2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kendi ilerliyordur herhalde ilaç eriyince. sabah akşam mı seninde?
İllakş birazı akıyor zaten bunun da normal olduğunu burda herkeste gördük alıyordur alacağını o illaki aynen sabah akşam benimde, pozitif çıkarsa ne kadar daha kullanılıyor du bu fitil kız

Bizim ilk kan testimiz ucretsiz dimi..

İllakş birazı akıyor zaten bunun da normal olduğunu burda herkeste gördük alıyordur alacağını o illaki aynen sabah akşam benimde, pozitif çıkarsa ne kadar daha kullanılıyor du bu fitil kız
Doktor 12. Haftaya kadar dedi bana. Gece yatarken atsam ben olur herhalde demi

Pozitif gördüm şükür 5. Haftadayım. 10 gün sonra ilk randevum var. İlaçlar aynı devam ediliyor. Fitil 2 gündür ağrı yapıyor. İterken iğne batıyor gibi oluyor. Bazen oturunca da fitil koyduğum yer iğne gibi batıyor İçerisi çok doluymuş gibi şişmiş gibi hissediyorum. Böyle bir durum yaşayan var mı. Normal mi acaba

Pozitif i gördükten sonra fitili itemediğini demişti çoğu kişi burda normal sanırım o yüzden

Günde 3 defa 2şer tane kullanıyorum. Hiç sıkıntı olmuyor itiyordum. Şimdi problem oluyor çok ilginç. Teşekkür ederim. Darısı hayırla sana olsun inşallah
Yaşayan lar oldu aynı şeyi teşekkür ederim inşallahhhh

Haklısın belirtilerin bir anlamı yok. Sakince beklemek, doktor odasında alacağın güzel haberin hayalini kurmak en iyisi. Hangi gün olacak bu ? Kan testi ne zaman ?

Haklısın belirtilerin bir anlamı yok. Sakince beklemek, doktor odasında alacağın güzel haberin hayalini kurmak en iyisi. Hangi gün olacak bu ? Kan testi ne zaman ?
Cuma günü test günüm inşallah öncesinde de test yapmak istemiyorum o kandan öğreneceğim ilk anın heyecanını yaşamak istiyorum biraz kararsız dım test konusunda ama yapmayacağım 3 güncük kaldı zaten

Bugün ve cuma sayılmaz sadede 3 gün kalmış

Kiraz sapı falan yada böyle farklı otlar var altarda sökücü onlardan da içebilirsin bş bardak günde doğal yöntemler sonuçta, inşallah olursun kısa zamanda buda ayrı bş stres yani
evet valla stresi başa bela kuzum, adet söktürücü dediğin gibi birşeyler bakayım, ara ara sancılarım oluyor, bir türlü kanama gelmiyor, bu arada 2 ay kadar dinlencez, olmadı kayserideki tüp bebeğe gidicez gibi

Muayene olma şansın varsa gökalp önere ol bence ya adamı hayranlıkla izliyorum resmen ama bana çoook uzakta

Muayene olma şansın varsa gökalp önere ol bence ya adamı hayranlıkla izliyorum resmen ama bana çoook uzakta
yaaaa mesajla bilgi aldım ve bende baya yakınen takip ediyorum, mükemmel bir doktor, işte ben mersindeyim, ön mayene yapalım görüşelim dedi de aynı şehirde değiliz, belki sonraki ay gidebilirsek giderim ama olmaz ise ayarlayıp kendimizi gitmek istiyorum ona

Sana da uzakmış gerçekten ama zaten parayı veriyoruz en azından bari doğru yerlere verilmesi daha iyi insanın umudumu tükeniyor sonuçta deneyip olmadıkça inşallah bu sefer herşey daha güzel olacaktır

Sana da uzakmış gerçekten ama zaten parayı veriyoruz en azından bari doğru yerlere verilmesi daha iyi insanın umudumu tükeniyor sonuçta deneyip olmadıkça inşallah bu sefer herşey daha güzel olacaktır
ayy kesnlikle aynı düşüncedeyim canım, zaten para zor elde edliyor artık, yani başından böyle düşünse idim gider ilki orda yapardım, ben nasılsa klasik tüp bebek yapacaklar ve rahatça gidicem dedim, kayseriye gideydim orda kalacak yer sorunum olmayacaktı ama bunda da vardır bir hayır, ben şimdi adet olabilmek için mücadele ediyorum valla, sonrasına bakacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…