2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kafam o kadar dalgın ki cuma yerine pazartesi yazmışım🙈 daha da ağırmax inşallah 🤭 aynen onu bi gözlemle bakalım merak ettim 🤭
🙈🙈 Ben de şaşırdım dedim herhalde sağlık ocağında verecek cuma kanı haftasonu kapalı ya p tesi alacaksın sonucunu sandım. Hatta bu kız nasıl dayanıyor böyle ben olsam çatlarım dedim 🤭😂😂😂

🙈🙈 Ben de şaşırdım dedim herhalde sağlık ocağında verecek cuma kanı haftasonu kapalı ya p tesi alacaksın sonucunu sandım. Hatta bu kız nasıl dayanıyor böyle ben olsam çatlarım dedim 🤭😂😂😂
Yok Yok cuma günü 🤭🤭 bugün 7. Gün daha zaten 😁 bende meraklanmaya başladım artık ya negatif i görmekten korkuyorum bakalım ne olacak 😊

cukulatam cukulatam var bide, ben yapmıcam canım test pozitif veya değil cuma öğreneceğiz artık 🙈 bugün böyle bi duygusal ağırlık çöktü ama bana ya böyle hem sinir hali hem değişik anlamadım kasıklarım da ağrıyor ama prulüton Depot a bağlıyorum ben onu vurulduktan sonra bende hep yan etki ediyor galiba 😁

Cuma’ya bir şey kalmadı.. sadece iki gün. Benim de kontrolüm var. Ben de senin gibi bugünü ve cumayı saymıyorum. Daha hızlı geçiyor sanki öyle.. sadece 2 gün 😍😍

Cuma’ya bir şey kalmadı.. sadece iki gün. Benim de kontrolüm var. Ben de senin gibi bugünü ve cumayı saymıyorum. Daha hızlı geçiyor sanki öyle.. sadece 2 gün 😍😍
Aynen başladığım günü ve gideceğin günü eleyince göze daha kolay geliyor beklemesi 🤭🤭🤭 inşallah senin kontrol ün güzel geçer bende mutlu haberler alırım 🤭🤭koskoca 1 hafta geçmiş 2 günde geçer Hemen 🤭

kızlar merhaba, 12. Gün kan tahlili sonucum 228 çıktı 🤲🥰 hiç ama hiç beklemiyordum evde yaptığım testlerde silik çizgiyi hiç göremedim umutsuzluğa kapıldım ve son gun ilaçlarımı dahi aksattim sonucu öğrendiğimde şok oldum Allahim isteyen herkese nasip eylesin inşallah katlanarak artar korkuyorum bi yandan da 🥺
Çok çok çok sevindim💞💞 sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına al inşallah🤲 🥰🥰

Canim bisey soracam sen transferden sonra belirti vs nelwr yasamistin hatirliyormusun. Gaz siskinlik kasik agrisi vs olmusmuydu..regli agrin falan ne zaman baslamisti..
benim regli ağrım 6. ya da 7. gün başladı sanki ve ondan öncesinde ben ciddi ciddi hamile gibiydim, göğüslerde aşırı ağrı ki benim sadece hamile iken olur, karında gerginlik ve garip hissediyorsun, sonrasında 7. ya da 8. günden sonra yavaş yavaş kaybolmaya normal dönmeye başladım ve adet ağrılarım aşırı şiddetlendi

Canım benim opudan sonra 23. gün falan hastalandım.Bence de bekle.Hem rahim dinlendirme gerçekten çok iyi gelecek emin ol.Belki bu arada kendiliğinden olur kimbilir.Sen ovulasyon takibi yap bu 2 ay içersinde:rabbim sana mucizeni verir inşallah
bugün biraz lekelenme geldi gibi, sanırım yakında adet olurum ve evet kendiliğinden deneme sürecini yaşayayım inşallah bir mucizem olur :), mfk eş paketi deniyorum dinlenme sürecinde bakalım

benim regli ağrım 6. ya da 7. gün başladı sanki ve ondan öncesinde ben ciddi ciddi hamile gibiydim, göğüslerde aşırı ağrı ki benim sadece hamile iken olur, karında gerginlik ve garip hissediyorsun, sonrasında 7. ya da 8. günden sonra yavaş yavaş kaybolmaya normal dönmeye başladım ve adet ağrılarım aşırı şiddetlendi
7.gune ayni yasadiklarimdan bahsetmissin.. bende de ayni karnimda gerginlik bi yara varmis gibi karnimda.. ama goguslerimde hic bisey yok sadece sol gogsumde sol tarafta bi aci var dokununca..benim daha erken zate 5.gun..insallah bende artis gorurum.. sana da hayirlisiyla nasip etsin mevlam..🤲

Aynen başladığım günü ve gideceğin günü eleyince göze daha kolay geliyor beklemesi 🤭🤭🤭 inşallah senin kontrol ün güzel geçer bende mutlu haberler alırım 🤭🤭koskoca 1 hafta geçmiş 2 günde geçer Hemen 🤭

Güzel bir cuma olsun ikimiz için de ❤️ Zaman geçmiyor, geçmeyecek gibi geliyor öte yandan da nasıl hızlı geçiyor. Yeter ki zaman bizim için güzel gelişmelerle geçsin 😍

Tam bana verilebilecek cevabi verdin kendime sabahtan beri diyorum delisin sen manyaksin sen varmi senin gibi bi deli acaba falan.. tamda ustune bastin🤣🤣🤣 cok sukur rahatladim..ohhhhhhh....yerimde duramadim karnima bi agri girdi eyvah dedim regli oluyorum ama degilmis sukurler olsun..cok mutlu oldum sorma.sizden de bekliyorum guzel haberler.... biraz sizede bulastirayim çilginlik...🤣🤣
Dedim ayıp olur mu acaba ama napayım başka tepki verilmezdi 😂😂😂 ohh motive oldun bize kaldı yarın yarını da atlatırsam perşembe etken gebelik testi yapıcam. Bu arada göğüslerinde ağru var mı

Dedim ayıp olur mu acaba ama napayım başka tepki verilmezdi 😂😂😂 ohh motive oldun bize kaldı yarın yarını da atlatırsam perşembe etken gebelik testi yapıcam. Bu arada göğüslerinde ağru var mı
🤣🤣tepkine cok guldum yaaa. Bide iş yerindeyim..sen dusun🤣🤣kendi kendime guldum..Sol gogsumde azicik hemen hemen bi orda yok diger tataftan ellerim ayaklarim cok titriyor ellerimden ateş fişkiriyor.. bacaklarim kasiklarim acayip agriyor..regli olacak gibiyim.. iki gun sonra artisi cok merak ediyorum.. erken gebelik testinde sizde kesin cikar..bence yap ben agir kaldiriyordum simdi daha dikkat edecem..

🤣🤣tepkine cok guldum yaaa. Bide iş yerindeyim..sen dusun🤣🤣kendi kendime guldum..Sol gogsumde azicik hemen hemen bi orda yok diger tataftan ellerim ayaklarim cok titriyor ellerimden ateş fişkiriyor.. bacaklarim kasiklarim acayip agriyor..regli olacak gibiyim.. iki gun sonra artisi cok merak ediyorum.. erken gebelik testinde sizde kesin cikar..bence yap ben agir kaldiriyordum simdi daha dikkat edecem..
Yok yok ben cesaret edemiyorum tek çizgi görecek dermanım kalmadı 😂😂😂

X