2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bunu bana da diyorlar doktora gittin mi bak şurada çok iyi doktor var hey yavrum hey ben normal kadın doğum doktorlarından takibi çıkalı çok oldu ama insan bişey diyemiyor işte bi onlar akıllı Bizim aklımıza tüp Bebek yaptırmak hiç gelmiyor dile ne kolay öyle söylemek ya 🤣
Sorma biz zaten çok afedersiniz malız aklımıza gelmiyor dediğin gibi kendileri ilk gecede hamile kaldığı için ne anlar. Tok açın halinden anlar mı?😂

Sorma biz zaten çok afedersiniz malız aklımıza gelmiyor dediğin gibi kendileri ilk gecede hamile kaldığı için ne anlar. Tok açın halinden anlar mı?😂
Anlamıyorlar ki benim etrafımda ki herkes çoluk çocuk sahibi içinde ilk geceden kalan 2-3 kişi de var ve hiçbir şekilde anlamıyorlar tabiki aman olur olur takma bu kadar diyip geçiyorlar 😅

Oda birşey sonuçta 😂 Instagram'da hobidik diye bir sayfa var bak bir ona bayılırsın öyle tatlı kıyafetler var ki😍
Kalbimi bıraktım bu sayfaya ya ne güzel takımlar var öyleee hele o yeşilli dantelli olanlar olursa mutlak suretle kaç para olursa olsun alacammm 😍😍😍

Anlamıyorlar ki benim etrafımda ki herkes çoluk çocuk sahibi içinde ilk geceden kalan 2-3 kişi de var ve hiçbir şekilde anlamıyorlar tabiki aman olur olur takma bu kadar diyip geçiyorlar 😅
Anlamazlar anam anlamazlar nerden anlasınlar😮‍💨 aynen bende diyorum He He olur yavrum olur ama ben istemiyorum 😂

Kalbimi bıraktım bu sayfaya ya ne güzel takımlar var öyleee hele o yeşilli dantelli olanlar olursa mutlak suretle kaç para olursa olsun alacammm 😍😍😍
Benimde şunda gönlüm var😍

Eklentiler

• 1EC27814-DDEE-4A01-92BB-230D3187EA29.png
    1EC27814-DDEE-4A01-92BB-230D3187EA29.png
    446,4 KB · Görüntüleme: 33
Ben de diğer gruba bakıyordum acaba yazdın mı diye 😊 iyi geçti şükür, ağrım sızım olmadı. Bana antibiyotik verdi sadece. Kaç yumurta toplandı sizde? Bende 2.. inşallah sonucu güzel olsun hepimiz için 🎈
Aminnnn🙏 Benim biraz bulantım oldu anesteziden dolayı sanırım. Şuanda da karnımın içi biraz ağrıyo hareket ederken ama dayanılmayacak bir ağrı değil. 18 yumurta toplandı. Sadece günde 2 defa progestan fitil verdi. Bakalım bundan sonra neler olacak🥰

Hepsi çok güzel ama önemli bir eksiğimiz var arkadaşlar bebekler 🤣 gaza gelip sakin bir kaç tane satın almayın rahatsız duruyor bebekolar için
Şuan yemin ederim aynı şeyi düşünüyor dum hadi sizin yine ihtimaller var ben daha Tedaviye bile başlamadım 🤣🤣🤣🤣 her doktora gittiğimde Trendyol dan bebek arabası hastane çıkışı emzik beşik beğeniyorum 😅 ama sonu hep hüsran 🤣 ama olurda bi kızım olursa bi elbise beğendim alırım onu 🤭 belkş bi kaç şey daha alabilirim 🤣 ama tabi önce olmalı 😁

Evet öyle gerçekten. İşinde iyi olduğunu umup güvendik. Umarım dilediğimiz gibi olur herşey. Her anlamda zor bir süreç çünkü. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Amiiinn. Sizin merkeze gitme sebebiniz neydi?

Sık sık idrara mı çıkıyosun ya ben normalde de çok giderim ama transferden sonra daha çok gidiyorum ya su tüketyorum çok ondandır muhtemelen ama embriyoya zararı oluyo mudur 😏
Hayır kesinlikle olmuyor daha cok su içmeyi öneriyor doktorlar sakin bu konuda endişelenme ama şöyle birsey oluyor 3 bardak su içiyorsan 6 bardaklık çıkıyorsun lavaboya hemen sıkıştırıyor çünkü bunlar normal şeyler

X