşallah kaç emriyon oldu😊

Dünden beri neler olmuş böyle.. süpersiniz.. hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim sağlıkla devam etsin..❤️

Düşük değerler, silik çizgiler erken testlerde kaçınılmaz.. zaten bu şüpheleri ortadan kaldırmak için 10-12 gün sonra test istemiyor mu doktorlar da ? bir kaç gün daha sabredip yükselmeyi ve koyulaşmayı izlemek lazım.. umarım hepinizin değerleri sağlıkla artar..
Silikde olsa varlığını bilmek iyi geldi inşallah kan değerlerimiz de güzel çıkar ben cuma vereceğim 🤭

Silikde olsa varlığını bilmek iyi geldi inşallah kan değerlerimiz de güzel çıkar ben cuma vereceğim 🤭

8. Gün için gayet iyi bence. Giderek koyulaşacaktır ama buna gerek kalmayacak sen kan testi ile bakacaksın cuma güzel bir değer ile resmiyet kazanacak hamileliğin ❤️

ayyy kızlaaarrrr ayyy okudukça suratımdaki gülmeyi görseniz, sanki ben hamileyim pozitifleri ben alıyorum :) Allah ım yükseltsin kan testlerinizi katlana katlana pozitif günlerimiz devam etsin, darısı a olmayanlara gelsin, çok çok çok çok amiiiiinnnnn
Canım bende seninle aynı doktorda karar kıldım ve kısmetse 7. Ayda oradayım sen ne zaman geleceksin belli mi ?

8. Gün için gayet iyi bence. Giderek koyulaşacaktır ama buna gerek kalmayacak sen kan testi ile bakacaksın cuma güzel bir değer ile resmiyet kazanacak hamileliğin ❤️
Test yapmak bşraz da iyi geldi endişelerimiz gitti ama acayip kasık ağrılarım var ya 😬😬😬😬

Bak sonradan biraz daha belirginleşti biz zaten normal tarihten erken yapmış olduk silik çıkması normal ya bide kan verdikten sonra test yaparım 🤭
Evet bariz görünüyor 😇 bizim 5. Miz nerede acaba nasıl hala yapmadı. Sen cuma diyordun başka bişey demiyordun sen bile yaptın 😂

Test yapmak bşraz da iyi geldi endişelerimiz gitti ama acayip kasık ağrılarım var ya 😬😬😬😬

İlaçlardan olabilir hamilelikten de olabilir. Bu dönem her şey birbirine karışıyor. Kasık ağrıların bebeğinin/ bebeklerinin kendilerini sana gösterme biçimi şu an. Ben buradayım diyorlar ❤️

X