2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Cumartesi 13 çıkmıştı demi ? Aslında böyle bakınca da 2 katı gözüküyor belki geç tutunmuştur ve anca hcg salgılıyordur sen yine de moralini bozmadan tekrar test yapacağın günü bekle ♥️
Persembe vermiştim o ilki 13 du Cumartesi tekrar verdik 18 di bugun de 23 insallah hakkımız da hayırlısı olsun ben 7 kez dusuk yaptım normal hamile
Kalabiliyorum ama 7. Haftada kalbi duruyordu bebeklerin bu seferde genetik taramalı tüp bebek denedik hayırlısı olsun rabbim
Hayırlısını versin hepimize dua edelim insallah 🤲🏻🤍

Persembe vermiştim o ilki 13 du Cumartesi tekrar verdik 18 di bugun de 23 insallah hakkımız da hayırlısı olsun ben 7 kez dusuk yaptım normal hamile
Kalabiliyorum ama 7. Haftada kalbi duruyordu bebeklerin bu seferde genetik taramalı tüp bebek denedik hayırlısı olsun rabbim
Hayırlısını versin hepimize dua edelim insallah 🤲🏻🤍
Ne diyelim ki gerçekten zor şeyler yaşamışsınız Allah dayanma kuvveti versin inşallah hayırlısıyla sonucunuz da yükselir de yüzünüz güler ♥️♥️♥️

Evett 😅 hiç bilmiyorum normalde %99diyorlardı ama doktor hiç sonuç kesin zaten falan demedi iki hafta sonra tekrar bakalım dedi. Yeter ki sağlıklı olsunlar evet hepsi benim canım olacak 🥰sadece karmaşa olunca insan daha da meraklanıyor. Siz de biran önce o merak zamanlarına gelin inşallah 🙏🏻

Ben ilk kez cuma günü gördüm. 1 cm boyu ile hayatımıza dahil oldu minik mucizemiz. Kalp sesini dinlerken çok keyif aldık. Doktorumuz zaten sanki doktor değil abla kardeş gibiydi. Zıplıyor, ellerini çırpıyor, bizim kadar o da seviniyordu. Dosyaya tüp bebek ekibinden herkes notlar yazıp gülücükler koymuş. Gerçekten çok güzeldi. 3,5 senedir beraber bu sonucu almaya çalıştığımızı, bunun bir ekip işi olduğunu ve herkesin çok mutlu olduğunu hissettim.Bakalım bu cuma nasıl geçecek merakla bekliyorum.

Psikolojik olarak seni rahatlatan aktiviteler olduğu için daha iyi bile olur 😇
Kanama alanından kaynaklı senin bu şekilde istirahat usulü ilerlemeni istiyor demi , aynen sizlerin doğuracağı zamanlara bizde cinsiyetleri yeni yeni öğrenip alışveriş telaşına düşmüş oluruz 🤭🤭🤭 ben 2 gündür evde çok durmuyorum bişey olmaz demi ya yürümüyorum öyle ama dün sahile gittik komşular la arabayla piknik yaptık oturdum hep bugünde parkta oturacağız çay falan sonuçta ha evde oturmuş ha dışarda bazen acaba bişey olur mu diye korkuyorum

Öyle olmuş gerçekten geçmez sanıyordum geçmiş. Bir ay daha heyet raporu aldım bugün yatağa bağlı kalma evde hareket et dedi ama yürüyüşe hala izin vermedi doktorum. Benim sona kadar böyle gidecek heralde yeter ki iyi olsunlar bebeklerimiz napalım ☺️🧿🧿 seninkiler 4aylık olduğunda ben doğum yollarına yaklaşmış olcam inşallah 🥰
Benim heyet raporum bitti bugün işbaşı yaptım yaa resmen insan görmeyi sosyalleşmeyi özlemişim. Yürüyüş iznin olsa en azından çıkar bi nefes alırdın. Evde zaman gerçekten geçmiyor

İyiyim canım çok şükür iyi gidiyor çok şükür bebişlerde iyi hamdolsun cinsiyetleri belli oldu bu arada biri kız biri erkek senin belli oldu mu
Ayy ne güzel bütün ikizler bi kız bir erkek gibi gidiyor😍 M mabel63 son anda sürpriz yapmazsa. Gerçi kıza kesin demedi bende kıza benziyor dedi🥰 İnşallah öncelikle sağlıkla gelsinler sonra da biri kızdır inşallah diye dua ediyorum

