2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Embiryolar bozulmaz. Teknoloji cok ilerledi. Bende opudan sonra 2 ay beklefim. Adette baslandi rahme hazirlamaya 3 defa gittim. 18 gunu transfer yapildi. Transfer cok basit bir islem uyanikken yapiliyor. Hayırlı olsun
Allah razi olsun rabbim hayirlisini nasip etsin inşallah hastane kapisinda kurulu bekliyorum su an baslicaz insallah

Günaydın kızlaarr :) Kontrolüm vardı bugün. Bugün 16. gün artık sona yaklaştım. Çarşamba günü opu olacağım
:halay:

Yumoşlar büyümüş. Büyük olan 30 mm olmuş onu da çekeceklermiş. Diğerleri de 21 mm, 19mm ve 18,5 mm olmuşlar.
Kan verdim. Kan sonucuma göre arayıp çatlatma iğnesini yapacağım saati söyleyecekler. Bir de endol fitil verdiler. Bugün akşam 1, yarın sabah ve akşam bir ve opu günü sabah 6'da bir tane makattan kullanacakmışım.
Heyecanlıyım içim kıpır kıpır :)

Günaydın kızlaarr :) Kontrolüm vardı bugün. Bugün 16. gün artık sona yaklaştım. Çarşamba günü opu olacağım

Yumoşlar büyümüş. Büyük olan 30 mm olmuş onu da çekeceklermiş. Diğerleri de 21 mm, 19mm ve 18,5 mm olmuşlar.
Kan verdim. Kan sonucuma göre arayıp çatlatma iğnesini yapacağım saati söyleyecekler. Bir de endol fitil verdiler. Bugün akşam 1, yarın sabah ve akşam bir ve opu günü sabah 6'da bir tane makattan kullanacakmışım.
Ooo 1 gün sonra opu hadi hayırlı olsun inşallah hepsi güzel güzel döllenşr sonra da tatlı tatlı bebiş olur 😍😍😍

Hadi hayırlısı olsun inşallah sürecin güzel ilerler 🤲🤲🥰🌺

Herkese merhaba;

Geçen hafta transferler heyecanı ile doluydu yazışmalar. bu hafta pozitif testlerle, harika sonuçlarla neşe dolu yazışmalar olsun ❤️

Benim de cuma günü ilk kontrolüm vardı. Keseyi de gördük, bebeği de, kalp sesini dinledik. Çok uzun zamandır bu anı bekliyorduk. Tadına doyamadık. Herkes bu duyguyu yaşasın, herkes bebeğini sağlıkla kucağına alsın. Bu yolculukla verdiğimiz emeklerin ödülünü alalım.

Herkese merhaba;

Geçen hafta transferler heyecanı ile doluydu yazışmalar. bu hafta pozitif testlerle, harika sonuçlarla neşe dolu yazışmalar olsun ❤️

Benim de cuma günü ilk kontrolüm vardı. Keseyi de gördük, bebeği de, kalp sesini dinledik. Çok uzun zamandır bu anı bekliyorduk. Tadına doyamadık. Herkes bu duyguyu yaşasın, herkes bebeğini sağlıkla kucağına alsın. Bu yolculukla verdiğimiz emeklerin ödülünü alalım.
Ağzın bal yesin canım çarşamba gidicem ben de kese için inşallah yaşadığın duyguları ben de yaşarım

Ağzın bal yesin canım çarşamba gidicem ben de kese için inşallah yaşadığın duyguları ben de yaşarım

Umarım çarşamba günü keseyi görür doktordan keyifle neşe ile ayrılırsın. ❤️
Emeklerimiz, çabalarımız ortada fazlası ile hak ediyoruz bu harika duyguları.. umarım hepimiz sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz..

ayyy kızlar ben hala adet olamadım hala fitilden kalıntılar akıyor, aradım hemşire ile görüştüm bazen bazıların 40 güne kadar olmadığı oluyor imiş, aman tanrım didim

Herkese merhaba;

Ay ne güzel ya emeğinin karşılığının sesini dinlemek 🥺🥺🥺 inşallah bi 2 hafta sonra bizlerde duyarız gümbür gümbür sesleri 🥰🥳

Ay ne güzel ya emeğinin karşılığının sesini dinlemek 🥺🥺🥺 inşallah bi 2 hafta sonra bizlerde duyarız gümbür gümbür sesleri 🥰🥳

Umarım canım hepimizin bu konuda biribirinden harika yaşanmışlıkları olsun 😍😍 bu cuma tekrar göreceğiz bakalım güzel bir ikinci kontrol diliyorum..

ayy evet kuzum artık öyle de yapcam, bir an önce olsam da rahatlasam modundayım valla
Kiraz sapı falan yada böyle farklı otlar var altarda sökücü onlardan da içebilirsin bş bardak günde doğal yöntemler sonuçta, inşallah olursun kısa zamanda buda ayrı bş stres yani 🤦

Nasıl geçiyor günlerin? Beklemek zor ama zaman bir şekilde geçiyor.. yarın 1 hafta olacak senin için.. bir kaç gün kaldı ❤️
Bu Zaman da hissedilen herşeyin aldatıcı olduğunu bildiğim için belirti aramaya çalışmıyorum ilk zamanlar gazım falan vardı şuan iyiyim sancısı geçti en azından hafiften kasık ağrılarım oluyor ama normal karşılıyorum onu da iyi geçiyor günlerim zaman az kaldıkça biraz korkuyla karışık fazlaca heyecan basıyor kendi kendime doktorun odasında alacağım sonucu kurup duruyorum öyle 🤭🤭🤭🤭

X