2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Herşeyde illaki bi hayır bi tecrübe vardır zaten hepsi bize birer artı inşallah, tez zamanda adet ol inşallah sonra da güzel bir tedavi süreci tekrardan

Merhaba kızlar bugün kontrolüm vardı bebeklerimin gramlarını söylediler ilk defa 110 ve 115 gramcıklar cinsiyet kesinleşecek diye gittim daha da karıştı ikisinde de çıkıntı yok ikisi de kız dedi doktor oysaki fetal DNA da Y kromozomuna rastlandı ve ayrıntılı ultrasonda da erkek olan net görülmüştü bi on gün önce hiç anlamadım nasıl böyle olur. Bişeyler almayı bir kaç hafta daha erteliyorum artık

yaaaaaa düşünsene hep kız yapıyor muşsun doğunca ikisi süpriz yapıp erkek çıkıyormuş, Ay sağlıkla doğsunlar canım :) darısı bizlere inşallah

kaç + oldunuz şuan yaaa ama y kromozom u çıktı ise ille erkektir biri ya göstermiyorlad analarını kendilerine vuracan totişlerine görecekler ne güzel alışveriş keyfi yapacaktın ne zaman a bir daha ki randevu inşallah o zaman kesinleşir

Canım sakın kendi kafana göre alma çünkü o adet söktürücüler yumurtaları baskılıyor.Bildiğim kadarıyla senin yumurtan zaten az.Doktoruna sormadan birşey yapma sakın emi.

Ahahahaha harika her ikisinin de giyeceği tek tip şeyler al sağlıkla kucağına alırsın inşallah çok güzel

Fetal DNA da y kromozomu olması kesin bilgi değil miymiş peki? Kız erkek ikisi de sağlıkla gelsin de.. ama bir an önce göstersinler ki kıyafetleri alınmaya başlasın. Sanırım bu ilk ve en küçük yaramazlıkları

Tam 15haftalığım bugün ama bebekler önde gidiyor 15+2 15+5ler artık kesin görülür sanmıştım. Evett ya kaç gündür erkek tulumları bakıyorum erkek olan kesin diye ona bari alayım dedim şimdi kız olan kesin gibi oldu

Artık hiçbir şey kesin değil neredeyse 4 ay de artık yaaa ne güzel

Evett hiç bilmiyorum normalde %99diyorlardı ama doktor hiç sonuç kesin zaten falan demedi iki hafta sonra tekrar bakalım dedi. Yeter ki sağlıklı olsunlar evet hepsi benim canım olacak sadece karmaşa olunca insan daha da meraklanıyor. Siz de biran önce o merak zamanlarına gelin inşallah

Artık hiçbir şey kesin değil neredeyse 4 ay de artık yaaa ne güzel
Öyle olmuş gerçekten geçmez sanıyordum geçmiş. Bir ay daha heyet raporu aldım bugün yatağa bağlı kalma evde hareket et dedi ama yürüyüşe hala izin vermedi doktorum. Benim sona kadar böyle gidecek heralde yeter ki iyi olsunlar bebeklerimiz napalım seninkiler 4aylık olduğunda ben doğum yollarına yaklaşmış olcam inşallah

Son düzenleme:
Kanama alanından kaynaklı senin bu şekilde istirahat usulü ilerlemeni istiyor demi , aynen sizlerin doğuracağı zamanlara bizde cinsiyetleri yeni yeni öğrenip alışveriş telaşına düşmüş oluruz ben 2 gündür evde çok durmuyorum bişey olmaz demi ya yürümüyorum öyle ama dün sahile gittik komşular la arabayla piknik yaptık oturdum hep bugünde parkta oturacağız çay falan sonuçta ha evde oturmuş ha dışarda bazen acaba bişey olur mu diye korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…