Kanama alanından kaynaklı senin bu şekilde istirahat usulü ilerlemeni istiyor demi , aynen sizlerin doğuracağı zamanlara bizde cinsiyetleri yeni yeni öğrenip alışveriş telaşına düşmüş oluruz 🤭🤭🤭 ben 2 gündür evde çok durmuyorum bişey olmaz demi ya yürümüyorum öyle ama dün sahile gittik komşular la arabayla piknik yaptık oturdum hep bugünde parkta oturacağız çay falan sonuçta ha evde oturmuş ha dışarda bazen acaba bişey olur mu diye korkuyorum 🤭
Evet canım. Korkma bence çünkü tutunana kadar kan dolaşımı olması çok önemli o yüzden kan sulandırıcılar veriliyor kalp atışına kadar. Benim kanama alanımda eskisi varmış hala yeni oluşmamış Allah’a şükür bana bile ikiz oldukları için kan dolaşımı önemli sürekli yatma sakın diyor. Ev içerisinde hareket etmeye çalışıyorum ben de işte. 😊

Canım sakın kendi kafana göre alma çünkü o adet söktürücüler yumurtaları baskılıyor.Bildiğim kadarıyla senin yumurtan zaten az.Doktoruna sormadan birşey yapma sakın emi.
yaaa canım opuda 5 tane toplanmış, 2 si embriyo olmuştu, şimdi adet sökülsün diye bekliyorum işte, yani kafama görede birşey yapmak istemiyorum ama telefon açtım hemşire ile görüştüm bekleyeceksin dedi, saçmalık mı bilemedim muayene etmeleri daha mantıklı olması lazım sanki, 2 ay rahim dinlendirilecek imiş

Benim heyet raporum bitti bugün işbaşı yaptım yaa resmen insan görmeyi sosyalleşmeyi özlemişim. Yürüyüş iznin olsa en azından çıkar bi nefes alırdın. Evde zaman gerçekten geçmiyor
Evet arada yemeğe çıkıyoruz akşamları tek aktivitem o onu da arabayla gidiyoruz zaten yaşadığım ilçede onu yapacak yer bile yok çünkü ☺️ Kedi kızım var ❤️ Can yoldaşım oldu resmen kendimi yalnız hissetmememi sağlıyor o olmasa napardım bilmiyorum☺️

Evet canım. Korkma bence çünkü tutunana kadar kan dolaşımı olması çok önemli o yüzden kan sulandırıcılar veriliyor kalp atışına kadar. Benim kanama alanımda eskisi varmış hala yeni oluşmamış Allah’a şükür bana bile ikiz oldukları için kan dolaşımı önemli sürekli yatma sakın diyor. Ev içerisinde hareket etmeye çalışıyorum ben de işte. 😊
Doğal davranmaya çalışıyorum zaten eğildiğimde oluyor elimin yettiği raftaki bileşi aldığım da öyle çok çok farklı bişey değişmedi hayatımda sadece temizlik le yemek yapmıyorum 🤭🤭 şükür başta çok korkuttular seni ama güzel ilerliyorlar Allah'tan hayırlısı ile de doğunca iki bal lokma 😍😍😍

Merhaba kızlar bugün kontrolüm vardı bebeklerimin gramlarını söylediler ilk defa 110 ve 115 gramcıklar 🥲 cinsiyet kesinleşecek diye gittim daha da karıştı ikisinde de çıkıntı yok ikisi de kız dedi doktor 😅 oysaki fetal DNA da Y kromozomuna rastlandı ve ayrıntılı ultrasonda da erkek olan net görülmüştü bi on gün önce hiç anlamadım nasıl böyle olur. Bişeyler almayı bir kaç hafta daha erteliyorum artık 😅
Y kromozomu yolunu kaybetmiş olamaz, sen 2 hafta daha bekle kendi doktorunda görecektir herhalde. Ultrason özellikle erken haftalarda doğru sonuç vermiyor bence, arkadaşım 7. ayında kızı olacağını öğrendi tüm alışverişi bitirmişti neredeyse🙈 gramlarına maşallah onların, sağlıklı olsunlar sağlıkla kavuşalım da, iş başı orada 🍀

X